Turkcell Mesaj Üssü

Mesaj Üssü'ne ücretsiz abone olarak ister kendi isminizle, ister firma adınızla kolayca Toplu SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Turkcell Mesaj Üssü

Turkcell Mesaj Üssü Nedir?

Mesaj Üssü, toplu mesajlaşma hizmeti almak isteyen tüm iş yerlerinin, toplu mesajlaşma üyeliği, paket satın alma, mesaj başlığı talebi, Toplu SMS ve Turkcell Zengin İçerikli Mesaj (ZİM/MMS) gönderimi, gönderim raporlama gibi tüm işlemlerini online ve tek bir yerden yapabildikleri bir toplu mesajlaşma platformudur. https://mesajussu.turkcell.com.tr adresinden ücretsiz abone olarak servisi kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

https://mesajussu.turkcell.com.tr adresinden servisi kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınız olması yeterlidir.

https://mesajussu.turkcell.com.tr adresinden ücretsiz abone olarak servisi kullanabilirsiniz.

  • https://mesajussu.turkcell.com.tr adresinden servise ücretsiz abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz anda denemeniz için hesabınıza ücretsiz 50 SMS hakkı yüklenir.
  • Platform içinde kimlik bilgilerinizi girerek isim soy isminizi mesaj başlığı olarak tanımlatabilirsiniz.
  • Kredi kartınız ile, hattınızın faturasına yansıtarak veya hattınızdaki TL'lerden düşecek şekilde Mesaj Üssü Paketi satın alabilirsiniz.
  • Tanımladığınız mesaj başlıkları ile birlikte binlerce kişiye anında Toplu SMS ve Zengin İçerikli Mesaj (ZİM/MMS) gönderebilir, yaptığını gönderimleri kolayca raporlayabilirsiniz.
  • Mesaj Üssü paketleri 12 ay içerisinde kullanılmalıdır.
  • 12 ay içerisinde kullanılmayan SMS kredileriniz silinecektir. 12 ay içinde yeni bir Mesaj Üssü Paketi satın almanız durumunda, kalan tüm kredilerinizin geçerlilik süresi 12 ay sonrasına kadar uzayacaktır.
  • Her SMS gönderimi 1 SMS tüketmektedir.
  • Her ZİM/MMS gönderimi 2 SMS tüketmektedir.
  • Başarılı olarak iletilmeyen SMS’ler kredilerinizden düşülmez.
  • Mesaj Üssü’ne kurumsal hatlar ile abonelik yapılabilmektedir. Kurumsal hatla yapılan abonelikler ile ilgili olarak http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kurumsal-cozumler/turkcell-mesaj-ussu adresini inceleyebilirsiniz.

Sabit bir ücreti olmadığı için Mesaj Üssü aboneliğinizi iptal etmeniz gerekmez.

Mesaj Üssü aboneliği ücretsizdir. Abone olduğunuz anda denemeniz için hesabınıza ücretsiz 50 SMS hakkı yüklenir. Kullanıma devam etmek için Mesaj Üssü Paketi satın alabilirsiniz. Güncel paket fiyatlarını https://mesajussu.turkcell.com.tr adresinden görebilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapat
Yardım ister misiniz?