Statune

Telefonunuzu açamadığınızda sizi arayanları karşılayıp o an neyle mesgul oldugunuzu söyleyen servis; üstelik üye olanlara haftalık 1 GB internet HEDİYE!

7 TL / HAFTA
Hemen Al
Statune

Statune Nedir?

Statune, siz daha telefonunuzu açmadan, o an ne yaptığınızı sizi arayanlara söyleyen bir servistir. Statune uygulaması, sizi arayanları karşılayarak, toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte, yurt dışında olduğunuzu ve daha birçok şeyi söyleyebilir. Statune’u indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 400’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statüyü seçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Statune uygulamasını indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 400’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statüyü atayabilirsiniz. Telefonunuza tanımlamak istediğiniz statü mesajını öncesinde dinleyebilir, istediğiniz zaman aralığında tanımlama yapabilirsiniz. Statü mesajını uygulamadan değiştirdiğinizde anında telefonunuzun çalma tonu değişir. Böylece sizi arayanlara ne yaptığınızı, nerede olduğunuzu veya nasıl hissettiğinizi telefonunuzu açmadan istediğiniz sekilde ulaştırabilirsiniz.

Statune uygulamasında/servisinde dinlettiğiniz ton, siz telefonu açana kadar ilk 30 saniye sizi arayan kişi veya kişilere dinletilir. Eğer telefonunuz meşgul ise seçtiğiniz ÇalarkenDinlet tonu devreye girmez.

· Meşgulde beklet ayarınız var ise “aradığınız kişi şu anda başka bir kişiyle görüşüyor, lütfen hattan ayrılmayınız” anonsu dinletilir.

· Meşgulde beklet ayarı yok ise “aradığınız kişi şu anda meşgul, sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz” anonsu dinletilir.

· Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Aboneler, kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanabilir.
Uygulamayı AppStore, Google Play, AppMarket üzerinden ya da STATUNE yazip 2200'a göndererek indirebilirsiniz. Statune’u indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 400 den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statüyü seçebilirsiniz. Statune mobil uygulamasını kullanabilmek için; Android temelli telefonlarda işletim sistemi versiyonu 2.3.3 ve üzeri, iOS temelli işletim sistemi versiyonu 4.3 ve üzeri olmalıdır.
 • Statune servisi hayatınızı nasıl kolaylaştırır? Telefonunuzu acamadıgınız anlarda bile;
  • Telefonunuzu neden acamadıgınızı anlatma zorluğundan kurtarır.
  • Sevdiklerinizi merakta bırakma derdini sonlandırır.
  • Dilerseniz seçtiğiniz komik içeriklerle arayanları karşılayıp hayatınıza eğlence katar.
  • Çevrenizle sürekli bağlantı halinde olmanıza yarar.
 • UpCall'a özel Statune'den yararlanmak için UpCall'dan servis aboneliği başlatabilirsiniz. UpCall üzerinden spordayım, tatildeyim, sinemadayım ve yemekteyim gibi tonlar kullanabilirsiniz. Ek olarak, aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor anonsu dinletebilir ve arayanları UpCall üzerinden takip edebilirsiniz. Ücreti haftalık 3 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

İptal etmek için IPTAL STATUNEAPP yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.
SMS
 • STATUNE yaz 2200’a gönder
 • Diğer
  Cep telefonunuzdan : statune.turkcell.com.tr
  Statune KDV ve ÖİV dâhil haftalık 7 TL'dir. İlk defa abone olanlara 1 hafta geçerli 1 GB hediyedir. Hediye data teklifimiz, servise ilk abonelik için geçerlidir.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda, hattınızda bulunan bakiyeye karşılık gelen gün sayısı kadar servisten yararlanabilirsiniz.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?