Yeni Turkcell’liler İçin Paketler

Online’a Özel İndirimli ve 8GB Hediyeli Paketler

Tüm Paketler

Aynen 16 GB

16GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
122 TL/AY

Turkcell Yapboz Small

5GB
İNTERNET
1000DK
HER YÖNE
81 TL/AY

Aynen 12 GB

12GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
112 TL/AY

Platinum Aynen 30

25GB
İNTERNET
2000DK
HER YÖNE
170 TL/AY

GNÇ Platinum 50

25GB
İNTERNET
2000DK
HER YÖNE
175 TL/AY

Platinum Süper 30

25GB
İNTERNET
2000DK
HER YÖNE
189 TL/AY

Kaçmaz Fırsat 3 GB

3GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
81 TL/AY

GNÇ Kaçmaz 40

20GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
144 TL/AY

Platinum Süper 45

25GB
İNTERNET
2000DK
HER YÖNE
199 TL/AY

GNÇ Kaçmaz 10

7GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
92 TL/AY

Kaçmaz Fırsat 1 GB

1GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
70 TL/AY

Turkcell Yapboz Medium

10GB
İNTERNET
500DK
HER YÖNE
108 TL/AY

Turkcell Yapboz Large

8GB
İNTERNET
500DK
HER YÖNE
144 TL/AY

Platinum Süper Black 80

35GB
İNTERNET
2000DK
HER YÖNE
260 TL/AY

GNÇ Kaçmaz 6

3GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
77 TL/AY

GNÇ Kaçmaz 12

9GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
109 TL/AY

GNÇ Kaçmaz 15

12GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
122 TL/AY

GNÇ Kaçmaz 25

15GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
130 TL/AY

GNÇ Kaçmaz Gamer

7GB
İNTERNET
1500DK
HER YÖNE
90 TL/AY

Kaçmaz Fırsat 12 GB

12GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
124 TL/AY

Kaçmaz Fırsat 16 GB

16GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
134 TL/AY

Faturasız Numara Taşıma Paketleri

Hattınız Süper Tarife ile açılacak olup Süper tarife bir baz tarifedir. Paket seçimini hattınız aktiflendiğinde yapabilirsiniz. Hattınızda TL olmadığında tarifeden kullanım ve ücretlendirme olmayacak. Paket seçimi yapmadığınız ve hattınızda TL olduğu takdirde Süper Tarife kapsamında dakikası 80,64 kuruşa konuşabilirsiniz. Paketler hattınız açıldığında farklılık gösterebilir, şu anda güncel paketler aşağıdaki gibidir.

Tüm Paketler

GNÇ Capcanlı 10 GB

7GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
79 TL/4 HAFTA

Capcanlı 9 GB Paketi

lifeboxTV+
9GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
90 TL/4 HAFTA

GNÇ Capcanlı Mega

10GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
87 TL/4 HAFTA

Capcanlı 2 GB Paketi

2GB
İNTERNET
600DK
HER YÖNE
65 TL/4 HAFTA

GNÇ Capcanlı 6 GB

3GB
İNTERNET
600DK
HER YÖNE
67 TL/4 HAFTA

Capcanlı 12 GB Paketi

lifeboxTV+
12GB
İNTERNET
900DK
HER YÖNE
100 TL/4 HAFTA

Capcanlı 18 GB Paketi

lifeboxTV+
18GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
115 TL/4 HAFTA

GNÇ Capcanlı Mega+

20GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
110 TL/4 HAFTA

Capcanlı 24 GB Paketi

lifeboxTV+
24GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
128 TL/4 HAFTA

GNÇ Capcanlı Max

25GB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
120 TL/4 HAFTA

Capcanlı 30 GB Paketi

lifeboxTV+
30GB
İNTERNET
1750DK
HER YÖNE
145 TL/4 HAFTA

Capcanlı 1200 DK Paketi

500MB
İNTERNET
1200DK
HER YÖNE
61 TL/4 HAFTA

Turkcell'li Olmak | Turkcell’e Numara Taşıma ve Yeni Hat Alma

Son 10 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen operatörü olan Turkcell’li olmaya hazır mısınız? Turkcell numara taşıma veya yeni hat alma işlemlerini gerçekleştirerek gelişmiş çekim gücünün ve tarifelerin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik hat taşıma ve yeni sim kart satın alma işlemlerinde dijital başvuru yapmanız durumunda size özel sunulan bol kullanımlı paketler ve pek çok avantaj sizleri bekliyor.


Yapmanız gereken tek şey yeni Turkcell’liler için hazırlanmış paketleri detaylı olarak incelemek ve ardından seçiminizi yaparak taşımak istediğiniz numarayı girmek. Bu işlemin ardından kişisel bilgilerinizi, teslimat adresini girerek ve işleme onay vererek yeni hattınızı ücretsiz olarak adresinizde teslim alabilirsiniz. Online olarak dilediğiniz an dilediğiniz yerden gerçekleştirebileceğiniz numara taşıma işlemi ile Turkcell kalitesine geçebilirsiniz.​


Numara taşıma yerine yeni hat satın almak istiyorsanız; Turkcell’in sunduğu tekliflere göz atabilir ve Turkcell yeni hat edinerek kesintisiz iletişimin tadını çıkarabilirsiniz. Edineceğiniz yeni hat SIM kart ile kullanımı bol paketler arasından seçim yaparak ev ve ofisten uzak olduğunuz anlarda bile işlerinizi takip edebilir ve sosyal medyada dilediğinizce keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Turkcell’li olmak için turkcell.com.tr veya Turkcell uygulaması üzerinden başvuru yapabilir ve başvurunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Faturalı İşlemler

Turkcell numara taşıma faturalı işlemlere özel sunulan paket ve tarifeleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Her ihtiyaç ve bütçe özelinde oluşturulmuş SMS, konuşma ve internetin bir arada olduğu faturalı paketler ve ayrıcalıklarla kesintisiz iletişimin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca hat taşıma işleminiz tamamlandıktan sonra Turkcell uygulamamız üzerinden kalan kullanımlarınızı da takip edebilirsiniz. Numaranızı değiştirmeden yalnızca operatör değişimi yaparak Turkcell dünyasına adım atabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Yeni Hat İşlemleri

Turkcell, kullanıcılara çok sayıda faturalı paket seçeneği sunuyor. Faturalı hat kullanımlarına özel sunulan bu seçenekleri detaylı bir şekilde inceleyerek kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan paketi tercih edebilirsiniz. Kullanım alışkanlığınıza ve ihtiyacınıza uygun SMS, internet ve konuşma paketlerini belirledikten sonra Turkcell faturalı yeni hat işlemleri ile hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Faturasız İşlemler

Faturasız hat ile iletişim kurmak istiyorsanız Turkcell, numara taşıma faturasız kategorisinde size bol seçenek sunuyor. Hazır kart paketleri olarak da adlandırılan bu paketler; fırtına paketler, GNÇ paketleri, gülümseten paketler, dijitale özel paketler, üçlü paketler, hotspot internet paketleri, gaming paketler, taraftar paketleri, mesajlaşma paketleri, internet paketleri, bilgisayardan internet paketleri gibi alternatiflere sahip.


Dijital başvuru yaptığınız taşıma işlemlerinden sonra yeni hattınızı seçili il ve ilçelerde 24 saat içinde ve diğer illerde 2 ila 6 gün arasında bir sürede adresinize ücretsiz teslim alabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Yeni Hat İşlemleri

Turkcell yeni hat taleplerinde faturasız seçenekler de sunuyor. Faturasız hatlar, pek çok özelliği dolayısıyla çoğu kullanıcıya daha cazip geliyor. Sadece kullandığınız kadar yükleme yaptığınız faturasız paketleri dilediğiniz şekilde tercih edebiliyorsunuz. Turkcell dünyasında faturasız kullanımlara özel olarak belirlenen bu paketlerde her kullanıma özel internet, SMS ve konuşma ayrıcalıkları bulunuyor. Bu ayrıcalıkları yaşamak istiyorsanız, Turkcell faturasız yeni hat işlemleri ile size uygun SMS, konuşma ve internet paketlerini satın alabilirsiniz. Faturasız yeni hat satın almak için Turkcell mağazalarımızı hemen ziyaret edin!

Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları

Turkcell hat taşıma paketleri, kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeden yeni operatör hizmetlerinin tadını çıkarmanızı sağlıyor. Başvurunuzu mağazadan yapabileceğiniz gibi dijital ortamdan da gerçekleştirebilirsiniz. Dijital başvurularınızda özel indirim paketleri, 4 ay boyunca 2 GB bedava internet hediyesi, Salla Kazan’da 12 ay boyunca,her ay 1 defa geçerli haftalık 2 GB kazanma gibi avantajları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Aynen 10 ve Aynen 15 gibi yalnızca online’a özel paket seçme alternatiflerine de hak kazanabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Turkcell yeni hat fiyatları faturalı ve faturasız paketlere göre farklılık gösteriyor. Paket özelinde seçenekler sunan Turkcell’in yeni hat ücreti her bütçeye özel alternatiflere sahip. Hat satın almak yerine Turkcell numara taşıma işlemiyle Turkcell’li olmak isteyen kullanıcılar için de pek çok farklı avantajlı paketler mevcut.


Turkcell dünyasına yeni adım atacak olan kullanıcılara sunulan paketlerdeki tarifeler bol internet ve konuşma hakkı ile sınırsız ayrıcalık yaşatıyor. Turkcell faturalı hatlara sunduğu GNÇ, Platinum, Lifecell ve Kamu kurum gibi paketlerde de her bütçe özelinde fiyat aralıkları sağlıyor.


Mağazadan teslim almak istiyorsanız başvurunuzu dijitalden yapabilir ve ‘mağazadan teslimatı’ seçerek SIM kartınızı size en yakın Turkcell Mağazası’ndan teslim alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Numara taşıma nedir?

