Katılım Kriterleri

- Turkcell Gaming oyunlarına Turkcell App içerisinde Hediye Havuzu'ndan veya Keşfet sekmesinden erişilebilir.

- Bireysel, kurumsal, postpaid, prepaid tüm abonelere açıktır.
- Oyunlarda belirtilen ücretler ile giriş yapılmaktadır. 
- Güncel Oyunlar : 4 İşlem Bol GB, Gol At Kazan, Duello, Retro Yılan ve Zıp Zıp
Migros Hediye Çeki:
Dijital Alışveriş Kodu Ürünümüz, Migros (M-MM-MMM-5M-Mjet)  Mağazalarımızda,Macroonline, Sanal Market, Migros Hemen, Macrocenter Mağazalarımızda yapacağınız tüm ürün (Altın ve Gsm alımı hariçtir) alışverişlerinizde geçerlidir.
Kodlar kişiye özel olarak tanımlanmıştır ve kullanım süresi bulunmamaktadır.
Ürünün tam adı Migros-Moneypay Dijital Alışveriş Kodu’dur. Online mağazalarımızda yapılan işlemlerde ödeme adımında “Dijital Alışveriş Kodu” sekmesinden kod girişi yapılarak sipariş tamamlanabilmektedir. Kullanıcılar çek ekranlarından kod girişi denemeleri durumunda, geçersiz çek uyarısı alacaklardır.
Dijital Alışveriş Kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinizde sistem üzerinden kullanabilirsiniz.
Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih ederseniz, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz.Kalan %20 lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerecektir.
(Örneğin 200 TL lik dijital kodu Sanal Markette kullanabilmeniz için minimum 240 TL civarında sipariş oluşturmanız gerekmektedir, kod tutarına sepet oluşturulmadır.)
Mağazada 200 TL lik kod için 200 TL’lik harcama yapılabilir.
Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu'nu birleştirerek kullanabilirsiniz. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.
Kodların son 5 hanesi tutarı belirtir. Örneğin 25 TL’lik kodun son 5 hanesi 02500’dır.
Online mağazalarımızdaki alışverişlerde 1 günde en fazla 10 ayrı Dijital Alışveriş Kodu(10 ayrı sipariş) kullanılabilmektedir.
Sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşamanız için Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye ederiz.
Dijital Kod’un Parçalı Kullanılabilmesi için; Dijital kodların Moneypay uygulamasına eklenmesi gerekmektedir. Bu iş için sırasyla, Uygulamaya giriş “Para Yükle” sekmesine tıklanır.Açılan sekmeden, “Pro Dijital Kod ile Yükle” seçeneğine tıklanır. Açılan sekmeye 16 Haneli Dijital kod girişi yapılır. Fiziki mağazada Qr ile Online mağazalarda cüzdan ile parçalı kod alışveriş yapılabilmektedir.
Kodlar tarafınıza iletildiği andan itibaren, kullanıma açık durumdadır.