Sepet 0

Dyson

Tümü

Süpürgeler

Saç Bakım Ürünleri

Akıllı Ev Çözümleri

Hava Temizleme Cihazları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(68 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Dyson

1991 yılında kurulan Dyson, İngiltere merkezli bir teknoloji şirketidir. 50’den fazla ülkede tanınan dünya çapında bir markadır. Ürünlerinde kullandığı son teknolojiler ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Dyson markası, geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara hitap eder. Kişisel bakım, temizlik, ısıtıcı ve soğutucu kategorilerinde pek çok teknolojik ürünü Dyson’da bulabilirsiniz.

Dyson Ürünleri Nelerdir?

Dyson modelleri, farklı ihtiyaçlara hitap eden geniş yelpazesi ile öne çıkar. Saç bakım ürünlerinden süpürgelere, hava temizleyicilerden kulaklığa kadar pek çok ürün Dyson markasının geniş yelpazesinde yer alır. Bu ürünlerin modelleri arasından kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Her yeni modelde kendini geliştiren Dyson, son teknolojiler ile kişisel bakım, yaşam, eğlence gibi pek çok alanda yanınızda olur.

Dyson Saç Bakım Ürünleri

Saçlarınızı şekillendirmek için Dyson’ın çeşitli ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Farklı saç tiplerine uygun olarak üretilen Dyson saç şekillendiriciler arasından kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz saç şeklini pratik ve profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Dyson ürünleri arasında en popüler olanlardan biri saç bakım ürünleridir ve bunlar çok geniş bir kitleye hitap eder. Dyson saç ürünleri ile siz de istediğiniz saç şeklini profesyonel bir şekilde yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dyson Saç Düzleştirici Modelleri

Dyson çeşitleri arasında bulunan saç düzleştirici Corrale, esnek plakalara sahiptir. Bu sayede saçlarınızı çok daha kısa sürede ve kolayca düzleştirebilirsiniz. Azaltılmış ısı kullanımı sayesinde saçlarınıza zarar vermeden ve elektriklendirmeden düzleştirir. Kablosuz kullanım imkanı sunarak kusursuz şekillendirme olanağı verir. Dyson Corrale ile düz ve keskin, su dalgası, gerçek dalga ve C dalgalı saç stilleri tasarlayabilirsiniz.

Dyson Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Dyson fön makinesi, saçlarınızı kurutmak ve saçınıza fön çekmek için kullanabileceğiniz bir üründür. Son teknolojiyle üretilen Dyson Supersonic, aşırı ısı kullanmadan saçınızı kurutmanızı sağlar ve hızlı kurutma özelliğiyle öne çıkar. Ayrıca elektriklenmeyi önleyen Flyaway başlığa sahiptir. Farklı saç tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Dyson Saç Şekillendirici Modelleri

Dyson Airwrap, saç şekillendirme konusunda size büyük kolaylık sağlar. Son teknolojiyle geliştirilmiş olup elektriklenme olmadan saçlarınıza şekil verebilir. Dyson saç şekillendirici özellikleri arasında aynı anda kurutma da bulunur. Böylece çok yönlü kullanım olanağı verir. Bukle yapan ve dalga yaratan başlıklara, şekillendiren ve düzleştiren fırçalara, saçı hazırlayan ve sabitleyen kurutucuya sahiptir.

Dyson Süpürge Modelleri

Dyson süpürge özellikleri, modelden modele değişiklik gösterir. Farklı kullanım alanları ve alışkanlıklara uygun olarak çeşitli süpürgeler tasarlanmıştır. Elektrikli ya da şarjlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Dikey süpürge modeli olan kablosuz süpürge, temizliği çok daha pratik hale getirir. Dyson elektrikli süpürge ise kabloludur ve kesintisiz olarak temizlik yapma imkanı sunar. Farklı özelliklere sahip Dyson süpürge çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Dyson Robot Süpürge Modelleri

Dyson robot süpürge çeşitleri, son teknoloji ile üretilmiştir ve Dyson’un son ürünlerindendir. Henüz yeni tanıtılan robot süpürge, özellikleri ile pek çok kişinin dikkatini çeker. Yan kanatları sayesinde kenarları temizleyen bu süpürge, yüksek emiş gücüyle de tüm kiri yok eder. Balık gözü lense sahip olduğu için temizlediği alanı 360 derece görebilir. Sessiz ve akıllı çalıştığı için oldukça fonksiyoneldir. Dyson robot süpürge özellikleri, temizlik açısından kullanıcılara büyük bir avantaj sunar.

Dyson Kablolu Süpürge Modelleri

Dyson’un kablolu süpürgeleri, elektriklidir ve yüksek çekim kapasitesine sahiptir. Ayrıca her yüzeye uygun olarak özel temizleme modlarına sahiptir. Bunun yanında gelişmiş fonksiyonları ile en dar alanlara bile erişebilir ve temizliği pratik hale getirir. Kolay temizlenebilen haznesi de temizlik esnasında size vakit kaybettirmez.

