Hediye Sinema Bileti Ayrıcalığı

Sinema keyfini sevdiklerinizle paylaşın diye ikinci biletiniz Turkcell Platinum'dan size hediye!

Açıklama

Turkiye’deki tüm Cinemaximum Sinemaları'nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri bir bilet aldığınızda 2. biletiniz Turkcell Platinum’un size hediyesi!
Apple Store ve Google Play Store üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması​'nı indirerek tek dokunuşla şifrenizi almanız ve şifreyi biletinizi alırken sinema yetkilileri ile paylaşmanız yeterli.

​Turkcell Platinum dünyasına katılmak için t​​ıklayın, sizi arayalım!​​​​
  • Hediye sinema bileti ayrıcalığı 30 Haziran 2016'ya kadar geçerlidir. 
  • Ayrıcalık VIP salonlarda ve 4DX formatındaki filmlerde geçerli değildir.
  • Bayram, resmi tatiller, yarı yıl tatili (sömestre) ve festival seanslarında geçerli değildir. 
  • Bu ayrıcalıktan Platinum, Platinum Plus 6GB, Platinum Mega 6GB, Platinum 10GB, Platinum Business Star, İşte Platin 8 paketindeki müşterilerimiz ayda 4 kez, Gold Plus, Platin, Platinum Plus, Platinum Plus 8GB, Platinum Mega 8GB, Platinum 15GB, Platinum Mega 15GB, Platin Elit, Platin Ekstra Konuş, Platin Ekstra Internet, Platin Ek Internet, Platin Prestij, Platinum Prestige, Platinum Mega, Platinum Plus 10GB, Platinum Mega 10GB, Platinum 20GB, Platinum Mega 20GB, Platinum 50GB, Platinum Mega 50GB, Platinum Business Plus, İşte Platin 10GB, Platinum Business Prestij ve İşte Platin Prestij paketlerindeki müşterilerimiz ayda 6 kez yararlanabilirler
  • Hediye bilet ücretli alınan bilet ile aynı gün aynı seans ve aynı film için geçerlidir.
  • Bir şife ile maksimum 1 hediye bilet alabilirsiniz. Aylık kullanım haklarınız ile aynı seans için birden fazla hediye bilet almak isterseniz, her hediye bilet için yeni bir şifre alarak işlem yapmanızı rica ederiz.  
SMS
  • SINEMA yaz 2222’ye gönder
Sayfayı kaydırın