Yüzlerce Dergi ve Gazete Her Zaman Yanında!

Üstelik şimdi #EvdeHayatVar kapsamında Dergilik ile 300'ün üzerinde dergi ücretsiz! *Detaylar; "Daha Fazla Bilgi" bölümünde yer almaktadır.

"İnternetim Yok" Derdine Son!

Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip, dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da ulaşabilirsiniz!

Hem Telefondan Hem Tabletten Erişim

Online dergi ve gazete okuma keyfinizi farklı cihazlarınız üzerinden de sürdürebilirsiniz. Dergilik’te sizler için sunulan binlerce çeşit gazete ve dergileri dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de tabletinizden takip edebilirsiniz.

Dergilik Nedir?

Okuma alışkanlığınızı değiştirecek uygulama Dergilik!

Daha Fazla Bilgi

*IOS 12+ ve Android 5+ sürümlerinde uygulama çalışmaktadır.

*Şimdi Dergilik’te bol bol okuma zamanı. #EvdeHayatVar kapsamında Dergilik’te herkes evdeki zamanını daha keyifli geçirmesi için ücretsiz okunabilen yayın sayısı 300’ün üzerine çıkarıldı.
 
Ücretsiz dergiler kapsamında bulunan birçok popüler yerli dergilerinin Nisan sayıları da bu kapsamda bulunacaktır. Tüm operatör kullanıcıları bu kampanyadan faydalanabilecekler.
Mevcutta dergilik aboneliği bulunmayan aboneler operatör bağımsız yüzlerce yerli dergilere belli bir süre için 1 Nisan itibariyle erişim sağlayabilecekler.
Ücretsiz olacak dergilere uygulama içerisinde Dergi – Ücretsiz Yayınlar alanından erişim sağlanabilecektir.

 • Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.
 • Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

 • Tüm müşterilerimiz uygulama içerisindeki gazeteleri keyifle okuyabilirler.
 • Dergilik ile;
  • Derginin okumakta olduğunuz sayfasına ayraç ekleyerek, kaldığınız yerden okumaya devam edebilir,
  • Cropy ile dilediğiniz dergi sayfalarını kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
  • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
  • Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilir,
  • İndirdiğiniz dergileri ve gazeteleri internetiniz olmadan çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz.


 • Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşım için ön koşul kullanıcılarımızın Dergilik içinde herhangi bir ücretli abonelik paketine sahip olmaları ve de uygulamaya giriş yapmalarıdır.  Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın bu gazetelerin aylık abonelik paketini satın alması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini "Ücretlendirme" sekmesinde inceleyebilirsiniz.
 • Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
 • Dergilik bir Turktell Bilişim Servisleri A.Ş ürünüdür.
 • Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.'nin Dergilik içerisinde yer alan dergi ve gazete listesinde değişiklik yapma haklı saklıdır.

 • Turkcell'lilerin dergileri cebinde! kapsamında tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi dahil edilmiş Turkcell abonelerinin Dergilik paketleri iptal edilemez. Detaylı bilgi için tıklayınız*
 • Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden veya IPTAL DERGI yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek Dergilik aboneliklerini iptal edebilirler.
 • Diğer operatör kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden "Aboneliklerim" sekmesinden mevcut Dergilik ve Hürriyet paketlerini iptal edebilirler.
 • IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
 • Gazete aboneliklerini iptal etmek için IPTAL boşluk gazete ismi yazılmalıdır. Örnek : IPTAL SABAH
*Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. (Mobil Geniş Bant APN)


SMS
 • Dergilik Standart Paketi (DERGI yaz 2200’a gönder)
 • Dergilik Premium Paketi (PREMIUM DERGI yaz 2200’a gönder)

 • Klasik Dergilik Paketi:

  • Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; tarifelerine ek bir ücret ödemeden Dergilik’teki yerli dergileri ve sınırlı sayıda ücretsiz gazeteleri okuyabilirler.
  • Kadınca Paketi aboneliği bulunan abonelerimiz Best of Maison Française, Burda Pratik Dikiş, Burda Türkiye, Elele, Elle, Elle Decoration, Elle on the Beach, Hello, Lezzet, Maison Française, Cosmopolitan Bride, House Beautiful, Homeart, Sofra, Harpers Bazaar, Şamdan Plus dergilerini okuyabilirler. Turkcell paket kapsamındaki dergileri değiştirme hakkına (dergi ekleme, çıkarma) sahiptir.
  • Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; ayda 19,65 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar.
  • Farklı operatör müşterileri; Apple Store veya Google Play üzerinden ayda 19,99 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlayabilirler.


  Premium Dergilik Paketi:

  • Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergileri aylık sadece 9 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.
  • Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Ayda 28,65 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilir, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 6 GB internet hediyesine de sahip olurlar
  • Farklı operatör müşterileri; ayda 28,99 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilirler. Diğer operatör kullanıcılarının Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları internet operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
  Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşım için ön koşul kullanıcılarımızın Dergilik içinde herhangi bir ücretli abonelik paketine sahip olmaları ve de uygulamaya giriş yapmalarıdır. Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.


  Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri: 

  • 6,99 TL (tek dergi)
  • 12,99 TL (tek dergi)
  • 19,99 TL (tek dergi)
  • 26,99 TL (tek dergi)
  Gazeteler için gazete ismini yazıp 2200'a göndererek abone olunabilir. ÖR: HURRIYET (Gazetelerdeki günlük ücretsiz kotalar dahilinde, her gün ücretsiz olarak da gazetelerinizi okuyabilirsiniz.)

  Dergilik aboneliği IPTAL edilmediği sürece devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergi ve gazeteleri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder. 

  Diğer operatör kullanıcıları Dergilik'te yer alan "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aboneliklerini gerçekleştirebilirler. 

  İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan mobil data tüketimi ayrıca ücretlendirilmektedir.

  Günlük ücretsiz indirme kotası tamamlandıktan sonra, gazeteler ücretli abonelik kapsamında ücretli olarak indirilebilmektedir.

  PaketlerGoogle Play Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)IOS Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)Turkcell Müşterileri Fiyat Listesi
  Klasik Dergilik Paketi19,99 TL/ay19,99 TL/ayTarifesinde Dergilik bulunanlar için ücretsiz.
   
  Tarifesinde Dergilik bulunmayanlar için: 19,65 TL/ay
  Premium Dergilik Paketi28,99 TL/ay28,99 TL/ay28,65 TL/ay
  Yabancı Dergi Paketi
  --9,00 TL/ay
  Aylık Kadınca Paketi5,99 TL/ay5,99 TL/ay5,99 TL/ay
  Yıllık Kadınca Paketi Kampanyasıİlk 3 ay 2,99 TL/ay,
  sonra 5.99 TL/ay
  İlk 3 ay 2,99 TL/ay,
  sonra 5.99 TL/ay
  İlk 3 ay 2,99 TL/ay,
  sonra 5.99 TL/ay
  Yenidüzen Gazetesi Aylık Abonelik38,99 TL/ay38,99 TL/ay38,99 TL/ay
  Yeni Asır Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Takvim Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Şalom Gazetesi Aylık Abonelik19,99 TL/ay29,99 TL/ay29,99 TL/ay
  Sabah Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Posta Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Hürriyet Gazetesi Aylık Abonelik10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
  Fotomaç Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Fanatik Gazetesi Aylık Abonelik9,99 TL/ay9,99 TL/ay9,99 TL/ay
  Diyalog Gazetesi Aylık Abonelik
  10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
  Daily Sabah Aylık Abonelik7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  Cumhuriyet Gazetesi Aylık Abonelik28,99 TL/ay28,99 TL/ay28,99 TL/ay
  Akşam Gazetesi Aylık Abonelik4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
  Almanya Paketi Aylık
  19,99 TL/ay19,99 TL/ay19,99 TL/ay
  Dünya Gazetesi Aylık Abonelik 
  54,99 TL/ay54,99 TL/ay54,99 TL/ay
  Balkan Günlüğü Gazetesi Aylık Abonelik
  9,99 TL/ay9,99 TL/ay
  9,99 TL/ay

  Türkiye Gazetesi Aylık Abonelik
  7,99 TL/ay7,99 TL/ay
  7,99 TL/ay
  Gazete Pencere Aylık Abonelik
  11,99 TL/ay
  11,99 TL/ay11,99 TL/ay

  • Dergilik, yüzlerce yerli ve yabancı dergi ve gazeteleri iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden okumanızı sağlayan dijital okuma uygulamasıdır. 

   Dergilik’te dergilerin ve gazetelerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşırsınız.

   Neden Dergilik uygulamasını kullanmalıyım?

   • Zengin içerik dünyasına tek tıkla ve kolayca erişim
   • Dergi ve gazete taşıma derdinin ortadan kalkması
   • En son kaldığın sayfalara ayraç konulması
   • Beğendiğin yayınları favoriler bölümünde saklama
   • Beğendiğin sayfaları arkadaşlarınla paylaşma ve saklama
   • Sevdiğin yayınların yeni sayısı eklendiğinde otomatik indirilmesi
   • Önceden indirdiğin yayınları internet erişimi kapalıyken de okuma
   • Yüzlerce yerli ve yabancı dergiye tek dergi fiyatına erişim

  • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi veya gazete indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

   Uygulama içindeki dergi ve gazeteler sekmesinden gözüken dergi ve gazeteleri indirebilirsiniz. Buna ek olarak arama sekmesinden ilgi duyduğunuz dergi ve gazeteye ismini aratarak erişebilir ve indirebilirsiniz.

   İlgi duyduğunuz yayınların yeni sayıları eklendiğinde otomatik indirme özelliği ile bu içerikleri arşivleyebilir, keyifle okuyabilirsiniz.

   Beğendiğiniz içerikleri Cropy özelliği ile arkadaşların ile paylaşabilirsiniz.

   Okuduğunuz içeriklerde nerede kaldığını ayraç özelliği ile işaretleyebilirsiniz.
  • Dergilik uygulamasından Türkiye’deki tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir. Buna ek olarak uygulama storelarından dünyanın her yerinden Dergilik uygulamasına erişebilirsiniz. 
  •  Uygulama kapsamında 1400'den fazla popüler yerli ve yabancı dergiyi ve 50’den fazla ulusal ve yerel gazeteyi indirip okuyabilirsiniz.

  • Klasik Dergilik Paketi:

   Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; tarifelerine ek bir ücret ödemeden Dergilik’teki yerli dergileri ve sınırlı sayıda ücretsiz gazeteleri okuyabilirler.

   Tarifesinde Kadınca paketi aboneliği bulunan abonelerimiz, Best of Maison Française, Burda Pratik Dikiş, Burda Türkiye, Elele, Elle, Elle Decoration, Elle on the Beach, Evim, Hello, İstanbul Life, Lezzet, Maison Française, Cosmopolitan, Cosmopolitan Bride, Harpers Bazaar, Homeart, House Beautiful, Minika Çocuk, Minika Go, Sofra, Şamdan Plus dergilerine Kadınca paketleri sayesinde ulaşabilirler. Turkcell paket kapsamındaki dergileri değiştirme hakkına (dergi ekleme, çıkarma) sahiptir.

   Yeni tarifelerle birlikte verilen Dergilik İçerik Paketleri üçe ayrılmaktadır. 
   Dergilik Mini Paketi: Aylık 100 Dergi İndirme Hakkı, 2 Cihaz Sınırı, 'Kadınca' paketi kapsamı hariç diğer tüm yerli dergileri aylık 13.90TL'ye okuyabilirsiniz. Katılım için DERGILIK MINI, İptal için IPTAL DERGILIK MINI. 

   Dergilik Midi Paketi: Aylık 100 Dergi İndirme Hakkı, 4 Cihaz Sınırı, Tüm yerli dergileri aylık 16.90TL'ye okuyabilirsiniz. Katılım için DERGILIK MIDI, İptal için IPTAL DERGILIK MIDI. 

   Dergilik Maxi Paketi: Sınırsız İndirme Hakkı, Sınırsız Cihaz, Tüm yerli dergileri aylık 19.90TL'ye okuyabilirsiniz. Katılım için DERGILIK MAXI, İptal için IPTAL DERGILIK MAXI. 

   Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; ayda 19,65 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar.

   Farklı operatör müşterileri; Apple Store veya Google Play üzerinden ayda 19,99 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlayabilirler.

   Premium Dergilik Paketi:

   · Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri;      Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergileri aylık sadece 9 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.
    
   · Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Ayda 28,65 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilir, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 6 GB internet hediyesine de sahip olurlar.
    
    
   · Farklı operatör müşterileri; ayda 28,99 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilirler. Diğer operatör kullanıcılarının Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları internet operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
   Tarifesinde Dergilik bulunmayan ve Dergilik’te yer alan tüm yerli dergi ve sınırlı sayıda ücretsiz gazetelerden faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri aylık 19,65 TL (tüm vergiler dahil) karşılığında DERGI yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ya da uygulama içerisindeki "Abone Ol" sekmesine tıklayarak abone olabilirler.  

   · Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşmak isteyen müşterilerimiz gazeteyi indirmek istediği zaman ücretli abonelik sorulmaz, gazete ve gazetenin eklerini de direkt indirilebilir. Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

   Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri: 

   ·         6,99 TL, (tek dergi)
   ·         12,99 TL, (tek dergi)
   ·         19,99 TL (tek dergi)
   ·         26,99 TL (tek dergi)

   Gazeteler için gazete ismini yazıp 2200'a göndererek abone olunabilir. ÖR: HURRIYET (Gazetelerdeki günlük ücretsiz kotalar dahilinde, her gün ücretsiz olarak da gazetelerinizi okuyabilirsiniz.)

   Dergilik aboneliği IPTAL edilmediği sürece devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergi ve gazeteleri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder. 

   Diğer operatör kullanıcıları Dergilik'te yer alan "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aboneliklerini gerçekleştirebilirler. 
   İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan mobil data tüketimi ayrıca ücretlendirilmektedir.

   Günlük ücretsiz indirme kotası tamamlandıktan sonra, gazeteler ücretli abonelik kapsamında ücretli olarak indirilebilmektedir. 

   Aşağıda belirtilen ücretli abonelikler kapsamında Dergilik'te geçerli aylık 1 GB mobil internet paketi de sunulmaktadır. 
   Paketler


   Google Play Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)IOS Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)Turkcell Müşterileri Fiyat Listesi
   Klasik Dergilik Paketi
   19,99 TL/ay
   19,99 TL/ay
   Tarifesinde Dergilik bulunanlar için ücretsiz.
   Tarifesinde Dergilik bulunmayanlar için: 19,65 TL/ay
   Premium Dergilik Paketi   28,99 TL/ay28,99 TL/ay28,65 TL/ay
   Yabancı Dergi Paketi


   -
   -
   9,00 TL/ay
   Yenidüzen Gazetesi Aylık Abonelik


   10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
   Yeni Asır Gazetesi Aylık Abonelik

   7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
   Takvim Gazetesi Aylık Abonelik

   7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
   Star Gazetesi Aylık Abonelik

   4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
   Şalom Gazetesi Aylık Abonelik

   29,99 TL/ay29,99 TL/ay29,90 TL/ay
   Sabah Gazetesi Aylık Abonelik
   7,99 TL/ay
   7,99 TL/ay
   7,99 TL/ay
   Posta Gazetesi Aylık Abonelik

   7,99 TL/ay7,99 TL/ay7,99 TL/ay
   Hürriyet Gazetesi Aylık Abonelik

   10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
   Güneş Gazetesi Aylık Abonelik

   4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
   Fotomaç Gazetesi Aylık Abonelik
   7,99 TL/ay
   7,99 TL/ay
   7,99 TL/ay
   Fanatik Gazetesi Aylık Abonelik

   9,99 TL/ay9,99 TL/ay9,99 TL/ay
   Diyalog Gazetesi Aylık Abonelik

   9,99 TL/ay9,99 TL/ay9,99 TL/ay
   Daily Sabah Aylık Abonelik
   7,99 TL/ay
   7,99 TL/ay
   7,99 TL/ay
   Cumhuriyet Gazetesi Aylık Abonelik
   29,00 TL/ay
   28,99 TL/ay
   29,00 TL/ay
   Akşam Gazetesi Aylık Abonelik

   4,99 TL/ay4,99 TL/ay4,99 TL/ay
   Almanya Paketi Aylık


   27,99 TL/ay31,99 TL/ay
   27,99 TL/ay
   Kıbrıs Gazetesi Aylık Abonelik

   10,99 TL/ay10,99 TL/ay10,99 TL/ay
   Kıbrıs Paketi Aylık Abonelik

   16,99 TL/ay16,99 TL/ay16,99 TL/ay
  •  Dergiyi veya gazeteyi bir kez indirdikten sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.
  • Dergiler yayınlanma periyoduna bağlı olarak haftalık, aylık, dönemsel olarak yenilenir.
  • Dergilik, okuduğunuz dergilerin otomatik indirme özelliği ile yeni gelen sayısını akıllı cihazınızın internet bağlantısı olması durumunda otomatik indirilmesini sağlar.
   Otomatik indirme talimatını, okumak üzere seçtiğiniz derginin indirilmesi esnasında çıkan bilgilendirme mesajını onaylamanız ya da Ayarlar / Otomatik İndirme bölümümden dergi listenizi oluşturarak verebilirsiniz.

  • Otomatik indirme özelliği ile beğendiğiniz dergilerin güncel sayıları geldiğinde İndirdiklerim sekmesinde yüklenen dergilere erişebilirsiniz.

  • Okumakta olduğunuz bir dergi/gazete yazısını, görselini ya da dergi içindeki bir sayfayı e-posta, sosyal medya platformları veya BiP gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

   Bunun için okumakta olduğunuz derginin herhangi bir sayfasının üzerindeki “Cropy” ikonuna tıklamanız ve paylaşmak istediğiniz içeriği seçmeniz yeterlidir. Paylaşım için cihazınızda e-posta, twitter, Facebook, mesajlaşma uygulamasını seçmeniz yeterlidir.

  • Turkcell'lilerin dergileri cebinde! kapsamında tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş Turkcell abonelelerinin Dergilik paketleri iptal edilemez. Bu müşteriler Dergilik kullanmak için tarifelerine ek bir ücret ödememektedirler. Detaylı bilgi için tıklayınız. Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden ve IPTAL DERGI yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek Dergilik aboneliklerini iptal edebilirler.
    
   Diğer operatör kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden Aboneliklerim sekmesinden mevcut Dergilik paketlerini iptal edebilirler. 

   IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.

  • Paketinizin yenilenmesinden 3 gün önce paketinizle ilgili yenilenmeye ilişkin bilgilendirme mesajı alırsınız. Dijital Operatör Uygulaması'ndan da paketinizin kalan kullanımlarını detaylı olarak görebilirsiniz. Mesaj ile bilgilendirme, ilk mesajda hangi güne kadar kullanılacağı bilgisi verilerek yapılmaktadır.

  • Gazete aboneliklerini iptal etmek için IPTAL boşluk gazete ismi yazılmalıdır ve 2200'a gönderilmelidir. 


   Örnek: Hürriyet gazetesi aboneliğini 'IPTAL HURRIYET' yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.


  • Otomatik indirme özelliğinizi sorunsuz kullanabilmek için iOS sürümünüzü 10 ve üstüne güncellemeniz gerekmektedir. 
  Kapat
  Yardım ister misiniz?