Bireysel VINN Modem Kampanyası

Turkcell VINN'lar şimdi sınırsız internet seçenekleri ile!

Detaylı Bilgi

Kampanyaya katılım 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Bireysel VINN Modem Kampanyası

Bireysel VINN Modem Kampanyası

Şimdi tüm VINN tekliflerinde daha fazla kota ile paket aşımı yok, sürpriz fatura riski yok. İsterseniz sınırsız internet seçeneği ile interneti doya doya kullanabilirsiniz.

Turkcell Fatura ile Turkcell Teklifleri


Bireysel Kontratlı VINN

Paket İçeriği 12 AY KONTRATLI
KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
24 AY KONTRATLI
KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit

Bireysel Kontratlı VINN 
250 MB-8 TL
1 GB24,90 TL 19,90 TL
6 GB34,90 TL 29,90 TL
10 GB54,90 TL49,90 TL
SINIRSIZ*84,90 TL79,90 TLBireysel Kontratlı KamuVINN - GençVINN - DestekVINN

Paket İçeriği 12 AY KONTRATLI
KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
KamuVINN
GençVINN
DestekVINN
4 GB29,90 TL
8 GB49,90 TL
15 GB79,90 TL


Bireysel 12 Ay kontratlı EsnafVINN - GündüzVINN ı

Paket içeriği12 AY KONTRATLI
KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
Gündüz VINN'ı**4GB24,90TL

İllere Özel VINN
Paket içeriği12 AY KONTRATLI
KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
24 AY KONTRATLI
KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
İllereÖzelVINN**
 
6GB 34,90TL29,90TL

Paketiniz yetmedi mi? 6GB, 10 GB ve Sınırsız pakette iseniz kotanızın %80'ni dolduğunda 1 GB ve 4 GB Joker paketlerini indirimli olarak alabilirsiniz.
PaketFiyat
1 GB Ek Paket9 TL
4 GB Ek Paket19 TL


 • Yeni bir hat açılışı yapıldığında, 44 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,67 TL) ve 17,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,5 TL) 12 eşit taksit halinde; 1,5 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir. 
 • Sınırsız teklif haricindeki tüm tekliflerde aylık kotanın doldurulması durumunda erişim hızı bir sonraki paket yükleme dönemine veya JOKER Paket alımına kadar 5 kbps'ye düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
 • *Sınırsız teklifte adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB'a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps'e, ilave 3,75 GB'lık kullanımdan sonra da 96 kbps'e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Tüm tekliflerde paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Çalışanlara, Esnaflara özel, Gündüz VINN'ı saat 02.00’den, akşam 18.00’e kadar, 3G kapsamı alanında olan noktalarda 3G hızında, erişim hızı en fazla 7,2 Mbps olmak koşuluyla, kullanılabilecek, hız saat 18.00’den sonra 256kbps’a düşürülecek, bu saatten sabah saat 2.00’ye kadar olan kullanımlar, kotadan düşecektir. Pakette değişiklik yapılamaz. Kampanyada, Esnaf/Çalışan evrak zorunluluğu yoktur. Detaylar için Esnaf VINN kampanyası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • Kontrat süresi içerisinde iki defa üst paketlere bir defa da alt paketlere geçilebilir.
 • Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
 • **Güncel fatura adresi Bursa, Antalya, Eskişehir, Kayseri, Denizli ve Konya'da bulunan müşterilerimiz 12 ve 24 aylık 6GB Bireysel Kontratlı İllere Özel VINN tekliflerine katılmaları halinde ilk 6 ay aylık 2 GB ücretsiz ek kota sahibi olacaklardır  
 • Tüm tekliflerde erişim hızı en fazla 7,2 Mbps'tir.
 • Turkcell 3G VINN; bilgisayarınızdan internete Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde 3G hızında ulaşmanızı sağlar.
 • Kontratlı 3G VINN Kampanyası'ndan, borçtan kapalı hattı bulunmayan tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Cihazınızı bilgisayarınıza yüklemenizle beraber 3G kapsama alanı dahilinde internete bağlanabilirsiniz.
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.

Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Anlaşmalı Zincir Mağazalar

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın