Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme ile sadece cep telefonu numaranızı kullanarak güvenli, hızlı ve kolay alışveriş yapabilirsiniz. Benzersiz bir ödeme deneyimi için Turkcell Mobil Ödeme yanınızda!

Ücretsiz Hemen Al
Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

Turkcell Mobil Ödeme hızı, kolaylığı ve güvenliğiyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar. Turkcell Mobil ödeme kullanarak sadece cep telefonu numaranızla, kredi kartı ya da nakite ihtiyacınız olmadan kolay ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Eve yemek siparişlerinden, akaryakıt ödemelerine, uygulama marketlerinden sosyal ağlara kadar binlerce üye iş yerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Her işlem öncesi vereceğiniz onayla, alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için TL bakiyenizden düşer.
 • WEB: Bir internet sitesinde alışveriş yapmak için ödeme esnasında Turkcell Mobil Ödeme’yi seçerseniz size onay SMS’i gelecektir. Gelen SMS'i EVET yazarak cevapladığınızda ödemeniz gerçekleşir.
 • UYGULAMA DÜKKANI: Google Play Store'da uygulama alırken veya uygulama içi harcamalarda "Satın Al" a bastığınızda Turkcell Mobil Ödeme'yi seçerek işlemi onaylayabilirsiniz.
 • SMS: Anahtar sözcüğü üyeişyerinin belirlediği kısa numaraya göndermeniz ödeme işlemini yapmanız için yeterlidir. Örnek : "MARMARA yazıp 3444'e gönderin Mavi Marmara sms biletiniz cebinize gelsin.
 • MOBİL SİTE: Ekranda bulunan onay kutusunu işaretledikten sonra "Kabul Ediyorum"  düğmesine basarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 • Faturalı ve faturasız hatlarınızda kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan tek bir tıkla uygulama ve uygulama içi harcamalarınızı güvenle yapabilirsiniz!

  • Faturanıza yansıttığınız veya TL bakiyenizden düşerek yaptığınız işlemlerde ek vergi vb. tutarlara tabi olmazsınız.
  • Bu hizmetten tüm Turkcell’li aboneler yararlanabilir.
  • Bu hizmeti kullanabilmek için hattın Turkcell Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir.
  • Fatura ödeme düzenliliği ve son 6 aylık ortalama fatura tutarına göre abone bazında limitler 50 TL ile 200 TL arasında degişebilir. Google Play Store’da tek seferde yapılabilecek işlem limiti 100 TL'dir.
 • Otopark biletinizin üzerinde yer alan 6 haneli SMS KODU'nu, otopark çıkışınızdan 30 dakika önce başına “Kanyon” ekleyerek 2222’ye mesaj atın, otopark ücretinizi Turkcell faturanıza yansıtarak veya TL bakiyenizden düşerek ödeyin! (ÖRNEK: KANYON 123456) 


  • Faturanıza yansıttığınız veya TL bakiyenizden düşerek yaptığınız işlemlerde ek vergi vb. tutarlara tabi olmazsınız.
  • Bu hizmetten tüm Turkcell’li aboneler yararlanabilir.
  • Bu hizmeti kullanabilmek için hattın Turkcell Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir.
  • Fatura ödeme düzenliliği ve son 6 aylık ortalama fatura tutarına göre abone bazında limitler 50 TL ile 200 TL arasında degişebilir. Tek seferde yapılabilecek işlem limiti 100 TL'dir. 
  • Turkcell Mobil Ödeme, anlaşmalı üye iş yerlerinden gerçekleştirdiğiniz alışveriş ve ödemelerinizi tek bir SMS ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan servistir. Turkcell Mobil Ödeme’yi sosyal ağlarda, online oyunlarda, dijital içerik ve servislerde, online eğitim hizmeti veren sitelerde, aidat ödemelerinde, fiziksel ürün alışverişlerinde ve diğer online alışverişlerinizde ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
  • Turkcell abonelik yaşı 90 günden küçük olan Bireysel Faturalı  aboneler aylık 25 TL limit ile Turkcell Mobil Ödeme işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Dünyanın en büyük oyun marketi Steam'de de artık oyun alışverişlerinizi Turkcell Mobil Ödeme ile yapabilirsiniz. 
  • Çanak Okey'de 24 Şubat - 10 Mart 2015 tarihleri arasında Turkcell'liler Google Play'de Turkcell Mobil Ödeme ile harcadıkça kazanıyor. Kampanya süresince alınan her pakete ikincisi bedava! Kampanyadan tüm Android'li Turkcell'liler faydalanabilir.   

Turkcell Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 Kuruş olarak ücretlendirilir. Mobil Ödeme için alışveriş tutarınız dışında ayrıca ücret tahsil edilmez. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.


LİMİT BİLGİLERİ


Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar
için 
Aylık Limit
Faturasız Hatlar
için 
Aylık Limit
Oyun, Uygulama Marketi,
Sosyal Ağ vb. Dijital İçerikler
100TL200TL-300TL360TL
Bahis Ödemeleri
(Faturasız Hatlar)
100TL-250TL
Fiziksel Ürün ve Hizmetler70TL70TL70TL

* MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.

** Limitler üyeişyerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 532.

*** Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 25TL'dir.

Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için Müşteri Hizmetlerini(532) arayabilirsiniz.

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın