Yıldız Ek Genç Paketi

Yıldız Ek Genç Paketi ile internetin ve mesajlaşmanın tadını çıkarın!

6 TL /AY Hemen Katıl

Kampanyaya katılım 30 Nisan 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Yıldız Ek Genç Paketi

Yıldız Ek Genç Paketi

Yıldız Ek Genç Paketi ile hem internetin hem de mesajlaşmanın doya doya tadını çıkarın!

 • Yıldız Ek Genç Paket’ten, son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak birfiyat veya  standart tarife  harici ön ödemeli bireysel bir Turkcell tarifesine gelen ve son 10 gün içerisinde Yıldız 500,  Aylık Nar Paketleri, Her yöne 500 dakika ya da Ben Yaptım 400 paketlerini alan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında Yıldız Ek Genç Paket’e tüm vergiler dâhil (%18 KDV ve %25 ÖİV) 6 TL’ye sahip olabilirsin; tek yapman gereken YILDIZ EK GENC yazıp 2222’ye göndermek.
 • Paketindeki internet ve her yöne SMS hakkını yurt içinde kullanabilirsin
 • Paketinin süresi ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamındaki SMS veya Data hakların biterse, SMS harcamaların standart tarifesi üzerinden, Data harcamaların 100KB'ı 2 kuruş olarak ücretlendirilir
 • İptal edilmedikçe, paketin 30 günde bir otomatik olarak yenilenecektir. 12 ay süresince ay sonunda ana paketin olduğu sürece tekrar tanımlanır. 
 • Kampanyadan Turkcell'den son 30 gün içinde numarasını taşımış aboneler yararlanamamaktadır.
 • Kazanılan faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket 30 gün içinde bir kez alınabilir. Paketin tekrarlama süresi, son paket alındığı tarihten itibaren 30 gün olacak şekilde yenilenecektir. Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak, ilgili paketin satışı durdurulabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir. 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • YILDIZ EK GENC yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  BENZER KAMPANYALAR

  Sayfayı kaydırın