Turkcell Superonline evde internetle tanışmanın tam zamanı!

Talebinizi bırakın hemen sizi arayalım.

Turkcell Ev İnterneti ve Kampanyaları

Turkcell olarak evdeyken daha keyifli ve güvenli vakit geçirmenizi sağlayacak ev interneti ve kampanyaları sunuyoruz. "Ev İnterneti ve TV+" kapsamında her evin olmazsa olmazı 4.5G hızında ev interneti ve evde vakit geçirmeyi keyifli hale getiren TV+’ın yanı sıra, iş yerinizi ya da evinizi uzaktan izleme imkanınızın olduğu Supercam hizmetini de sunuyoruz. Turkcell’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanabilirsiniz. Tüm bu akıllı ev çözümleri hakkında detaylı bilgiye bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ev İnterneti

Evinizde Turkcell internet keyfini sürebileceğiniz ev interneti paketleri sunuyoruz. Bu doğrultuda hızlı ve kaliteli ev internetini herkes kullanabilsin diye farklı ihtiyaçlara ve bütçelere yönelik ev internet paketlerini hizmete sunuyoruz. Evde internet keyfini doyasıya sürebileceğiniz fiber kampanyalardan, Superbox kampanyalarından, yalın ADSL kampanyalarından ya da kablolu internet kampanyalarından yararlanmaya başlamak için için sizlere sunduğumuz ev interneti kampanyalarına göz atmaya başlayabilirsiniz. Popüler kampanyalar arasında yer alan ev interneti paketlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Fiber İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Fiber internet hızından yararlanmak isteyenlerin öncelikle fiber altyapı sorgulaması yapması gerekiyor. Fiber altyapısı olanların Turkcell ev interneti dünyasında faydalanabileceği birçok fiber internet paketi ve kampanyası bulunuyor. Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası kapsamında 15 Mbps net hız ile fiber internetin avantajlarına sahip olabilirsiniz. Limitsiz fiber internet kullanmak isteyenlerin kullanabileceği söz konusu fiber internet kampanyasında daha birçok avantaj bulunmaktadır. Turkcell'lilere özel 3 Ay ücretsiz Süper Paket Kampanyası kapsamında Turkcell müşterilerine özel olarak ilk 3 ay boyunca Turkcell fiber internet hizmetini hediye olarak sunuyoruz. Turkcell'lilere özel 100Mbps Platin Paket kapsamında ise 100 Mbps fiber interneti Turkcell'lilere özel indirimlerle ve Turkcell Platinum ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. Tüm bu kampanyalar ve diğer fiber internet kampanyaları hakkındaki detaylara ilgili link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Superbox Paketleri ve Kampanyaları

Evinde fiber internet altyapısı olmayan, ancak fiber internet hızında internet kullanmak isteyenler için ise Superbox internet paketleri sunuyoruz. üstün teknolojisi ile fiber internet hızını aratmayan Superbox ile internet kullanım deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu kapsamda Superbox paketlerine göz atmaya başlayabilir ve size uygun olan Superbox internet paketi için başvuruda bulunarak Turkcell Superbox interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Superbox Fırsat İnternet Kampanyası ile farklı sabit internete ihtiyaç duymadan 4.5G internet hızını doyasıya kullanabilirsiniz. Superbox 4.5G İnternet Kampanyası kapsamında ise 4.5G SİM kartlı Superbox ile 4.5G internet hızını evinize taşıyabilirsiniz. Sınırsız paket seçenekleriyle de sunduğumuz bu kampanya hakkındaki diğer detaylara link üzerinden ulaşabilirsiniz. öte yandan diğer ev internet paketleri hakkındaki detaylara ise ilgili link üzerinden erişebilirsiniz.

Diğer Evde İnternet Kampanyaları ve Paketleri

Evde internet keyfini Turkcell farkıyla yaşamak isteyenler için sunduğumuz diğer seçenekler arasında kablo internet, yalın ADSL ve yalın VDSL paketleri de yer alıyor. Yalın internet paketleri sayesinde telefon bağlantısına gerek duymadan evde internet kullanabilirsiniz. Bu kapsamda sunduğumuz kampanyalardan bir tanesi 3 Ay ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL kampanyasıdır. Bu kampanya ile Turkcell ev interneti kullanmaya başlayanlara internet hizmetini ilk 3 ay için ücretsiz sunuyoruz. Ev interneti kampanyalarından bir diğeri olan Turkcell'lilere özel 3 Ay ücretsiz Yalın VDSL Kampanyası ile Turkcell yalın VDSL interneti ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanmanız mümkündür.

Ev İnterneti Fiyatları

Evde internet fiyatları seçeceğiniz internetin türüne ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. örneğin, kablolu internet hizmeti Superbox internet hizmetine kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Ancak başta internet hızı olmak üzere Superbox ve fiber internet gibi hizmet çeşitleri daha iyi deneyim sağlar. Bu doğrultuda ihtiyaçlarınızı belirlemenizin ardından sizler için sunduğumuz fiber, Superbox, ADSL ve VDSL ev internet fiyatlarına göz atmaya başlayabilir; sizin için en uygun ev interneti paketini seçebilirsiniz.

TV+

Turkcell olarak sunduğumuz ev çözümleri arasında TV+ da yer alıyor. Evde ailenizle ve sevdiklerinizle daha keyifli vakit geçirebileceğiniz TV+'ın eğlenceli dünyasında rekor kıran yerli, yabancı film ve diziler; İngiltere Premier Lig'den Bundesliga'ya, NBA'den Formula1'e en heyecanlı spor mücadeleleri; en çok izlenen belgesel, çocuk, haber kanalları ve sinemadan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni filmler sizi bekliyor. TV+'ta en iyi deneyimi yaşayabilmeniz adına farklı ihtiyaçlara yönelik birbirinden farklı kampanyalar sunuyoruz. TV+ Dolu Dolu Eğlence Kampanyası kapsamında yerli ve yabancı dizileri, filmleri, spor mücadelelerini, çocuk yayınlarını, belgeselleri ve daha fazlasını limitsiz fiber internet seçenekleri ile birlikte evinize taşıyabilirsiniz. üstelik HD kalitesinde yayınların keyfini çıkarırken herhangi bir ek ücret ödemeden yayını geri sarabilme ve kaydetme özelliğini de kullanabilirsiniz. Turkcell'lilere 3 Ay ücretsiz TV+ ve Süper Paket Kampanyası kapsamında ise TV+'ın eğlenceli ve zengin dünyası ile birlikte 35 Mbps Süper Paket'i bir arada ilk 3 ay ücretsiz fırsatıyla sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hemen evde TV+ kampanyalarına ve fiyatlarına göz atmaya başlayabilir, size en uygun paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Supercam

Supercam hizmeti ile hem iş yerinizden hem de evden çıkarken gözünüz arkada kalmaz! Bir akıllı kamera sistemi olan Supercam sayesinde evinizi veya iş yerinizi mobil uygulama aracılığıyla takip edebilirsiniz. Kurulumu ve teknik servisi ücretsiz olan bu hizmet sayesinde geçmişe dönük kayıtları izlemeniz mümkündür. Evinizden ya da iş yerinizden ayrılırken içinizin biraz daha rahat olması için kullanabileceğiniz bu hizmetin detaylarını Supercam sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Turkcell'in evinizi daha keyifli, verimli ve güvenli kullanabilmenize yardımcı olabilecek ev çözümleri hakkındaki daha fazla bilgiye ilgili hizmet sayfaları üzerinden ulaşabilir, sorularınız için 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha Fazla