Kaçmaz İkili

İnternetsiz yaşanmaz, konuşmadan da durulmaz. İkisi bir pakette olursa hayatta kaçmaz!

Kaçmaz İkili
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
YILLIK ABONELİK
AYLIK ABONELİK

Kaçmaz İkili

İnternetsiz yaşanmaz, konuşmadan da durulmaz. İkisi bir pakette olursa hayatta kaçmaz!

 • 25 yaşın altındaysan ya da faturalı Yeni Genç Tarifedeysen Kaçmaz İkili Yıllık Abonelik Kampanyasından 12 fatura dönemi boyunca ayda 30 TL’ye sahip olabilirsin, tek yapman gereken KACMAZ IKILI yazıp 2222’ye göndermek.
 • 12 ay boyunca bu pakete bağlı kalmaz istemezsen, ayda 35 TL’ye bu paketten faydalanmak için GNC IKILI yazıp 2222’ye göndermen yeterli.
 • 7 gün içinde hazır karttan faturalıya geçtiysen, 12 fatura boyunca her ay Turkcell'lilerle 5.000 SMS’e ÜCRETSİZ sahip olacaksın, üstelik her gün 1 SMS sonrası her yöne 100 SMS HEDİYE!
 • Paketi ayda bir kere alabilir, her yöne dakika, SMS ve internet haklarını yurt içinde ay boyunca dilediğin gibi kullanabilirsin.
 • 12 fatura döneminin sonuna geldiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Eğer kampanyanı yenilemezsen paketinin o dönemki aylık ücreti ile paketten faydalanmaya devam edersin.

 • Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğin pakette kalma sözü vermen gerekir. Yıllık abonelik yaptırdığın dakika paketinin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalır ve fiyat değişikliklerinden etkilenmez. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkman, kullandığın hattını iptal etmen veya diğer operatöre taşıman, fatura borcundan dolayı hattının kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmen, paketini iptal etmen veya hattını devrretmen durumunda erken iptal bedeli faturana yansır. Kampanya boyunca aldığın faydaların (indirim, hediye vb.) toplam ücreti aylık KDV ve ÖİV dâhil 5 TL'dir. İptal tarihine kadar aldığın faydaların (indirim, hediye vb.) toplam ücreti veya daha avantajlıysa iptal tarihinden kontrat süren bitene kadar ödemen gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturana yansır.
 • Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) ile ücretlendirilirsin. Ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlenirsin. Kullanımlarına devam edersen ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı toplamına 5 TL'ye sahip olursun. 30dk'nın bitmesinin ardından yapacağın ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkın devreye alınır ve 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edersin. Kullanmaya devam edersen, her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. 
 • SMS paket aşımında ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 9 adet SMS kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV Dahil) ücretlenirsin. Kullanıma devam edersen ilk yurt içi her yöne 30sms'den kalan yurt içi her yöne 21 adet sms kullanım hakkına 5 TL'ye sahip olursun. 30sms'in bitmesinin ardından yapacağın ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30sms'lık kullanım hakkı devreye girer ve 5 TL ile ücretlendirilirsin, sonrasında her yurt içi her yöne 30sms için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edersin.
 • Data Paket aşımların 5TL/200MB ile ücretlenir, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızın, ana paketin yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve ek ücret yansımaz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • Aylık Abonelik (GNC IKILI yaz 2222’ye gönder)
 • Yıllık Abonelik (KACMAZ IKILI yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000

  1GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 1GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  5,825
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  256
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  256
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  72
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  32
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  52,429
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  2,996
  Sayfayı kaydırın