Turkcell SimMenü Kazananlar Kulübü İddaa Servisi

Kazananlar Kulübü İddaa Servisi ile maç tahminleri ve sonuçları cebinizde!

40 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Turkcell SimMenü Kazananlar Kulübü İddaa Servisi

Turkcell SimMenü Kazananlar Kulübü İddaa Servisi Nedir?

Turkcell SimMenü altında bulunan Güncel, Spor ve İddaa Yorum kategorisi takip edilerek servise abone olunabilir. Kullanıcıların günlük iddaa bültenindeki karşılaşmalar hakkında Senih Yurga, Ozan German ve Barış Ertül gibi tanınan yorumculardan tahminler bulabilecekleri ve iddaa bülteninde yer alan karşılaşmaların sonuç bilgilerine ulaşabilecekleri bir portaldır. İçerikler servis kapsamında kullanıcılara SMS olarak da gönderilecektir.

Daha Fazla Bilgi

SimMenü'ye cep telefonunuzun içerisinde bulunan Turkcell Menü ikonuna tıklayarak erişebilir, Güncel/ Spor/İddaa Yorum altından abonelik başlatılabilir. Senih Yurga, Ozan German ve Barış Ertül gibi tanınan yorumculardan tahminler bulabilecekleri ve iddaa bülteninde yer alan karşılaşmaların sonuç bilgilerine ulaşabilecekleri bir portaldır. İçerikler servis kapsamında kullanıcılara SMS olarak da gönderilecektir.

Müşteri Hizmetleri numarası 08505321818.

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

Turkcell SimMenü'ye cep telefonunuzun içerisinde bulunan Turkcell Menü ikonuna tıklayarak erişebilir, Güncel/ Spor/İddaa Yorum altından abonelik başlatılabilir.

SimMenü altında bulunan Güncel, Spor ve İddaa Yorum kategorisi takip edilerek her gün ilgili şans oyunu sonucu cep telefonuna gönderilir.

IPTAL KAZANANLAR KULUBU, IPTAL IDDAA yazıp 1818’e gönderilerek servis abonelikleri iptal edilebilir.

Diğer
ABONE KAZANANLAR KULUBU, ABONE IDDAA yazıp 1818'e gönderilerek abonelik başlatılabilir. Java&Android cihazlar için Turkcell Menü ikonu üzerinden, IOS cihazlar için ise Telefon>SimUygulamaları adımlarını takip ederek SimMenü'ye erişilebilir.

Servis ücreti aylık 40 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Kazananlar Kulübü iddaa tahmin servisi; kullanıcıların günlük iddaa bültenindeki karşılaşmalar hakkında Senih Yurga, Ozan German ve Barış Ertül gibi bu sektörde tanınan yorumculardan tahminler bulabilecekleri ve iddaa bülteninde yer alan karşılaşmaların sonuç bilgilerine ulaşabilecekleri bir portaldır. İçerikler servis kapsamında kullanıcılara SMS olarak da gönderilecektir.

  • ABONE KAZANANLAR KULUBU, ABONE IDDAA yazıp 1818'e gönderilerek abonelik başlatılabilir.
  • Android için Turkcell Menü ikonuna tıklayarak, IOS için ise Telefon> Sim Uygulamaları adımlarını izleyerek menüye ulaşılabilir.

 • Aylık tüm vergiler dahil 40 TL’dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Ücrete KDV ve ÖİV dâhildir.

 • Hayır, ücretsizdir.

 • Turkcell SimMenü'ye cep telefonunuzun içerisinde bulunan Turkcell Menü ikonuna tıklayarak erişebilir, Güncel/ Spor/İddaa Yorum altından abonelik başlatılabilir.

 • Bireysel ve Kurumsal tüm abonelerimiz faydalanabilir.

 • Hayır, servis yurt dışında geçerli değildir.

 • IPTAL KAZANANLAR KULUBU, IPTAL IDDAA yazıp 1818’e gönderilerek servis abonelikleri iptal edilebilir.

 • Hattınızda yeterli bakiye bulunmadığı zaman üyeliğiniz yenilenemeyebilir. Bu durumda hattınıza TL yüklediğinizde paketiniz aktiflenecektir.