Dergilik

Modadan spora, yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye, dekorasyondan mutfağa yerli ve yabancı yüzlerce dergi ve gazete cebinizde! Üstelik Dergilik'te geçerli 5 GB bizden hediye!

Dergilik Standart Paketi
19,65 TL / AY
Hemen Al
Dergilik Premium Paketi
28,65 TL / AY
Hemen Al
 Dergilik

Yüzlerce Dergi ve Gazete Her Zaman Yanında!

Tek dergi fiyatına yüzlerce dergiyi ve gazeteyi kolayca indirip okuyabilirsiniz. Dilediğiniz dergiyi favorilerinize ekleyip kendi kütüphanenizi yaratma ayrıcalığı da Dergilik'te!

"İnternetim Yok" Derdine Son!

Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip, dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da ulaşabilirsiniz!

Hem Telefondan Hem Tabletten Erişim

Dergi ve gazetelere dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz tabletinizden ulaşıp keyifle okuyabilirsiniz.

Dergilik Nedir?

Okuma alışkanlığınızı değiştirecek uygulama Dergilik! 

Daha Fazla Bilgi

Ios 9+ ve Android 4+ sürümlerinde uygulama çalışmaktadır. 

 • Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan  kullanmak için Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir. 
 • Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

 

 • Tüm müşterilerimiz uygulama içerisindeki gazeteleri keyifle okuyabilirler. Bunun için
 • Dergilik ile; 
  • Derginin okumakta olduğunuz sayfasına ayraç ekleyerek, kaldığınız yerden okumaya devam edebilir, 
  • Cropy ile dilediğiniz dergi sayfalarını kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
  • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
  • Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilir,
  • İndirdiğiniz dergileri ve gazeteleri internetiniz olmadan çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz. 


 • Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşmak isteyen müşterilerimiz gazeteyi indirmek istediği zaman ücretli abonelik sorulmaz, gazete ve gazetenin eklerini de direkt indirilebilir. Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini "Ücretlendirme" sekmesinde inceleyebilirsiniz.
 • Turkcell müşterileri için, ücretli alınan gazete abonelikleri için abonelik paketi kapsamında Dergilik uygulamasında geçerli ekstra 1 GB'a kadar mobil internet paketi sunulmaktadır. 
 • Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir. 
 • Dergilik bir Turkcell Bilişim Servisleri A.Ş ürünüdür. 
 • Turkcell Bilişim Servisleri A.Ş.'nin Dergilik içerisinde yer alan dergi ve gazete listesinde değişiklik yapma haklı saklıdır.

 

 

 

 • Turkcell'lilerin dergileri cebinde! kapsamında tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi dahil edilmiş Turkcell abonelerinin Dergilik paketleri iptal edilemez. Detaylı bilgi için tıklayınız*
 • Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden veya  IPTAL DERGI yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek Dergilik aboneliklerini iptal edebilirler.  
 • Diğer operatör kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden "Aboneliklerim" sekmesinden mevcut Dergilik ve Hürriyet paketlerini iptal edebilirler. 
 • IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
 • Gazete aboneliklerini iptal etmek için IPTAL boşluk gazete ismi yazılmalıdır. Örnek : IPTAL SABAH
*Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. (Mobil Geniş Bant APN)  
SMS
 • Dergilik Standart Paketi (DERGI yaz 2200’a gönder)
 • Dergilik Premium Paketi (PREMIUM DERGI yaz 2200’a gönder)
  • Turkcell müşterileri, ayda 19,65 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar. Bunun yanısıra, ayda 28,65 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilir, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 6 GB internet hediyesine de sahip olurlar.*
  • Zaten tarifesi kapsamına Dergilik eklenmiş Turkcell kullanıcıları Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergilere aylık sadece 9 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.*
  • Diğer operatör müştlerileri, Apple Store veya Google Play üzerinden ayda 19,99 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlayabilirler. Bunun yanısıra ayda 28,99 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilirler.
  • Diğer operatör kullanıcılarının Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları internet operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  • Aylık 19,65 TL (tüm vergiler dahil) karşılığında Turkcell Dergilik’te yer alan tüm dergi ve gazetelerden faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri DERGI yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ya da uygulama içerisindeki "Abone Ol" sekmesine tıklayarak abone olabilirler.  
  • Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşmak isteyen müşterilerimiz gazeteyi indirmek istediği zaman ücretli abonelik sorulmaz, gazete ve gazetenin eklerini de direkt indirilebilir. Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri: 

  • 6,99 TL, (tek dergi)
  • 12,99 TL, (tek dergi)
  • 19,99 TL (tek dergi)
  • 26,99 TL (tek dergi)

  Gazeteler için gazete ismini yazıp 2200'a göndererek abone olunabilir. ÖR: HURRIYET (Gazetelerdeki günlük ücretsiz kotalar dahilinde, her gün ücretsiz olarak da gazetelerinizi okuyabilirsiniz.)

