Oynapp Servisi

Oynapp Servisi, kullanıcıların oyunlar oynayıp, turnuvalara katılabilecekleri bir oyun platformudur.

9,80 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Oynapp Servisi

Oynapp Servisi Nedir?

Oynapp Servisi kullanıcıların Android uygulaması ve HTML5 Mobil web uygulaması üzerinden oyunlar oynayıp, turnuvalara katılabilecekleri bir oyun platformudur.

Nasıl Kullanırım?

Oynapp Servisi’ne 2 farklı kanal üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ya da www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinden HTML5 tabanlı mobil oyunlara erişilebilir.

Android Uygulama:
Yetenek Derbisi Servisi; Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Android tabanlı oyun uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar akıllı telefonları ile oyun oynayabilmek için Oynapp Servisi satın alarak platformdaki oyunları oynayabilip sunulan turnuvalara katılabilmektedir.

HTML5 Mobil Web Uygulaması:
Kullanıcıların akıılı mobil telefonları ile www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinden HTML5 tabanlı mobil oyunlara erişebildikleri bir oyun platformudur. Kullanıcılar, Oynapp Servisi'ni satın alarak platform üzerindeki oyunları oynayıp, turnuvalara katılabilmektedir.

 • Servisin iptali için kullanıcının IPTAL yazıp 5959’a göndermesi yeterlidir.
 • Müşteri Hizmetlerinden ve mobil cihazdan yetenekderbisi.com html5 mobil web uygulamasından da paket iptal edilmektedir.
 • Android uygulamasını indirmiş kullanıcılar uygulama içerisinden aboneliklerini iptal edebilmektedir.

Diğer
Oynapp Servisi'ne 2 farklı kanal üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ya da www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinden HTML5 tabanlı mobil oyunlara erişilebilir.

Oynapp Servisi haftalık tüm vergiler dahil 9.8 TL lik ücretlendirme ile aylık yenilenen bir servistir. Müşteriden haftalık paket ücretinin tek seferde tahsil edilemediği durumlarda günlük olarak 1,4 TL’lik ücretlendirme denenir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Servise 2 farklı kanal üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

  Android Uygulama:
  Yetenekderbisi servisi; Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Android tabanlı oyun uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar Android telefonları ile oyun oynayabilmek için Yetenekderbisi- Süper Paket servisi satın alarak platformdaki oyunları oynayıp turnuvalara katılmaktadır.

  HTML5 Mobil Web Uygulaması:
  Kullanıcıların akıllı mobil telefonları ile kullanıcılar www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinden HTML5 tabanlı mobil oyunlara erişebildikleri bir oyun platformudur. Kullanıcılar, Yetenekderbisi-süper paket servisini satın alarak platform üzerindeki oyunları oynayıp, turnuvalara katılmaktadır.

 • Yetenekderbisi süper paket aboneliği ile kullanıcılar Yetenekderbisi oyun platformundaki oyunları oynamak için ücretlendirdikleri her hafta için 100 jeton sahibi olurlar. Kullanıcılar bu jetonlarla oyun sürelerini uzatabilecekleri süper oyun modu satın alabilmektedir. Kullanılmayan jetonlar bir sonraki haftaya aktarılmaktadır.

 • Süper paket servisi haftalık 9.8 TL lik ücretlendirme ile aylık yenilenen bir servistir. Müşteriden haftalık paket ücretinin tek seferde tahsil edilemediği durumlarda günlük olarak 1,4TL’lik ücretlendirme denenir.

 • 1- Google Play Üzerinden İndirilen Android Uygulama Üzerinden
  Kullanıcılar, Yetenekderbisi Android Uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonlarına indirebilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcılar oyunları oynamaya başlayabilmesi için Süper paket servis aboneliğini başlatması gerekmektedir. Kullanıcının karşısına ilk çıkan sayfada servis hakkında bilgilendirmenin olduğu sayfa çıkar, kullanıcı onay verdikten sonra Android uygulaması 5959 servis numarasına cihazın bilgilerinin olduğu ücretsiz bir kısa mesaj gönderir. Daha sonra kullanıcı ekranda ücret bilgisinin olduğu sayfada servis aboneliğinin son onayını verir. Onay verildikten sonra uygulama yine 5959 servisi numarasına ücretsiz bir kısa mesaj gönderir. Kullanıcının süper paket aboneliği başlatılmış olur.

  Kullanıcılar abonelik başlattıktan sonra cep telefonlarındaki Android uygulama üzerinden Yetenekderbisi oyunlarını oynayabilmekte ve turnuvalara katılabilmektedir.

  Kullanıcılara her hafta başarılı ücretlendirildiklerinde 100 jeton otomatik olarak verilir. Kulllanıcılar bu jetonlarla oyunları oynayabilmekte ve oyun içerisinde dilerlerse oyun sürelerini uzatabilecekleri Süper oyun modunu satın alabilmektedir. Süper Oyun (Power Up) modu için kullanıcılar jeton bakiyelerini kullanmaktadır. Kullanıcılara oyunları sonuna kadar oynayıp, tamamladıklarında jeton hediye edilmektedir.

  2- HTML 5 Web Uygulaması Üzerinden
  www.yetenkederbisi.com süper Paket servisini alacak olan akıllı telefon sahibi kullanıcılar html5 tabanlı bir mobil online oyun platformu olan www.yetenekderbisi.com mobil site adresi üzerinden oyunları oynayabilecektir. www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinde oyunları kısıtlı süre ile oynayan paket sahibi olmayan kullanıcılar oyunları daha uzun süreli ve sürekli oynayabilmek ve www.yetenekderbisi.com altında yer alan turnuvalara katılabilmek için paketi satın alabilecekleri sayfaya yönlendirilecektir.

  Kullanıcılara her hafta başarılı ücretlendirildiklerinde 100 jeton otomatik olarak verilir. Kulllanıcılar bu jetonlarla oyunları oynayabilmekte ve oyun içerisinde dilerlerse oyun sürelerini uzatabilecekleri Süper oyun modunu satın alabilmektedir. Süper Oyun (Power Up) modu için kullanıcılar jeton bakiyelerini kullanmaktadır. Kullanıcılara oyunları sonuna kadar oynayıp, tamamladıklarında jeton hediye edilmektedir.

  2.1 Mobil Cihaz Üzerinden Akış;
  a) Yetenekderbisi.com ana sayfası üzerinden doğrudan erişim:

  • Kullanıcı www.yetenekderbisi.com HTML5 mobil web uygulaması altında yer alan oyunların kısa versiyonunu oynadıktan sonra oyun oynayabileceği ve yüksek skor elde edip ödül kazanabileceği süper paket aboneliğine yönlendirilir.
  • Abone paket koşullarının okur ekrandaki onay kutucuğunu işaretler ve abone ol linkine tıklar ve Süper Paket aboneliğini başlatır ve ve yetenekderbisi.com’daki turnuvalara ve oyunları oynamak için yönlendirilir.
  Kayıtlı bir kullanıcı yetenekderbisi.com sayfasından çıkış yaptıysa cep telefon numarası ve şifre ile tekrar login olabilmektedir.

  b) Yetenekderbisi tanıtımları üzerinden abonelik başlatma:
  Kullanıcılar yetenekderbisi süper paket servis aboneliğini başlatabilecekleri abonelik onay sayfasına yönlendirilir. Bu sayfada paket koşulları yer almaktadır. Kullanıcılar ekranda yer alan onay kutucuğunu işaretler ve onaylama linkine tıklayarak aboneliklerini başlatırlar ve oyunları oynayabilecekleri Yetenekderbisi.com HTML5 web uygulamasına yönlendirilirler.
  Servisin web üzerinden abonelik başlatma kurgusu bulunmamaktadır. Kullanıcılar bilgisayarları ile www.yetenekderbisi.com adresine gittiklerine ekranda cep telefonlarına yetenekderbisi.com HTML5 web uygulamasını ziyaret etmesini bilgilendiren ücretsiz bir kısa mesaj gönderilir.

  • Servisin iptali için kullanıcının IPTAL yazıp 5959 a göndermesi, yeterlidir.
  • Müşteri Hizmetlerinden ve mobil cihazdan yetenekderbisi.com html5 mobil web uygulamasından da paket iptal edilmektedir.
  • Android uygulamasını indirmiş kullanıcılar uygulama içerisinden aboneliklerini iptal edebilmektedir.