Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme ile sadece cep telefonu numaranızı kullanarak güvenli, hızlı ve kolay alışveriş yapabilirsiniz. Benzersiz bir ödeme deneyimi için Turkcell Mobil Ödeme yanınızda!

Ücretsiz
Hemen Al
Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

Turkcell Mobil Ödeme hızı, kolaylığı ve güvenliğiyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar. Turkcell Mobil ödeme kullanarak sadece cep telefonu numaranızla, kredi kartı ya da nakite ihtiyacınız olmadan kolay ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Eve yemek siparişlerinden, akaryakıt ödemelerine, uygulama marketlerinden sosyal ağlara kadar binlerce üye iş yerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Her işlem öncesi vereceğiniz onayla, alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için TL bakiyenizden düşer.

NASIL GÖRÜNÜYOR

Nasıl Kullanırım?

  • WEB: Bir internet sitesinde alışveriş yapmak için ödeme esnasında Turkcell Mobil Ödeme’yi seçerseniz size onay SMS’i gelecektir. Gelen SMS'i EVET yazarak cevapladığınızda ödemeniz gerçekleşir.
  • UYGULAMA DÜKKANI: Google Play Store'da uygulama alırken veya uygulama içi harcamalarda "Satın Al" a bastığınızda Turkcell Mobil Ödeme'yi seçerek işlemi onaylayabilirsiniz.
  • SMS: Anahtar sözcüğü üyeişyerinin belirlediği kısa numaraya göndermeniz ödeme işlemini yapmanız için yeterlidir. Örnek : "MARMARA yazıp 3444'e gönderin Mavi Marmara sms biletiniz cebinize gelsin.
  • MOBİL SİTE: Ekranda bulunan onay kutusunu işaretledikten sonra "Kabul Ediyorum"  düğmesine basarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme ile League of Legends, Google Play, Facebook, Joygame ve Bilyoner gibi binlerce üye iş yerinde güvenli ve kolay alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme ile GoodGames Empire Kampanyası

  • Kampanya 8 Haziran - 18 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerlidir
  • Verilen tarihler arasında Turkcell Mobil Ödeme ile Empire oyununda en çok hacamayı yapan 2 kişi ödüllendirilecektir. 1. Turkcell T50 marka telefon, 2.Good games poker seti kazanacaktır.
  • En yüksek harcamayı yapan birden fazla kişi olması durumunda ilk önce bu bedele ulaşan kişi ödülü almaya hak kazanacaktır.
  • Harcamalar 18 Haziran'da Turkcell sistemlerinden çekilecektir ve kazana bu raporlara göre belirlenecektir.

Turkcell Mobil Ödeme servislerine ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için Müşteri Hizmetlerini(532) arayabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 Kuruş olarak ücretlendirilir. Mobil Ödeme için alışveriş tutarınız dışında ayrıca ücret tahsil edilmez. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.


LİMİT BİLGİLERİ


Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar
için 
Aylık Limit
Faturasız Hatlar
için 
Aylık Limit
Oyun, Uygulama Marketi,
Sosyal Ağ vb. Dijital İçerikler
100TL200TL-300TL500TL
Bahis Ödemeleri
(Faturasız Hatlar)
100TL-250TL
Fiziksel Ürün ve Hizmetler70TL70TL70TL

* MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.

** Limitler üyeişyerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 532.

*** Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 25TL'dir.

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın