Yaani Topla Kazan Oyunu

Topla Kazan, Yaani kullanıcılarına özel MB kazanmak için maç yaptığın bir taktik oyunudur.

12 TL / AY
İncele
Turkcell Yaani Topla Kazan Oyunu

Yaani Topla Kazan Oyunu Nedir?

Topla Kazan, Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü taktik oyunudur. Bu yarışmada, 2 oyuncu birbirleri ile eşleşmekte ve air hockey (masa hockeyi) oynamaktadır. Her katılımı 12 TL olup, günlük 500 MB ile ödüllendirilmektedir. Buna ek olarak, maç sırasında her şut 10 MB kazandırmakta ve toplanan bu MB'lar ortak havuzda birikmektedir. Rakibine gol atan kullanıcı ortak havuzda bulunan tüm MB'ları kendi kasasına toplamaktadır. 

Daha Fazla Bilgi

Daha fazla bilgi için Yaani uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. 

Yaani uygulamasını indirip Topla Kazan butonuna tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz. 

Topla Kazan, Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü yarışmadır. Her katılım günlük 500 MB ile ödüllendirilmektedir. Karşılıklı oynanan air hockey maçı sırasında raketle rakibe şut atılmaktadır, her şut ile ortak havuzda 10 MB birikmekte ve biriken MB’lar oyunu kazanan kullanıcının kasasına aktarılmaktadır. Maç süresi boyunca beraberlik olması durumunda MB’lar iki oyuncuya paylaştırılmaktadır. Kasada 1000 MB biriktiğinde, kasadaki MB’lar çekilebilmektedir.  

Abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Diğer
Yaani

Topla kazan oyununu oynamak için tüm vergiler dahil 12 TL ödenmesi gerekmektedir.
Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 12 TL ödenmesi gerekmektedir. 

 • Yaani mobil uygulaması üzerinden Topla Kazan butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz.
  Wi-fi şebekesinden girmeniz durumunda hızlı giriş veya cep telefonunuza gelecek şifre ile kullanıcı girişi yaptıktan sonra oyun  
  oynamaya başlayabilirsiniz.  Oyun sırasında rakipler birbirlerine raketleri ile şut atmakta, her şut ortak havuzda MB 
  kazandırmakta ve oyunu kazanan kullanıcı ortak havuzdaki MB’ları kendi kasasına atmaktadır. 

 • Abonelik bulunmamaktadır. 

 • Yaani Kazan Kazan oyununundan, Yaani uygulamasını kullanan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilir. 

 • Evet, Topla Kazan oyununu günde birden fazla oynayabilirsiniz. Günlük oynama limiti bulunmamaktadır.  

 • Kazandığınız internet paketleriniz hattınıza yüklendiğinde SMS ile bilgilendirileceksiniz. Bu bilgilendirme SMS’i sonrasında internet paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet paketlerinin hattınıza yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasında sürmektedir. 

 • Topla Kazan oyununda, iki kullanıcı eşleşmekte ve karşılıklı air hockey ( masa hockeyi) oynamaktadır. Bu oyunda raket ile şut atılmakta, her şut karşılığında ise ortak havuzda 10 MB birikmektedir. Havuzda, 100, 250, 500 ve 750 MB biriktiğinde raketler küçülmekte ve oyun zorlaşmaktadır. Ortak havuzda biriken MB’lar’ı oyunu kazanan kişi kendi kasasına alır. Oyunun beraberlik ile bitmesi durumunda ise (havuzda 1000 MB’ın birikmesi durumu), ortak havuzdaki MB’lar iki oyuncu tarafından bölüşülmekte ve herkesin kasasına 500 MB aktarılmaktadır. Kasada 1000 MB olması durumunda ise kasadan internet paketi aktiflemesi yapılabilmektedir. 1000 MB karşılığında günlük 1 GB’lık internet paketi aktiflenmektedir. 

 • Oyunda 2 farklı şekilde internet kazanılmaktadır. Her 12 TL vererek oyuna giriş yapıldığında günlük 500 MB’lık internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Buna ek olarak, maç sırasında her şut 10 MB kazandırmaktadır. Toplanan bu MB’lar, rakibinle ortak havuzda birikmektedir. Rakibinle birlikte bir maç süresince 1000 MB’a ulaşırsan, MB’ları rakibinle yarı yarıya bölüşüp kasanda daha çok MB biriktirebilirsin veya MB havuzunu artırdıktan sonra rakibine gol atarak tüm MB’ları kendi kasanda toplayabilirsin. Kasan 1000 MB’a ulaştığında da dilediğin zaman bozdurarak günlük 1 GB’lık internet paketini hattınıza tanımlatabilirsin. 

 • Topla Kazan’da MB bozdurabilmen için öncelikle çıktığın maçlarda taktik kurarak MB toplaman gerekmektedir. Topladığın bu MB’ları kasanda biriktirebilirsin. Kasanda topladığın her 1000 MB karşılığında günlük 1 GB’lık internet paketi aktifleyebilirsin. Kasan her 1000 MB’a ulaştığında istersen hemen, istersen ihtiyacın olduğu bir anda bozdurarak günlük 1 GB’lık internet paketi kazanabilirsin. 

 • Her 12 TL vererek oyuna giriş yapıldığında günlük 500 MB’lık internet paketi hattınıza yüklenmektedir.
  Günlük 1 GB internet paketini kazanmak için ise, oyun esnasında kazanılan MB’ları kasanda toplayarak 1000 MB’a ulaşman durumunda aktiflenebilmektedir. Bozdur tuşuna tıklayarak kasanda biriken 1000 MB bozdurulabilmektedir. 

 • Oyun oynarken bağlantının kopması durumunda, ücretsiz bir maç hakkı hediye edilmektedir. Bu hakkı ister hemen kullanabilir istersen de daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz. 

 • Oyun oynarken, rakibimin internet bağlantısının kopması durumunda oyunu sen kazanırsın. Bu durumda istersen ortak havuzda biriken MB’ları kasana gönderebilir veya bu MB’ları almayarak ücretsiz bir maç hakkına sahip olabilirsin. 

 • Yaani Topla Kazan oyununa ilişkin detayları, yaani uygulaması üzerinden ulaşabileceğin oyunun ana sayfasında yer alan video veya sıkça sorulan sorular üzerinden öğrenebilirsin. 

 •  Hayır, abone sayısına ilişkin bir limit bulunmamaktadır. 

 • Hayır, Yaani Topla Kazan oyunu sadece Turkcell kullanıcılarına özel bir yarışmadır. 

Kapat
Yardım ister misiniz?