Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 Aylık POS Paketi

Mobil internette daha güvende olun!

34,99 TL / 6 AY
İncele
Turkcell Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 Aylık POS Paketi

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi 6 Aylık POS Paketi Nedir?

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, dolandırıcılık amaçlı sahte sitelere ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır. Ayrıca, e-posta, sosyal medya hesapları, uygulama, web sitelerine ilişkin şifrelerin ele geçirilmesi durumunda otomatik uyarı sağlar.

Katılım Kriterleri

Turkcell İletişim Merkezlerinden POS kanalı üzerinden, peşin ya da kredi kartı ile servise üye olabilirsiniz.

Turkcell aboneleri servise üye olduktan sonra zararlı sitelerde koruma özelliği otomatik başlar, şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir.

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içeriğe sahip internet sitelerine girmeye çalıştığınızda sizi ara bir sayfa çıkararak sizi uyarır. Ayrıca, e-postanıza ve e-posta adresiniz ile giriş yaptığınız sosyal medya hesaplarınıza, uygulama ve web sitelerine saldırı olduğunda e-posta ve SMS ile size otomatik uyarı sağlar. Böylece şifrenizi değiştirmek için fırsatınız olabilir.
Zararlı içerikli sayfalar için uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden  yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımladığınızda geçmişe ait şifre ele geçirilme durumu varsa bilgisi verilir ve yeni bir ele geçirilme durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi bilgilendirecektir.
Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın. 

6 ay sonra paket kendiliğinden iptal olur.


Turkcell Dijital Güvenlik POS servisi vergiler dahil ayda 34,99 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

  • Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içeriğe sahip internet sitelerine erişilmeye çalışıldığında uyarır. Ayrıca, e-posta ve sosyal medyada kullanılan adreslere ilişkin şifrelerin ele geçirilme durumunda otomatik uyarı sağlar. 
  • Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir.

 • 6 ay sonra kendiliğinden üyeliğiniz sonlanır.

 • Turkcell iletişim Merkezlerinden kredi kartı ile servise üye olabilirsiniz.

 • Zararlı içerikli sitelerde uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/  adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 

  • Dijital Güvenlik Servisi e-posta ve sosyal medyada kullanılan adreslere ilişkin şifrelerin durum bilgisini verir.
  • Abonelikten sonra e-posta adresinizi tanımlamanız gerekir, herhangi bir ifşa durumunda otomatik uyarır.

Kapat
Yardım ister misiniz?