Numara taşıma işlemi, kullanılan operatörü değiştirmek isteyip cep telefonu numarasını değiştirmek istemeyen kullanıcılara sağlanan ücretsiz bir servistir. Kullanıcıların aynı numarayı kullanmaya devam etmelerini sağlar.

Turkcell’e numara taşıma kampanyaları neler?

Turkcell; numarasını taşıyarak Turkcell’li olmak isteyen kullanıcılarına özel avantajları paketler sunar. Tüm avantajlı paketleri buradan inceleyebilirsiniz.

Turkcell yeni hat kampanyaları neler?

Yeni hat alan kullanıcılara özel; faturalı tarifelerde ilk 3 ay online’a özel indirimli fiyatlar mevcuttur. Ayrıca Aynen 10 ve Aynen 15 gibi online’a özel avantajlı paketler de 12 ay boyunca indirimlidir. 4 ay boyunca 2 GB bedava internet ve Salla Kazan’da her ay bir kere haftalık 2 GB internet kazanma hakkı vardır.

Turkcell’e numara taşıma nereden yapılır?

Turkcell’e numara taşıma işlemini; ister turkcell.com.tr adresinden, ister Turkcell uygulamasından isterseniz de Turkcell mağazalarından yapabilirsiniz.

Hat taşıma ücreti var mı?

Turkcell’e hat taşımak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Taşıma işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Yeni hat aldım, ne zaman açılır?

Turkcell’den yeni hat aldığınızda hattınız ortalama 3 iş günü içerisinde teslim edilir ve teslim aldıktan sonra toplam 2 gün içerisinde açılır. İstanbul iline özel olarak hattınız aynı gün teslim edilir.

Turkcell online hat taşıma kaç gün sürer?

Online hat taşıma işlemleri toplam 4 gün içerisinde tamamlanır. 3 iş günü içerisinde hattınız tarafınıza teslim edilir. İstanbul içinde ve seçili il/ilçelerde​ aynı gün teslim mevcuttur.

24 saatte teslimat hangi il ve ilçelerde geçerlidir?

  • İstanbul: tüm ilçeler

Numara taşıma başvurum tamamlandıktan sonra hattım kaç günde açılır?

Operatör değişikliği süreçleri numara taşıma başvurunuzu yaptıktan hemen sonra başlıyor. Numaranızı veya hattınızı Turkcell’e taşımak için başvurunuzu yaptıktan sonra seçili il ve ilçelere özel 24 saat içinde, diğer illerden yapılan başvurularda ise 2-6 gün arasında numara taşıma işleminiz tamamlanır. Bu süre içerisinde Turkcell ile iletişiminiz kesintisiz devam eder.​

Numara taşıma veya yeni hat başvurusu yaptığımda kurye ücreti öder miyim?

Turkcell online numara taşıma başvurusunda veya online yeni hat satın alma süreçlerinde herhangi bir kurye ücreti ödemezsiniz.

Turkcell online kanallardan başvurmanın avantajları neler?

Online kanallardan numarasını Turkcell’e taşıyanlar faturalı tarifelerde ilk 3 ay online’a özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirler. Ayrıca 4 ay boyunca 2 GB bedava internet hediyesi ve Salla Kazan’da 12 ay boyunca ayda bir defa haftalık 2 GB kazanma hakkı elde eder.

Numara taşıma sorgulama nasıl yapılır?

Numaranızın taşıma işlemi esnasındaki durumunu https://www.turkiye.gov.tr/btk-numara-tasima linkinden numara taşıma sorgulaması yapabilirsiniz.

Bi Tıkla Mağaza nedir?

Başvurunuz esnasında “mağazadan teslimat” seçeneğini seçtiğinizde, istediğiniz Turkcell Mağazası’na giderek sim kartınızı 5 gün içerisinde teslim alabilir ve tüm aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell numara taşıma için ne gerekli?

Numara taşıma işlemleri için gerekli belgeler arasında kimliğinizin ve son 2 aydan birine ait faturanızın bulunması yeterlidir.

Turkcell’den faturalı yeni hat alırken ücret ödeniyor mu?

Turkcell’den faturalı yeni hat satın alırken herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Turkcell’den faturalı yeni hat almak için neler gerekli?

Faturalı yeni hat almak için gerekli belgeler; kimlik ve son 2 aydan birine ait bir faturanız olması yeterlidir.

Turkcell’den faturasız / hazır kartlı yeni hat almak için ne gerekli?

Yalnızca kimliğinizle beraber Turkcell Mağazaları’ndan faturasız yeni hat alabilirsiniz.

Faturasız hat alırken yaş sınırı var mı?

Faturasız yeni hat alırken GNC paketlerinden tercih etmek isteyenler 6-26 yaş aralığında olmalıdır. Onun dışında herhangi bir yaş sınırı yoktur.

Taahhüdüm bitmeden numaramı Turkcell’e taşıyabilir miyim?

Evet diğer operatörlerdeki taahhütünüz bitmeden numaranızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla
​​​