fizy

fizy Premium ile 35 milyondan fazla şarkı reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde seninle! Turkcell müşterilerine özel fizy'i de geçerli 5GB da her ay hediye! Üstelik ilk 3 ay 4,99TL/ay!

4,99 TL / AY
Hemen Al
fizy

Herkes için müzik!

Müzik herkes içindir. Hangi operatörden olursan ol, müzik tutkunuysan daima yanındayım.

Seni alıp götürecek şarkıyı keşfet!

Müzik zevkini tanıyabildiğimi söylemiş miydim? Sana özel ‘Haftalık Keşif Listesi’ ve ‘Ruh Haline Göre Dinle’ seçeneklerimle, tam da dinlemek isteyeceğin şarkıları sana sunarım.

Hem de interneti içinde!

Üstelik Turkcell’liysen, fizy uygulamamdan müzik dinlerken fizy'e ozel internet paketini kullanırsın. Ayrıca dinlemek istediğin listeleri önceden indirip, internetin yokken bile kesintisiz dinleyebilirsin.

"Ne dinleyeceğim?" derdine son!

“Ayrılık Şarkıları”, “Tatildeyim, Kopuyorum”, “Akşam Yemeği”, “Çalışmaya Çalışıyorum” gibi binlerce hazır listem var. İstediğini seçip dinleyebilirsin.

Aşırı zengin müzik arşivi parmağının ucunda

Birbirinden farklı fizy radyolarını da bende bulabilirsin. Bitti mi? Tabii ki; hayır! Sana özel, hiçbir yerde bulamayacağın konserler, video klipler de bende!

Şarkıların ses kalitesi artık çok daha yüksek

Ne dinlediğin kadar, nasıl dinlediğini de önemsiyorsun, biliyorum. “Ben o bass’ları, davulları duy’ucam abi” diyorsun. Haklısın. Artık, müzik arşivimdeki şarkıların ses kalitesi aşırı yüksek. Ama aşırı yani... Tam da istediğin gibi.

Milyonlarca Şarkı, Binlerce Video Klip ve Liste, Hepsi fizy’de!

fizy Nedir?

Müzik
Milyonlarca şarkı ve video klibi bulabileceğin bir müzik platformuyum. Benimle en sevdiğin müzikleri dinleyebilir, yeni şarkıları keşfedebilir ve mükemmel bir koleksiyon oluşturabilirsin.

Yüksek Ses Kalitesi
Müzik dinlerken en küçük sesleri bile yakala diye, fizy'de şarkılar yüksek ses kalitesinde.

Çok Özel fizy İçerikleri
Başka hiçbir yerde bulamayacağın, çok özel fizy konserler ve akustik çekimlerle müzik keyfin çok daha premium!

Çalma Listeleri
Uzman arkadaşlarım tarafından hazırlanmış, ruh haline uygun hazır listelerin keyfini çıkar! İstersen sana özel Haftalık Keşif Listesi ile uçsuz bucaksız müzik arşivimi keşfe çıkarsın.

Daha Fazla Bilgi

Neden fizy (ben)?

Kendimden bahsediyorum diye söylemiyorum ama tüm bunları bende bulabilirsin.
 • Eşsiz müzik deneyimi
 • Milyonlarca şarkı, video klipler, hazır listeler, fizy radyoları ve çok daha fazlası…
 • Üstelik, Turkcell’liysen interneti içinde
 • Çevrimdışına aldığın şarkıları internetin yokken de dinlersin
 • Cebinde, tabletinde, bilgisayarında.. Kısacası her anında seninleyim!

Çevrim dışı dinleme ve izleme özelliği nasıl kullanılır?

 Şarkı ve videoları çevrim dışına alabilmek için mobil cihazın internete bağlı iken aşağıdaki adımları izlemelisin;
 • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki şarkı ve video listelerin için kullanabilirsin.
 • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla.
 • Çevrim dışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç.
 • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle / İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle. Çevrim dışına alınan şarkılar ve video klipler için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
 • Çevrim dışına aldığın listeleri artık internet bağlantın olmadan da dinleyebilir veya izleyebilirsin.
13.12.2015 tarihi itibarıyla fizy üyesi olan Turkcell aboneleri yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir. Turkcell abonesi olmayan diğer operatör aboneleri, bu kapsam dahilinde değildir.
Turkcell, kullanıcı sözleşmesini ve Servis içeriklerde ve koşullarda dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler Servise yansıtılmasından itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Turkcell’in değişiklikleri Kullanıcı’ya ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Kullanıcı fizy platformundan sunulan hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Hizmetlerimi, Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğin fizy mobil uygulamam üzerinden veya fizy.com alan adlı web sitem üzerinden kullanabilirsin.

Web sitesi üzerinden hizmetlerimi kullanmak için;
 • İnternet tarayıcının adres bölümüne fizy.com yaz ve enter’a bas.
 • Açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan giriş yap butonuna tıkla. Açılan Turkcell Şifre penceresinde, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekiyor. Turkcell abonesi isen 2200’a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
 • Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimden faydalanabilmek için üyelik seçeneklerimden kendine uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapman gereklidir. Üyeliğin faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlendirmelerini görüntülemek için tıkla!
 • Önemli Not: iOS işletim sistemine sahip Turkcell'liler ve Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılar, fizy mobil uygulamamı indirdikten sonra, uygulamamın içerisinde “Paketler” sayfasında yer alan “Apple Store veya Google Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olabilirler. Üyeliğini mobil uygulamalardan başlatan kullanıcılarım, mevcut üyelikleriyle web sitesi üzerinden de müzik dinleyebilirler.
Mobil ve tablet uygulamaları üzerinden fizy’i kullanmak için;
 • Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin.
  Önemli Not: IOS işletim sistemi için IOS 11 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar, Android işletim sistemi için Android 5 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar desteklenmektedir.
  İndirmek için tıkla!
 • Uygulamamı açtıktan sonra, internet bağlantı türüne (Wifi veya 4.5G) göre Turkcell Şifre ekranı açılabilir. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekir. Turkcell abonesi isen 2200’a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
 • Uygulamama giriş yaptıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her ana ve müzik zevkine uygun hazır listelerimden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.

Benim aracılığımla müzik dinleyebilmek veya indirebilmek için ücretli müzik üyeliklerinden birini seçmelisin.

fizy Üyelikleri

fizy Premium Üyeliği: Bu paketimde sana, müzik arşivimin kapılarını ardına kadar açıyorum. Milyonlarca şarkı, yüzlerce hazır liste, videolar, sadece bende bulabileceğin özel içerikler seni bekliyor. Şarkı ve videoları yüksek ses kalitesinde bulacağını da hemen belirteyim. İstersen çevrimdışı moduna geçerek, internetin yokken de müziğini dinleyebilirsin. Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. 

Yıllık fizy Premium Üyeliği: 12 ay kalma sözüne fizy Premium Üyeliği avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Kurumsal hat sahibi Turkcell aboneleri Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, bireysel aboneler YILLIK FIZYPREMIUM yazarak 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. Mevcutta fizy kontratlı üyeliğin varsa, fizy Premium üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir.

Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: Bu pakette fizy Premium üyeliğinin yanında Instagram'da geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları FIZY INSTAGRAM yazıp, 2200'a SMS göndererek üye olabilirler. Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL'dir.

fizy Başlangıç Üyeliği: Yerli ve yabancı milyonlarca müziği reklamsız dinleyebilir, video klipleri izleyebilirsin. Bazı şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsin. Şarkıların tamamını dinleyebilmek için Premium üyelik alman gerekir. Turkcell kullanıcılarına seçili Turkcell tarife ve paketleriyle birlikte verilen fizy üyeliği fizy başlangıç üyeliğidir.

fizy Giriş Üyeliği: fizy radyolarını ücretsiz olarak dinleyebilirsin. Tek yapman gereken uygulamaya giriş yapmak.

İlk ay fizy Premium Üyeliği hediye!
Sistemime fizy.com web sayfası üzerinden veya uygulama üzerinden ilk kez giren ve daha önce ücretli bir fizy Premium üyeliği kullanmamış olan herkese, ilk ay fizy Premium Üyeliği ÜCRETSİZ!

fizy Premium İlk 3 Ay 0.99 TL/ay Kampanyası:

İlk 3 ay indirimli fizy premium üyeliği 1-31 Mayıs 2020 tarihlerine özel 0.99 TL/aydır. Kampanya subscribe.fizy.com sayfamızdan kredi kartı ile satın alımlarda geçerlidir. Aynı zamanda Android cihazlarda uygulama içinden Satın Alabileceğim Üyelikler alanından satın alma yapılabilir. Daha önce subscribe.fizy.com üzerinden kredi kartı ile fizy Premium üyeliği almayan herkes kampanyadan faydalanabilir.


20 Eylül 2018 sonrasında Turkcell faturalı ve faturasız ses, data ve sms faydası içeren paketlerle fizy üyelikleri ve fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.

fizy Üyelikleri:
“Turkcell Faturama Yansıt” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği satın aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200’a SMS olarak göndererek iptal işleminizi yapabilirsin. Ya da fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin.

Üyelikleriniz ilgili abonelik döneminin sonunda iptal talebinize istinaden otomatik iptal olur.
 • fizy Müzik Üyeliği (eski adıyla Süper Müzik): IPTAL SUPERMUZIK
 • fizy Müzik Üyeliği (eski adıyla Sınırsız Müzik): IPTAL FIZYMUZIK
 • fizy Video Müzik Üyeliği: IPTAL VIDEOMUZIK
 • fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZYPREMIUM
 • Yıllık fizy Premium Üyeliği: IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM veya IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK
 • Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZY INSTAGRAM
 • fizy Premium Ek Üyeliği: IPTAL FIZY EK
 • Yıllık fizy Müzik Üyeliği: IPTAL YILLIKMUZIK
 • Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği : IPTAL YILLIKFIZY

Yıllık fizy Premium Üyeliği: Yıllık fizy Premium Üyeliği'ni Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak iptal edebilirsiniz.

Ücretli üyeliğini Apple veya Google Play Store’lar üzerinden gerçekleştirdiysen, iptal işlemini store’lar üzerinden yapmalısın. Bu üyeliklerin iptalleri, Turkcell üzerinden yapılamamaktadır.

Turkcell kullanıcıları, numaralarını bir başkasına devir ettiğinde ücretli fizy üyeliklerinin tamamı otomatik olarak iptal edilir. 

Ücretli üyeliğini kredi kartı ile satın aldıysan fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin.
fizy Üyelikleri

Kredi Kartı Ödeme Seçeneği (fizy.com üzerinden) için Üyelik Ücretleri:
ÜyeliklerÜcret
fizy Premium Üyeliği17,99TL / Ay
Kampanyalı fizy Premium Üyeliği*İlk 3 ay 4,99TL ; sonraki aylar 17,99TL
1 Yıllık fizy Premium Üyeliği**139,99TL

*Daha önce faturama yansıt yöntemi ile kampanyalı fizy Premium üyeliğinden yararlanmış olan müşteriler de bir kereye mahsus bu kampanyadan tekrar yararlanabilir.
** 1 Yıllık fizy Premium Üyeliği peşin olarak satın alınır. İptal durumunda, ücret iadesi yapılmaz.
Kredi kartı ödeme yöntemi ile tüm operatör aboneleri fizy Premium üyeliği satın alabilir.

fizy.com üzerinden ile Satın alma;
 
fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak hem kredi kartı ile hem de faturama yansıt yöntemi ile üyelik satın alınabilir.
 
  «Hesabım» sayfasına girmek için;
•         fizy.com adresine gir,
•         Üye Ol butonuna tıkla,
•         Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.
  Ya da;
•         Abonelikler sekmesini tıkla,
•         Satın Al butonuna tıkla,
•         Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.

Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

ÜyeliklerÜcret
fizy Premium Üyeliği*17,99 TL / Ay
Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği**22,99 TL/Ay (12 ay kalma sözünüze)
Yıllık fizy Premium Üyeliği***12,99 TL/Ay (12 ay kalma sözünüze)
fizy Başlangıç Üyeliği9,99 TL/Ay


* fizy Premium Üyeliği ilk 3 ay boyunca sadece 4,99 TL/Ay! 3 ay sonunda 17.99 TL/ay olarak devam eder. Daha önce 4,99 TL kampanyasından yararlanan müşteriler tekrar premium üyelik almak istediklerinde 17,99TL/ay ödeyerek tekliften yararlanabilirler. 

* *Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliğinde Instagram'da geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. fizy Premium + Instagram 5GB Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL'dir.

* * * Bireysel müşterilere özel, Yıllık fizy Premium Üyeliği ilk 3 ay boyunca sadece 4,99 TL/Ay! 3 ay sonunda 12,99 TL/ay olarak devam eder.

Mevcutta yıllık fizy Premium Üyeliği olan müşteriler, kontrat bitimine kadar mevcut fiyatları üzerinden kullanmaya devam edebilirler.


Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

ÜyeliklerApple Store*Google Play Store
fizy Premium Üyeliği 17,99 TL/Ay**17,99 TL/Ay**

* : İsteyen kullanıcılar, Apple Store ve googleplay üzerinden de fizy premium üyeliğini 17,99 TL/Ay olarak alabilirler. 
**: fizy Video Müzik Üyeliği Apple & Google Play Store'da üye alımına kapatılmıştır. Mevcut müşteriler Apple Store'dan alınan üyelik için 12,99 TL/Ay, Google Play Store üzerinden alınan üyelik için 9,99 TL/Ay ücreti ile üyeliklerine devam edebilirler.

Kullanım Ücret Detayları:
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • fizy internet hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Erken İptal Ücreti : Yıllık fizy Premium veya Instagram 5GB + fizy Premium üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanılan ay kadar erken iptal bedeli faturalarına yansıyacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.
 • fizy’e fizy.com web sitesi, Android ve iOS mobil uygulamaları ve mobil web sitesi üzerinden erişebilirsin.

  fizy mobil sitesinin adresi m.fizy.com’dir. Mobil cihazının browser’ına m.fizy.com yazarak mobil web sitesine erişebilirsin.

  fizy mobil uygulamasını indirmek için;

  · iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
  · Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!

  fizy web sitesinin adresi fizy.com dur.

  fizy'den şarkı dinlemek veya indirmek için giriş yapman gereklidir. Eğer Turkcell hat sahibi isen ve kullanmakta olduğun akıllı cihazdan 3G veya LTE bağlantı ile giriş yapıyorsan, herhangi bir şey yapmadan servise girerek üyeliğin kapsamında içerikleri dinleyip, indirebilirsin.

  Eğer Turkcell hat sahibiysen ama Wi-Fi üzerinden giriş yapıyorsan ya da Turkcell hat sahibi değilsen, Hızlı Giriş özelliğini kullanabilirsin. Hızlı giriş, uygulamaya sadece telefon numaranı verip, telefonuna gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapmanı sağlar.

  Hızlı Giriş yerine Şifre ile Giriş seçeneğini de tercih edebilirsin. Şifre ile Giriş seçeneğini kullanmak için açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısın. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekmektedir. Turkcell abonesi isen 2200'a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222’ye SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
 • fizy mobil uygulamasında;
  • İstediğin sanatçı, şarkı, video klip, fizy liste ve albüm adını arayabilir,
  • Senin için hazırlanan fizy listelere ulaşabilir,
  • Beğendiğin şarkıların video kliplerini izleyebilir,
  • Beğendiğin şarkı ve videolardan kendi listeni oluşturabilir ya da beğendiğin bir albümü doğrudan listelerine kaydedebilir ve sonrasında bu listeleri çevrimdışına alabilir,
  • Çevrim dışına aldığın şarkı ve video listelerini internetin olmadan da dinleyebilir, izleyebilirsin. (çevrim dışı özelliği ile)
  • Beğendiğin şarkıları sosyal paylaşım ağlarında (Facebook ve Twitter) paylaşabilir,
  • İndirme üyeliği satın alarak, sevdiğin şarkı ve albümleri bilgisayarına indirebilirsin.
 • 3.1. fizy Premium Üyeliği: Bu paketimde sana, müzik arşivimin kapılarını ardına kadar açıyorum. Milyonlarca şarkı, binlerce hazır liste, videolar, sadece bende bulabileceğin özel içerikler seni bekliyor. Şarkı ve videoları yüksek ses kalitesinde bulacağını da hemen belirteyim. İstersen çevrimdışı moduna geçerek, internetin yokken de müziğini dinleyebilirsin. Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. fizy Premium Üyeliği ilk 3 ay boyunca sadece 4,99 TL/Ay! 3 ay sonunda 17,99 TL/Ay olarak devam eder. Daha önce 4,99 TL kampanyasından yararlanan müşteriler tekrar premium üyelik almak istediklerinde tekrardan 3 ay 4,99TL teklifinden yararlanamazlar. Appstore ve Googleplay üzerinden satın alımlarda 17,99 TL/Ay'dır. 

  3.2. Yıllık fizy Premium Üyeliği: Yıllık fizy Premium Üyeliği 12 ay kalma sözüne ilk 3 ay sadece 4,99 TL/Ay! 3 ay sonunda 12,99 TL/ay olarak devam eder. Kurumsal hat sahibi Turkcell aboneleri Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, bireysel aboneler YILLIK FIZYPREMIUM yazarak 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. Mevcutta fizy kontratlı üyeliğin varsa, fizy Premium üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir. 

  3.3. 1 Yıllık fizy Premium Üyeliği:  Dilersen fizy.com' dan kredi kartın ile peşin olarak 139,99TL' ye 1 Yıllık üyelik satın alabilirsin. Tüm operatör aboneleri tekliften yararlanabilir.

  3.4. Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: Bu pakette fizy Premium üyeliğinin yanında Instagram'da geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları FIZY INSTAGRAM yazıp, 2200'a SMS göndererek pakete üye olabilirler. Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL'dir.

 • fizy uygulamasına ilk kez girdiğinde 1 aylık fizy Premium üyeliği hediye edilir. 1 ayın sonunda üyelik satın almazsan, fizy radyolarını ve şarkıların tamamının 30 saniyelik demo versiyonlarını dinleyebilirsin. Ücretsiz üyelik seçeneği tüm operatörlere açıktır.

 • Turkcell abonesi isen;;
  • fizy Premium Üyesi olmak için;
  o fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak kredi kartı veya faturama yansıt seçeneği ile üyelik satın alabilirsin.  
  o Andoroid işletim sistemini kullanıyorsan fizy uygulaması içinden “Faturama Yansıt” seçeneği ile ilk 3 ay 4,99TL/ay sonra 17,99 TL/ay ödeyerek fizy Premium üyesi olabilirsin.
  o FIZY PREMIUM yazıp 2200’a SMS göndererek üye olabilirsin.
  o Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten üye olabilirsin.

  • Yıllık fizy Premium Üyesi olmak için;
  Dilersen 17,99 TL yerine 12,99 TL / Ay ödeyerek daha avantajlı şekilde Yıllık fizy Premium üyesi olabilirsin. (Bireysel müşterilere özel, Yıllık fizy Premium Üyeliği ilk 3 ay sadece 4 ,99TL/Ay! 3 ay sonunda 12.99 TL/Ay olarak devam eder.)
  o Bireysel Turkcell abonesi isen YILLIK PREMIUMFIZY yazıp 2200’a SMS göndererek üye olabilirsin.
  o Ayrıca müşteri hizmetlerinden ve Turkcell bayilerinden de üye olabilirsin.
  o   fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak kredi kartı ile 1 Yıllık fizy Premium Üyeliğini 139,99TL’ ye satın alabilirsin.

  Turkcell haricindeki diğer operatörlerden birine abone isen;
  • fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak kredi kartı ile üyelik satın alabilirsin. fizy Premium üyeliği ilk 3 ay 4,99TL/ay , sonrasında 17,99TL/ay. 1 Yıllık fizy Premium Üyeliği 139,99TL:
  • Apple Store veya Google Play Store ödeme seçeneği ile fizy Mobil uygulamaları içerisinden 17,99 TL/ay ödeyerek, fizy Premium üyesi olabilirsin. 

 • Tarifen kampsamında kullandığın fizy üyeliği ile bazı şarkıları 30sn dinleyebilirsin. fizy Premium Üyeliği ile fizy uygulamasındaki tüm şarkıların tamamını dinleyebilir, video klipleri izleyebilirsin.

 • Yapman gereken tek şey sana uygun Store’dan hemen fizy uygulamasını telefonuna indirmek ve telefon numarası ve Turkcell şifrenle uygulamaya giriş yapmak. Turkcell şifreni bilmiyorsan, SIFRE yazıp 2200’a mesaj atabilirsin.

 • Satın alma işleminle birlikte otomatik olarak kartın kaydedilir.

 • Turkcell tarifelerinde verilen üyelikler, fizy Premium haricindeki üyeliklerdir. Tarifen dahilinde fizy üyeliğin varsa, fizy Premium üyeliğini FIZY PREMIUM yazıp 2200'a göndererek alabilirsin. İlk 3 ay ayda 4,99 TL, sonrasında ayda 17,99 TL ödersin. Yıllık üyeliklerde ise 17,99TL/ay yerine 12,99TL/ay vererek fizy Premium Üyeliği'nden yararlanabilirsin.

 • Evet, ödeme yöntemini Aktif Üyeliklerim > Üyeliği Yönet alanında “Ödeme Yöntemini Değiştir” butonu ile değiştirebilirsin.

 • Evet, fizy.com üzerinden Üye Ol veya Satın Al butonlarını tıklayıp Hızlı Giriş ya da Şifre ile Giriş yaparak satın alma yapacağın sayfaya yönlenebilirsin.

 • Kredi kartı ile Kampanyalı fizy Premium ve 1 Yıllık fizy Premium üyeliği alınabilmektedir. Kampanyalı fizy Premium üyeliği ilk 3 ay 4,99TL/ay, sonraki aylar 17,99 TL/aydır. Bu avantajdan sadece bir kere yararlanılabilir. Bu üyelikten yararlanan kullanıcılar için üyelik ücreti 17,99 TL/ay’dır. Üyelik bedeli, üyelik iptal edilmedikçe her ay kredi kartından otomatik olarak çekilir. 1 yıllık fizy Premium üyeliğinin fiyatı 139,99 TL/ay olup kredi kartından peşin ödeme yaparak satın alınır.

 • Hayır, kredi kartıyla ödeme seçeneğiyle bu kampanyadan bir kere yararlandığın için tekrar yararlanamazsın. 

 • Evet, kredi kartına geçişte 1 kereye mahsus bu kampanyadan tekrar yararlanabilirsin.

 • Store üyeliğini store üzerinden iptal ettikten sonra kredi kartı ile Premium üyelik satın alabilirsin.

 • •       Turkcell müşterisi değilsen store yerine daha uygun fiyatlarla buradan Premium üyelik satın alabilirsin.
  •       Kredi kartı ile satın alman durumunda operatör değişikliğinden etkilenmeden Premium üyeliğin devam eder.
  •       Faturama yansıtla daha önceden ilk 3 ay 4,99TL kampanyasından yararlanmış olsan da kredi kartı ile tekrar bu kampanyadan yararlanabilirsin. 

 • fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak üyelik satın alınabilir.
  •        «Hesabım» sayfasına girmek için;
  •        fizy.com adresine gir,
  •        Üye Ol butonuna tıkla,
  •        Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.
  •        Ya da;
  •        Abonelikler sekmesini tıkla,
  •        Satın Al butonuna tıkla,
  •        Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.
  •        fizy’den üyelik satın almak ve fizy web player’dan şarkı dinlemek için kullanıcıların telefon numaralarıyla giriş yapmaları gerekmektedir.
  •        Hızlı Giriş ile kullanıcı mobil cihazına gelen onay mesajını onaylar. Onay mesajı gelmediyse mobil cihazına SMS kodu gelir.
  •        Şifre ile Giriş ile login olabilmesi için kullanıcının SMS şifresini alması gerekir. Turkcell abonesiyse 2222’ye SMS atarak şifresini alabilir. Turkcell kullanıcısı değilse 05327552222 numarasına SMS atarak şifresini alabilir.
   
  Fatura ve Ödeme Bilgilerini Doldurma
  •        Satın Al butonunu tıklayan kullanıcının karşısına ilk olarak Fatura Bilgileri dolduracağı ekran çıkar. Kullanıcı isterse Bilgileri Düzenle butonunu tıklayarak fatura bilgilerinde güncelleme yapabilir.
  •        Ödeme yöntemini seçip kredi kartı ile ödeyecekse kredi kartı bilgilerin girileceği ekran fatura ekranıyla aynı ekrandır.
  •        Kullanıcı öncelikle hangi yöntem ile ödeme yapmak istediğini seçer.
  •        Turkcelliyse; varsa Kayıtlı Kartı, Kredi Kartı ya da Faturama Yansıt seçeneği ile ödeme yapabilir.
  •        Turkcelli değilse;  faturama yansıt seçeneği gösterilmez. Sadece varsa Kayıtlı Kartı ve Kredi kartı seçeneğiyle ödeme yapabilir.
  •        Kredi kartı ile satın alımlarda, kullanıcı kart bilgilerini fizy’nin anlaşmalı olduğu kuruma kaydeder. Aylık ödemesinin her ay kartından çekilebilmesi için bu checkbox’ı işaretlemek zorundadır. Bu checkbox’ı işaretlemeden «Ödemeyi Tamamla» butonu aktif olmaz.
  •        Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmes, checkbox’ını işaretlemeden «Ödemeyi Tamamla» butonu aktif olmaz.
  •        Ödemeyi Tamamla butonu aktif olduktan sonra ödeme tamamlanır ve kullanıcının karşısına ödemeyi başarılı şekilde gerçekleştirdiğine dair bilgilendirme mesajı gösterilir.

 • Evet, kredi kartını Aktif Üyeliklerim > Üyeliği Yönet alanında “Ödeme Yöntemini Değiştir” butonu ile değiştirebilirsin.

 • Ön ödemeli olarak üyelik ücreti alındığı için ücret iadesi yapılamamaktadır.

 • Turkcell' de faturana yansıyan daha avantajlı bir fizy üyeliğiniz bulunduğundan, çifte ücret ödememek için apple store üzerinden aldığın üyeliğini iptal edebilirsin.

 • İki üyeliğinden birini iptal etmelisin. Yıllık fizy Premium üyeliği daha avantajlı olduğu ve iptalinde cayma bedeli yansıtılacağından, App Store fizy üyeliğini iptal edebilirsin. App Store fizy üyeliğini nasıl iptal edeceğini görmek için tıkla!

  • Turkcell Şifre Turkcell servislerine tek bir şifreyle giriş yapmayı sağlayan bir Turkcell servisidir.
  • Şifrenizi, Turkcell abonesi iseniz 2200'a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone iseniz 5327552222’ye SIFRE yazıp SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Tarifelere verilen fizy üyeliği, fizy Premium özellikleri olmayan fizy üyelikleridir. Bu durumda, fizy Premium üyeliğin devam eder.
  fizy Premium’u iptal edip, paketindeki fizy üyeliğinden ücretsiz olarak faydalanmak istersen, IPTAL FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndermen yeterli.

 • Apple Store uygulama içi satın al yöntemi ile almış olduğun aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin;

  iPhone, iPad veya iPod touch'ında
  · Ana ekranda Ayarlar'a tıkla
  · iTunes ve App Store seçeneğine tıkla.
  · Apple Kimliğine tıkla
  · Apple Kimliğini Göster'e tıkla. Giriş yapman gerekebilir.
  · Abonelikler'in altında Yönet'e tıkla. (iTunes'da bir abonelik görmüyor ancak bu abonelik için ücret ödemeye devam ediyorsan doğru Apple Kimliği ile giriş yaptığından emin olmalısın. Aboneliğini iTunes'da görmediğin halde ücret ödemeye devam ediyorsan, fizy'e iTunes üzerinden değil doğrudan abone olmuş olabilirsiniz.. Bu durumda, aboneliğini iptal etmek için fizy ile iletişime geçmelisin.)
  · Yönetmek istediğin aboneliğe tıkla.
  · Aboneliğini yönetmek için seçenekleri kullan. Farklı bir abonelik dönemi seçebilir veya Otomatik Yenileme'yi kapatabilirsin.
  Aboneliği iptal etmek için Otomatik Yenileme'yi kapatmalısın. Aboneliğin geçerli fatura döneminin sonunda iptal edilir.  Google Play Store uygulama içi satın al yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
  · payments.google.com'a gidin.
  · Ekranının sol kenarında bulunan Faturalar ve hesaplar'ı seç.
  · İptal etmek istediğin aboneliği seç > Aboneliği iptal et butonuna tıkla.

  • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki listelerin için kullanabilirsin.
  • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla
  • Çevrim dışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç
  • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle/İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle. Çevrim dışına alınan şarkılar için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
  • Çevrim dışına aldığın listeleri artık internet olmayan yerlerde de dinleyebilirsin.

