Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Uygulaması Nedir?

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

NASIL GÖRÜNÜYOR

Nasıl Kullanırım?

 • Turkcell Hesabım'a Google Play, T-Market, App Store ve Windows Phone Store'dan erişebilirsiniz. 
 • App Store'dan Turkcell Hesabım'ı yükleyebilmek için mutlaka Türkiye App Store'da geçerli bir Apple ID'nizin olması gerekir.
 • Turkcell Hesabım sayesinde, fatura, TL, hat ve tarife işlemlerinizi internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Turkcell Hesabım, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.
 • Turkcell Hesabım uygulamasını Apple Store, Google Play ve Windows Phone Store'dan ücretsiz alabilirsiniz.
 • Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz. Yurt dışı internet tarifeleri için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell şebekesi ile veya Wi-Fi üzerinden Turkcell Şifrenizi kullanarak Turkcell Hesabım uygulamasını çalıştırabilirsiniz. Bu uygulamayı kablosuz internet (Wi-Fi) ağı üzerinden kullanmanız durumunda uygulama sizden otomatik olarak Turkcell Şifre isteyecektir. Turkcell Şifre'nizi bilmiyor ya da unuttuysanız Turkcell sifre yazıp 2222 'ye ücretsiz SMS ile göndererek yeni Turkcell Şifre'nizi alabilirsiniz.
 • Fatura*, TL**, hat ve tarife işlemlerinizi dünyanın neresinde olursanız olun internete ulaştığınızda gerçekleştimenizi sağlayan Turkcell Uygulamasıdır.
  *Sadece Faturalı hatlar görebilir.
  **Sadece Faturasız hatlar görebilir.
 • Turkcell Hesabım'ı telefonunuzda yüklü bulunan App Store, Google Play ya da T-Market uygulamasından indirerek kullanabilirsiniz.
 • 2.0 ve üstü versiyon yazılım yüklü tüm iPhone modellerine (2G ve 3G) sahip tüm Turkcell’liler kullanabilir. 
 • Turkcell Hesabım uygulamasını Application Store'dan ücretsiz satın alabilirsiniz.
  Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.  http://www.turkcell.com.tr/yurtdisi/yurtdisindaKullanim/Ucretlendirme/faturali
   
 • Wi-Fi üzerinden Turkcell Şifrenizi kullanarak Turkcell Hesabım uygulamasını çalıştırabilirsiniz. Turkcell şebekesi üzerinden mobil interneti kullanarak GSM numaranızın son iki hanesini girerek Turkcell Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.Bu uygulamayı kablosuz internet (Wi-Fi) ağı üzerinden kullanmanız durumunda uygulama sizden otomatik olarak Turkcell Şifre isteyecektir. Turkcell Şifre'nizi bilmiyor ya da unuttuysanız Turkcellsifre yazıp 2222 'ye kısa mesaj ile göndererek yeni Turkcell Şifre'nizi alabilirsiniz.
 • Turkcell Online İşlemler abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın