Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı bir yaşama ulaşmak için dilediğin bilgilere bu portalden ulaşabilirsin!

7 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı Yaşam Nedir?

Sağlıklı Yaşam Servisi akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir sağlıklı yaşam portalıdır.

Nasıl Kullanırım?

www.diyet.mobi Wap sayfası üzerinden abonelik başlatılır.

Profesyonel diyet uzmanı tarafından hazırlanmış aylık diyet listesi, uzmana soru sorabilme, egzersiz videoları, besin kalori cetveli, haftalık makaleler ve geçmiş kilo takibi gibi çeşitli ve farklı içeriklerden sağlıklı yaşam sayfasından yararlanılabilmektedir.

Abonelik iptali için IPTAL DIYET yazarak 4349’a gönderebilirsiniz.

Diğer
www.diyet.mobi Wap sayfası üzerinden abonelik başlatılır.

Haftalık bedeli 7 TL’dir. Paket istenildiği sürece devam edecektir. Ayrıca diyetisyene soru sorabilme özelliği bulunmaktadır, Uzmanla mesajlaşma paketi 8TL'dir, ilk hafta ücretlendirilir. Bunun karşılığında kullanıcı 1000 karakterlik soru sorabilme hakkına sahip olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Sağlıklı Yaşam Servisi akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir sağlıklı yaşam portalıdır. Profesyonel diyet uzmanı tarafından hazırlanmış aylık diyet listesi, uzmana soru sorabilme, egzersiz videoları, besin kalori cetveli, haftalık makaleler ve geçmiş kilo takibi gibi çeşitli ve farklı içeriklerden yararlanılabilmektedir.

  • www.diyet.mobi Wap sayfası üzerinden abonelik başlatılır.

  • Haftalık bedeli 7 TL’dir. Paket istenildiği sürece devam edecektir. Ayrıca diyetisyene soru sorabilme özelliği bulunmaktadır, Uzmanla mesajlaşma paketi tekil 8 TL'dir ilk hafta ücretlendirilir. Bunun karşılığında kullanıcı 1000 karakterlik soru sorabilme hakkına sahip olacaktır.Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Tüm vergiler dâhildir.

  • Abonelik iptali için IPTAL DIYET yazarak 4349’a gönderebilirsiniz.