  Dergilik aboneliği IPTAL edilmediği sürece devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergi ve gazeteleri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder. 

  Diğer operatör kullanıcıları Dergilik'te yer alan "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aboneliklerini gerçekleştirebilirler. 

  İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan mobil data tüketimi ayrıca ücretlendirilmektedir.

  Günlük ücretsiz indirme kotası tamamlandıktan sonra, gazeteler ücretli abonelik kapsamında ücretli olarak indirilebilmektedir. Aşağıda belirtilen ücretli abonelikler kapsamında Dergilik'te geçerli aylık 1 GB mobil internet paketi de sunulmaktadır. 


  *Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. (Mobil Geniş Bant APN)  

  PaketlerGoogle Play Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)IOS Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)Turkcell Müşterileri Fiyat Listesi
  Klasik Dergilik Paketi19,99 TL/ay19,99 TL/ay19,65 TL/ay
  Premium Dergilik Paketi28,99 TL/ay28,99 TL/ay28,65 TL/ay
  Yabancı Dergi Paketi--9,00 TL/ay
  Yenidüzen Gazetesi Aylık Abonelik10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
  Yeni Asır Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Takvim Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Star Gazetesi Aylık Abonelik4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
  Şalom Gazetesi Aylık Abonelik29,99 TL/ay29,99 TL/ay29,90 TL/ay
  Sabah Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Posta Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Hürriyet Gazetesi Aylık Abonelik10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
  Güneş Gazetesi Aylık Abonelik4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
  Fotomaç Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Fanatik Gazetesi Aylık Abonelik9,99 TL/ay9,99 TL/ay9,99 TL/ay
  Diyalog Gazetesi Aylık Abonelik9,99 TL/ay9,99 TL/ay9,99 TL/ay
  Daily Sabah Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Cumhuriyet Gazetesi Aylık Abonelik29,00 TL/ay28,99 TL/ay29,00 TL/ay
  Akşam Gazetesi Aylık Abonelik4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
  Almanya Paketi Aylık27,99 TL/ay31,99 TL/ay27,99 TL/ay
  Kıbrıs Gazetesi Aylık Abonelik10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
  Kıbrıs Paketi Aylık Abonelik16,99 TL/ay16,99 TL/ay16,99 TL/ay

   • Dergilik, zengin dergi ve gazete seçeneklerinden dilediğinizi, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden okumanızı sağlayan dijital okuma platformudur.
   • Dergilik’te dergilerin ve gazetelerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşırsınız.
  • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi veya gazete indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.  

  • Dergilik uygulamasından tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
  • Uygulama kapsamında 340'dan fazla dergiyi ve 16 gazeteyi indirip okuyabilirsiniz. Ayrıntılı olarak Dergilik uygulamasından dergi ve gazeteleri inceleyebilirsiniz.

   • Turkcell müşterileri, ayda 16,90 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar. Bunun yanısıra, ayda 23,90 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilir, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 6 GB internet hediyesine de sahip olurlar.*
   • Zaten tarifesi kapsamına Dergilik eklenmiş Turkcell kullanıcıları Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergilere aylık sadece 7 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.*
   • Diğer operatör müştlerileri, Apple Store veya Google Play üzerinden ayda 16,99 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlayabilirler. Bunun yanısıra ayda 24,9 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilirler.
   • Diğer operatör kullanıcılarının Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları internet operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
   • Aylık 16,9 TL (tüm vergiler dahil) karşılığında Turkcell Dergilik’te yer alan tüm dergi ve gazetelerden faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri DERGI yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ya da uygulama içerisindeki "Abone Ol" sekmesine tıklayarak abone olabilirler.  
   • Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşmak isteyen müşterilerimiz gazeteyi indirmek istediği zaman ücretli abonelik sorulmaz, gazete ve gazetenin eklerini de direkt indirilebilir. Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini "Ücretlendirme" sekmesindeki tablodan inceleyebilirsiniz.
   Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri: 
   • 4,49 TL, (tek dergi seviye1)
   • 8,99 TL, (tek dergi seviye2)
   • 12,99 TL (tek dergi seviye3)
   • 17,99 TL (tek dergi seviye4)

   • Gazeteler için gazete ismini yazıp 2200'a göndererek abone olunabilir. ÖR: HURRIYET (Gazetelerdeki günlük ücretsiz kotalar dahilinde, her gün ücretsiz olarak da gazetelerinizi okuyabilirsiniz.)
   • Dergilik aboneliği IPTAL edilmediği sürece devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergi ve gazeteleri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder. 
   • Diğer operatör kullanıcıları Dergilik'te yer alan "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aboneliklerini gerçekleştirebilirler. 
   • İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan mobil data tüketimi ayrıca ücretlendirilmektedir.
   • Günlük ücretsiz indirme kotası tamamlandıktan sonra, gazeteler ücretli abonelik kapsamında ücretli olarak indirilebilmektedir. Aşağıda belirtilen ücretli abonelikler kapsamında Dergilik'te geçerli aylık 1 GB mobil internet paketi de sunulmaktadır.  
   *Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. (Mobil Geniş Bant APN)  

  • Dergiyi veya gazeteyi bir kez indirdikten sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.
  • Dergiler yayınlanma periyoduna bağlı olarak haftalık, aylık, dönemsel olarak yenilenir. 
  • Dergilik, okuduğunuz dergilerin otomatik indirme özelliği ile yeni gelen sayısını akıllı cihazınızın internet bağlantısı olması durumunda otomatik indirilmesini sağlar.
   Otomatik indirme talimatını, okumak üzere seçtiğiniz derginin indirilmesi esnasında çıkan bilgilendirme mesajını onaylamanız ya da Ayarlar / Otomatik İndirme bölümümden dergi listenizi oluşturarak verebilirsiniz.

  • Dergilerin güncel sayıları geldiğinde haberdar olmak için beğendiğiniz dergileri ekranın sağ üst köşesindeki bulunan favori işaretini tıklayarak ya da Ayarlar / Favori Dergilerim bölümünden listenize eklemeniz yeterlidir.  

  • Okumakta olduğunuz bir dergi/gazete yazısını, görselini ya da dergi içindeki bir sayfayı e-posta, sosyal medya platformları veya BiP gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
   Bunun için okumakta olduğunuz derginin herhangi bir sayfasının üzerindeki “Cropy” ikonuna tıklamanız ve paylaşmak istediğiniz içeriği seçmeniz yeterlidir. Paylaşım için cihazınızda e-posta, twitter, Facebook, mesajlaşma uygulamasını seçmeniz yeterlidir.

  • Turkcell'lilerin dergileri cebinde! kapsamında tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş Turkcell abonelelerinin Dergilik paketleri iptal edilemez. Detaylı bilgi için tıklayınız.*
   Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden ve  IPTAL DERGI yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek Dergilik aboneliklerini iptal edebilirler.  
   Diğer operatör kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden Aboneleliklerim sekmesinden mevcut Dergilik paketlerini iptal edebilirler. 
   IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.


   *Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır (Mobil Geniş Bant APN)  

  • Paketinizin yenilenmesinden 3 gün önce paketinizle ilgili yenilenmeye ilişkin bilgilendirme mesajı alırsınız. Hesabım uygulamasından da paketinizin kalan kullanımlarını detaylı olarak görebilirsiniz. Mesaj ile bilgilendirme, ilk mesajda hangi güne kadar kullanılacagı bilgisi verilerek yapılmaktadır.

  • Hurriyet gazetesi aboneliğini 'IPTAL HURRIYET' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz. 

   Sabah gazetesi aboneliğini 'IPTAL SABAH' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz. 

   Takvim gazetesi aboneliğini 'IPTAL SABAH' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz. 

   Yeni Asır aboneliğini 'IPTAL YENİ ASIR' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz. 

   Daily Sabah aboneliğini 'IPTAL DAILY SABAH' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz. 

   Fotomaç aboneliğini 'IPTALFOTOMAC' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz. 

  Sayfayı kaydırın