Dyson Kablosuz Süpürge Modelleri

Dyson dikey süpürge modelleri ile öne çıkan bir markadır. Çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bu süpürgeler, hafif ve kompakt yapıları ile temizliği kolaylaştırır. Duvara monte edilen şarj istasyonlarına dikey bir şekilde konumlandırabilir ve az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz. Farklı zeminlere özel başlıklar sayesinde kusursuz bir temizlik elde edebilirsiniz. Yüksek çekim kapasitesine sahip bu süpürgeler, birden fazla başlığa sahiptir. Böylece farklı kullanım alanlarına hitap eder.

Dyson Hava Temizleyici Modelleri

Dyson tarafından üretilen pek çok hava temizleyici vardır. Bu ürünlerin özellikleri modelden modele değişir. Örneğin; Dyson hava temizleme cihazı için hazne kapasitesi, çekim gücü, pil ömrü gibi detaylar her modelde farklıdır. Dyson hava temizleyici modelleri arasında Hot + Cool Autoreact, Cool Formaldehyde, Humidify + Cool Formaldehyde ve Hot + Cool Formaldehyde ürünler bulunur.

Dyson Ürün Özellikleri Nelerdir?

Dyson özellikleri ile pek çok kişinin beğenisini kazanmış bir markadır. Bu markaya ait ürünler de son teknolojiler geliştirilerek üretilir. Dolayısıyla Dyson ürünleri ile pek çok ihtiyacınızı maksimum verimli ve yüksek performanslı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Dyson marka süpürgelerin öne çıkan özellikleri, hafif olmaları ve yüksek çekim kapasiteleridir. Ayrıca bu süpürgeler birden fazla işleve de sahiptir. Dyson saç bakım ürünleri de ergonomik yapıları ile saç şekillendirmeyi pratik hale getirir. Özellikle yüksek ısı kullanmadan saçınıza işlem yapmayı sağladığı için saçlarınızı korur.

Dyson kulaklık modelleri ise üstün ses kalitesinin yanı sıra aktif gürültü engelleme özelliği ile gerçekçi dinleme imkanı sunar. Temizlenmiş havayı yönlendiren temassız vizör ise kulaklıklarda ilk defa kullanılan bir teknolojidir. Dyson hava temizleyici ürünler, kompakt tasarımları ile alan tasarrufu sağlarken yüksek kapasiteleri ile geniş alanlarda etkili bir şekilde havayı temizleyebilir.

Dyson Türkiye ürünlerine ulaşmak için siz de hemen Turkcell Pasaj’a girebilir ve aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünlerin özelliklerini inceleyebilir ve kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

FAQ

Dyson Nedir?

Dyson, pek çok elektrikli ürün üreten bir teknoloji firmasıdır. 1991’de İngiltere’de kurulan bu marka, özellikle kablosuz cihaz teknolojileri ile kullanıcılara pratiklik sunmasıyla öne çıkar.

Dyson Ürün Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dyson ürünleri arasında seçim yaparken ürünü kullanacağınız alana dikkat etmelisiniz. Ürünün Watt değerine, fonksiyonlarına, kapasitesine, tasarımına göre seçim yapabilirsiniz.

Dyson Nasıl Temizlenir?

Dyson süpürgelerin hazne ve filtre temizliği oldukça kolaydır. Dyson süpürgenizin filtresini temizlemek için direkt suyun altında yıkayabilirsiniz. Filtre iyice kuruduktan sonra takabilirsiniz. Hazne temizliği için de hazneyi çıkardıktan sonra suyun altında yıkayabilirsiniz. Süpürge ucu ve başlıkları temizlerken biriken tüm toz, kir ve tüylerin gittiğinden emin olmalısınız.

Dyson Başlıkları Ne İşe Yarar?

Dyson süpürge başlıkları farklı alanları temizleme konusunda size kolaylık sağlar. Örneğin; ulaşılması zor alanlar için ışıklı aralık temizleme başlığını kullanabilirsiniz. Kombinasyon başlığı ile hassas ve sert yüzeyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Ev ve araç döşemeleri için uygundur. Mini motorhead başlık ise evcil hayvan tüylerini en iyi şekilde temizleyebilir. Yumuşak toz alma fırçasını çizilmeye karşı hassas yüzeylerde kullanabilirsiniz. Eğer halınızı temizlemek istiyorsanız, özel halı temizleme başlığını takabilirsiniz.

Dyson Şarj Süresi Ne Kadardır?

Dyson süpürgeler, farklı kapasite ve Watt değerlerine sahip oldukları için pil ömürleri de farklıdır. Dolayısıyla şarj olma süreleri de değişiklik gösterir. Ancak Dyson süpürgeler, ortalama 4,5 saatte tamamen şarj olabilir.

Dyson Kaç Watt Harcar?

Dyson süpürgelerin Watt gücü, saatte harcadıkları enerji miktarını etkiler. Süpürgeleri tam kapasitede kullandığınızda, Watt gücünün tamamı kadar enerji harcar.

Daha Fazla

​​
a