Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme ile sadece cep telefonu numaranızı kullanarak güvenli, hızlı ve kolay alışveriş yapabilirsiniz. Benzersiz bir ödeme deneyimi için Turkcell Mobil Ödeme yanınızda!

Ücretsiz
Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

Turkcell Mobil Ödeme hızı, kolaylığı ve güvenliğiyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar. Turkcell Mobil ödeme kullanarak sadece cep telefonu numaranızla, kredi kartı ya da nakite ihtiyacınız olmadan kolay ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Eve yemek siparişlerinden, akaryakıt ödemelerine, uygulama marketlerinden sosyal ağlara kadar binlerce üye iş yerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Her işlem öncesi vereceğiniz onayla, alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için TL bakiyenizden düşer.

NASIL GÖRÜNÜYOR

Nasıl Kullanırım?

  • WEB: Bir internet sitesinde alışveriş yapmak için ödeme esnasında Turkcell Mobil Ödeme’yi seçerseniz size onay SMS’i gelecektir. Gelen SMS'i EVET yazarak cevapladığınızda ödemeniz gerçekleşir.
  • UYGULAMA DÜKKANI: Google Play Store'da uygulama alırken veya uygulama içi harcamalarda "Satın Al"a bastığınızda Turkcell Mobil Ödeme'yi seçerek işlemi onaylayabilirsiniz.
  • SMS: Anahtar sözcüğü üye iş yerinin belirlediği kısa numaraya göndermeniz ödeme işlemini yapmanız için yeterlidir. Örnek : "MARMARA yazıp 3444'e gönderin Mavi Marmara sms biletiniz cebinize gelsin.
  • MOBİL SİTE: Ekranda bulunan onay kutusunu işaretledikten sonra "Kabul Ediyorum" düğmesine basarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme ile League of Legends, Google Play, Facebook, Joygame ve Bilyoner gibi binlerce üye iş yerinde güvenli ve kolay alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme servislerine ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için Müşteri Hizmetleri'ni (532) arayabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 kuruş olarak ücretlendirilir. Mobil Ödeme için alışveriş tutarınız dışında ayrıca ücret tahsil edilmez. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.


LİMİT BİLGİLERİ


Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar
için 
Aylık Limit
Faturasız Hatlar
için 
Aylık Limit
Oyun, Uygulama Marketi,
Sosyal Ağ vb. Dijital İçerikler
100 TL200 TL - 300 TL500 TL
Bahis Ödemeleri
(Faturasız Hatlar)
100 TL-250 TL
Fiziksel Ürün ve Hizmetler70 TL70 TL70 TL

* MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.

** Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 532'yi arayabilirsiniz.

*** Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 25 TL'dir.

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın