Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Online İşlemler Uygulaması Turkcell Hesabım ile hatlarınızın kontrolü cebinizde!

Ücretsiz
İncele
Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Uygulaması Nedir?

Hatlarınızın kontrolü Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım’ın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım ile yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.


Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız önce Turkcell Hesabım uygulamasına e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizle kayıt olabilirsiniz.


Turkcell/diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Beni Hatırla özelliği ile 4.5G/3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda şifre kullanmadan otomatik giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik sayesinde Turkcell'in diğer mobil uygulamalarına da ( Fizy, Çocuğum ve Ben, Turkcell Platinum, GNÇ ve Çalarken Dinlet) yine şifre girişi yapmadan kolayca ve güvenlice erişebilirsiniz. 

 • Turkcell Hesabım'a App Store, Google Play ve AppMarket'ten erişebilirsiniz. 
 • App Store'dan Turkcell Hesabım'ı yükleyebilmek için mutlaka Türkiye App Store'da geçerli bir Apple ID'nizin olması gerekir.
 • Turkcell Hesabım ile sahip olduğunuz tüm Turkcell hatlarınızı ve Superonline ürün&servislerinizi aynı anda kolayca takip edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Turkcell Hesabım iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

 • Turkcell Hesabım uygulamasını Apple Store, Google Play ve AppMarket'ten ücretsiz indirebilirsiniz. 
 • Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz. Yurt dışı internet tarifeleri için tıklayınız.
 • Turkcell hatlarınız ve Superonline ürünleriniz için kalan kullanımlarınızı görebileceğiniz, fatura detaylarınızı görüntüleyebileceğiniz ve  ödeyebileceğiniz, TL yükleyebileceğiniz, paket satın alabileceğiniz ve daha birçok işlem gerçekleştirebileceğiniz mobil uygulamadır.

 • Turkcell Hesabım'ı telefonunuzda yüklü bulunan App Store, Google Play ya da AppMarket uygulamasından indirerek kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Hesabım uygulaması, IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için 7.0 ve üzeri, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için ise 4.0 ve üzeri versiyonlarda desteklenmektedir.

 • Turkcell Hesabım uygulamasını Application Store'dan telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz. Yurt dışı internet tarifeleri için tıklayınız.
 • Turkcell/diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Beni Hatırla özelliği ile 4.5G/3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda şifre kullanmadan otomatik giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik sayesinde Turkcell'in diğer mobil uygulamalarına da (Fizy, Çocuğum ve Ben, Turkcell Platinum, GNÇTRKCLL ve Çalarken Dinlet) yine şifre girişi yapmadan kolayca ve güvenlice erişebilirsiniz. 
  Turkcell kullanıcısı iseniz Beni Hatırla özelliğine gerek kalmadan sadece 4.5G/3G bağlantısı ile yine şifresiz olarak giriş yapabilirsiniz. 

 • Turkcell Hesabım, kalan kullanım, fatura detayı gibi bilgilleri görüntüleyebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz bir uygulama olmakla beraber size özel tekliflerin ve hizmetlerin sunulduğu bir platformdur. Bunu ancak bize sözleşmemiz üzerinden izin verirseniz yapabiliriz. Size ait bilgileri hiçbir şartta, Turkcell iştirakleri ve iş ortakları dışında bir firma ile paylaşmayacağız.

 • Hesabım menüsü altında "Hesap Ekle" alanından sizden istenilen bilgileri girip onaylayarak hem Superonline ürünlerinizi hem de adınıza kayıtlı tüm Turkcell hatlarınızı görüntüleyebilir ve işlem yapabilirsiniz. 
  Kurumsal müşteriler henüz bu özellikten faydalanamamaktadır.

 • Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni (532) arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. 

 • Turkcell Hesabım abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.
Sayfayı kaydırın