 • Yansıtılabilir. Dijital Operatör Uygulaması uygulamasından, Turkcell müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya 2200'a SMS göndererek üyelik satın alabilirsin.

 • Sevdiğin şarkıcının albümünü bilgisayarına indirdikten sonra dilersen cep telefonuna veya MP3 çalarına aktarabilirsin. iOS kullanıcıları indirdikleri şarkıları mobil cihazın dışına taşıyamazlar. Android kullanıcıları cihazları üzerindeki SD kartların içerisinden indirdikleri şarkılara ulaşabilirler.

 • Evet, Turkcell hat kullanan üyelerimizin adil kullanım kotası fizy internet bağlantınızın hızına göre çalışır.

 • Albüm veya diğer müzik içeriklerini indirebilmek için hattına TL yüklemen yeterli. TL yükledikten sonra dilediğin albümü veya şarkıyı anında indirebilirsin.

 • Sevdiğin albümleri veya şarkıları indirmek tamamen yasaldır ve herhangi bir cezai yaptırımı yoktur.

 • Aradığın şarkıyı veya şarkıcıyı arama motoruna yazarak aradığın içeriğe kolayca ulaşabilirsin. Arama motoru, arama yaptığın kelimeyi içeren tüm şarkı, sanatçı, albüm, şarkı listeleri ve video listelerini arama sonuçlarında listeleyecektir.

  • fizy'i cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin
   • iOS işletim sistemli bir cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
   • Android işletim sistemli bir cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
  • Uygulamayı açtıktan sonra, internet bağlantı türüne (Wifi veya 4.5G) göre Turkcell Şifre ekranı açılabilir. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekir. Turkcell abonesi isen 2200'a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her an’a ve zevke uygun hazır fizy listelerinden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.


 • Evet, uygulamayı silersen indirdiğin şarkıları kaybedersin. İndirdiğin şarkılara yeniden ulaşmak için uygulamayı yeniden indirmelisin. Uygulamayı indirdikten sonra Müzik Arşivim > İndirme Geçmişi sekmesinden daha önce indirmiş olduğun şarkılara ulaşabilirsin. Son 7 ay içerisinde indirdiğin ancak sildiğin şarkıları 3 defaya kadar ücretsiz olarak yeniden indirebilirsin.

 • Ücretli fizy Üyelikleri:
  “Turkcell Faturama Yansıt” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200'a SMS olarak göndererek iptal işlemini yapabilirsin. İptal talebine istinaden üyeliğin dönem sonunda otomatik olarak iptal olacaktır, ilgili dönemin sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. 

  • fizy Müzik Üyeliği (Eski adı: Süper Müzik): IPTAL SUPERMUZIK
  • fizy Müzik Üyeliği (Eski adı: Sınırsız Müzik): IPTAL FIZYMUZIK
  • fizy Video Müzik Üyeliği (Eski Adı: Ekstra Müzik): IPTAL VIDEOMUZIK
  • fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZYPREMIUM
  • fizy Premium Ek Üyeliği: IPTAL FIZY EK
  • Yıllık fizy Müzik Üyeliği (Eski adı: Yıllık Sınırsız Müzik): IPTAL YILLIKMUZIK
  • Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği : IPTAL YILLIKFIZY
  • Yıllık fizy Premium Üyeliği: IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK
  • Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZY INSTAGRAM
  Ücretli üyeliğini, Apple veya Google Play store’lar üzerinden gerçekleştirdiysen, iptal işlemini store’lar üzerinden yapman gerekir. Bu üyeliklerin iptalleri, Turkcell üzerinden yapılamamaktadır.

  Ücretli üyeliğini nasıl aldığını hatırlamıyorsan, fizy mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Dijital Operatör Uygulaması > Paketlerim bölümünden ilgili üyeliğin ödeme yönetimini görüntüleyebilirsin. Ödeme yöntemi Turkcell olarak görünen üyelikler Turkcell kanallarından, Google veya Apple Store olarak görünen üyelikler ise ilgili Store üzerinden iptal edilmelidir.

  Apple Store in app purchase yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ında
  • Ana ekranda Ayarlar'a tıkla
  • iTunes ve App Store seçeneğine tıkla.
  • Apple Kimliğine tıkla
  • Apple Kimliğini Göster'e tıkla. Giriş yapman gerekebilir.
  • Abonelikler'in altında Yönet'e tıkla. (iTunes'da bir abonelik görmüyor ancak bu abonelik için ücret ödemeye devam ediyorsan doğru Apple Kimliği ile giriş yaptığından emin olmalısın. Aboneliğini iTunes'da görmediğin halde ücret ödemeye devam ediyorsan, fizy'e iTunes üzerinden değil doğrudan abone olmuş olabilirsiniz.. Bu durumda, aboneliğini iptal etmek için fizy ile iletişime geçmelisin.)
  • Yönetmek istediğin aboneliğe tıkla.
  • Aboneliğini yönetmek için seçenekleri kullan. Farklı bir abonelik dönemi seçebilir veya Otomatik Yenileme'yi kapatabilirsin.
  Aboneliği iptal etmek için Otomatik Yenileme'yi kapatmalısın. Aboneliğin geçerli fatura döneminin sonunda iptal edilir.

  Google Play Store in app purchase yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
  • payments.google.com'a gidin.
  • Ekranının sol kenarında bulunan Faturalar ve hesaplar'ı seç.
  • İptal etmek istediğin aboneliği seç > Aboneliği iptal et butonuna tıkla.

  Önemli: Bir uygulamanın yüklemesini kaldırmak, aboneliğini otomatik olarak durdurmaz. Aboneliğini sona erdirmek için aboneliği iptal etmen gerekir. Aboneliği iptal etmeden uygulamayı kaldırırsan, yine ücret ödersin.
  Abonelik iptalinde abonelik ücretleri geriye dönük olarak iade edilmez ve daha önce ödenmiş olan abonelik ücretlerinde iptal tarihine göre orantılı bir hesaplama yapılmaz.

  Şarkı İndirme Üyelikleri:
  • Şarkı İndirme Üyelikleri:
   Haftalık 25 Şarkı İndirme Üyeliği'ne 5,99TL/hafta ödeyerek abone olabilirsin. Abonelik işlemini aşağıdaki kelimeleri 2200'a sms ile göndererek yapabilirsin.
   • FIZYHAFTALIK25
   • FIZY25HAFTALIK

   Sahip olduğunuz indirme paketlerini iptal etmek için aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200'a SMS göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
   Aylık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL YIRMIBES (Aylık ücret: 10,99TL/Ay)
   Aylık 50 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL ELLI (Aylık ücret: 16,99TL/Ay)
   Haftalık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL HAFTALIKMUZIK

 • fizy Premium Üyeliği'ni tekrar alabilirsin. Ancak  3 ay  4,99TL kampanyasından 1 kere faydalanabilirsin. Yıllık fizy Premium Üyeliği ise 12 aylık bir süre içerisinde 1 defaya mahsus olmak üzere iptal edilip tekrardan satın alınabilir..

 • Evet, servis aylık ücreti ilgili store’larda kayıtlı kredi kartından aylık olarak Apple/Google tarafından kullanıcı tarafından iptal edilene kadar tahsil edilir. Store’lar üzerinden yapılan satın alımlarda Turkcell kredi kartı bilgilerinize erişmez ve göremez. Bilgilerinin güvenliği, ilgili store’un ait olduğu şirket tarafından sağlanır.

 • Öncelikle mevcuttaki yıllık fizy üyeliğini iptal etmelisin.  İptal durumunda faturana cayma bedeli yansıyacaktır. Sonrasında geçmek istediğin paketin katılım kodunu 2200'a göndererek katılabilirsin.

 • Yıllık üyeliklerin sonunda, üyelik standart aylık ücretten devam eder.

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Numara değişikliği, Sim kart değişiklği, fatura dönem değişikliği'nde devam eder.
  Geri Verme ve Mobil Numara Taşıma durumuda devam etmez.
  Devir durumunda Turkcell tarifeleri ile birlikte verilen fizy başlangıç üyelikleri devam ederken, fizy Premium veya diğer ücretli fizy üyelikleri otomatik olarak iptal edilir.
  Ödeme Tipi Değişikliği ( ÖTD ) durumunda; abonelikler bazı paketler için devm eder, bazı paketler için devam etmez. Paket tanımına göre değişir. Mevcut yapıda Ödeme Tipi Değişikliği ( ÖTD ) durumunda;
  - Standart paketler için abonelik devam eder.
  - Tarife ya da kampanya kapsamında verilen fizy paketleri için mevcut abonelik iptal olur, devam etmez. Ancak kullanıcı, ÖTD sonrası fizy içeren bir tarife/kampanya'ya geçerse tekrar bir fizy pakti aktiflenebilir.
  Suspend durumunda, servis 90 gün boyunca ücret çekmeyi dener. Bu süre içerisinde hat suspend statüsünden çıkar ve ücret alınırsa abonelik devam eder. 90 gün boyunca ücret tahsil edilmezse abonelik iptal olur.

 • ·        Evet, fizy'nin 7.4.0 sürümü ile birlikte milyonlarca şarkı için şarkı sözleri (lyrics) eklenmiştir. Premium kullanıcılar için geçerli bir özelliktir.
   
  Nasıl kullanırım;
   
  ·        Maxi player ekranlarında albüm görselinin sağ alt köşesinde olan nota işaretine basarak şarkı sözlerini görüntüleyebilirsin.
  ·        Senkronize olan şarkı sözleri için sol alt köşede senkronizasyonu aktif/pasif yapmak için bir buton vardır. Ona basarak senkronizasyonu takip edebilirsin.
  Şarkı sözlerini tam ekranda görebilmek için, şarkı sözlerinin olduğu kutuya iki kez basman yeterlidir.

Kapat
Yardım ister misiniz?