Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Ücretsiz
Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Uygulaması Nedir?

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

NASIL GÖRÜNÜYOR

  • Turkcell Hesabım'a Google Play, T-Market, App Store ve Windows Phone Store'dan erişebilirsiniz. 
  • App Store'dan Turkcell Hesabım'ı yükleyebilmek için mutlaka Türkiye App Store'da geçerli bir Apple ID'nizin olması gerekir.
  • Turkcell Hesabım sayesinde, fatura, TL, hat ve tarife işlemlerinizi internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Turkcell Hesabım uygulamasını Apple Store, Google Play ve Windows Phone Store'dan ücretsiz alabilirsiniz.
  • Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz. Yurt dışı internet tarifeleri için tıklayınız.
Turkcell Hesabım, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.
Turkcell şebekesi ile veya Wi-Fi üzerinden Turkcell Şifrenizi kullanarak Turkcell Hesabım uygulamasını çalıştırabilirsiniz. Bu uygulamayı kablosuz internet (Wi-Fi) ağı üzerinden kullanmanız durumunda uygulama sizden otomatik olarak Turkcell Şifre isteyecektir. Turkcell Şifre'nizi bilmiyor ya da unuttuysanız Turkcell sifre yazıp 2222 'ye ücretsiz SMS ile göndererek yeni Turkcell Şifre'nizi alabilirsiniz.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın