Oyun Kulüp Servisi

Oyun Kulüp Servisi'yle en güzel oyunlar cebinizde! Üstelik her haftalık 4 saat günlük konuşma hediye!

7 TL / HAFTA
Hemen Al
Turkcell Oyun Kulüp Servisi

Oyun Kulüp Servisi Nedir?

Oyun Kulüp Servisi ile 3D'li en güzel ve popüler oyunları cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Başarılı ücretlenen aboneye haftalık 2 adet oyun indirme hakkı sağlanır.
“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz”
www.oyunkulup.com/dakika web sayfası ya da Oyna, Oyun, Bayram, Saat, Hediye, Konus, Kazan ya da Avantaj anahtar kelimelerinden herhangi birini 3033'e göndermesi ile abonelik başlatılır.
 • Oyun Kulüp, müşterinin http://wap.vibramobil.net/oyun sayfası üzerinden veya Oyna, Oyun, Bayram, Saat, Hediye, Konus, Kazan ya da Avantaj anahtar kelimelerinden herhangi birini 3033’e göndermesi, ardından onay mesajını cevaplaması ile başlatılır.
 • Paket kapsamında müşteriler her hafta 2 adet Oyun/Uygulama indirme hakkına sahip olurlar.
 • Servise entegre edilen kampanya dahilinde, Oyun Kulüp paketi satın alıp haftalık ücretlendirilmesi başarılı bir şekilde gerçekleşen tüm müşteriler her hafta 4 Saat Günlük Konuşma Süresi kazanacaktır. Ayrıca, tüm Oyun Kulüp paket üyeleri, tam olarak (aylık) ücretlendirildikleri, paketlerinin devam ettiği her hafta 4 Saat Günlük Konuşma Süresi daha kazanacaktır. Paketini iptal eden müşteri, paket faydalarinin devam ettiği hafta içinde bulunuyor ise ve tekrardan pakete üye olmak ister ise, paket üyeliği kabul edilmeyecek, faydasinin devam ettiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecek ve kampanyadan yararlanamayacak. Ancak inaktif kullanıcı paket faydasinin bitiminde yeniden üye olmaya çalışır ise, aynı hat ile kulube üye olabilecek ve kampanyadan tekrar yararlanabilecektir.
IPTAL OYUN yazıp 3033’e gönderen aboneler servis üyeliğini sona erdireceklerdir.
SMS
 • OYUN yaz 3033’e gönder
 • Haftalık tüm vergiler dâhil 7TL'dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Haftalık ücretlenmesi başarılı olan müşteri, o hafta boyunca 2 adet oyun ya da aplikasyon indirme ve günlük “4 SAAT HEDİYE KONUŞMA” paketi kazanma hakkina sahip olur. Oyun Kulüp paket satın alma işlemi; SMS ile OYUN yazarak 3033 kısa numarasına gönderdikten sonra, gönderilen teyid SMS’ini EVET yazıp cevaplayarak ya da http://wap.vibramobil.net/oyun wap sayfasında "check box"ı işaretleyip TAMAM butonuna bastıktan sonra iletilecek onay SMS’i içerisinde bulunan linke tıklayarak veya http://www.oyunkulup.com/dakika web adresindeki alana telefon numarasını girip ardından gönderilen mesajdaki şifreyi ikinci sayfada bulunan form alanına girip onay butonuna basarak, gerçekleştirilir.

  • Paket kapsamında müşteriler her hafta 2 adet Oyun ya da Aplikasyon indirme hakkına sahip olurlar.
   Servise entegre edilen kampanya dahilinde, Oyun Kulüp paketi satın alıp haftalık ücretlendirilmesi başarılı bir şekilde gerçekleşen tüm müşteriler 4 Saat Şebeke içi Günlük Konuşma Süresi kazanacaktır. Ayrıca, tüm Oyun Kulüp paket üyeleri, tam olarak ücretlendirildikleri, paketlerinin devam ettiği her hafta 4 Saat Günlük Konuşma Süresi daha kazanacaktır. Paketini iptal eden müşteri, paket faydalarinin devam ettiği hafta içinde bulunuyor ise ve tekrardan pakete üye olmak ister ise, paket üyeliği kabul edilmeyecek, faydasinin devam ettiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecek ve kampanyadan yararlanamayacak. Ancak inaktif kullanıcı paket faydasinin bitiminde yeniden üye olmaya çalışır ise, aynı hat ile kulube üye olabilecek ve kampanyadan tekrar yararlanabilecektir.

  • Servise katılan müşterilerimiz, tüm vergiler dahil haftalık 7 TL. olarak ücretlendirilmektedir.Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Oyun Kulüp paket satin alma işlemi; SMS ile OYUN yazarak 3033 kısa numarasına gönderdikten sonra, gönderilen teyid SMS’ini EVET yazip cevaplayarak ya da http://wap.vibramobil.net/oyun wap sayfasında check box işaretleyip TAMAM butonuna bastıktan sonra iletilecek onay SMS’i içerisinde bulunan linke tıklayarak veya http://www.oyunkulup.com/dakika web adresindeki alana telefon numarasını girip ardından gönderilen mesajdaki şifreyi ikinci sayfada bulunan form alanına girip onay butonuna basarak, gerçekleştirilir.

  • IPTAL OYUN yazıp 3033’e göndererek veya Müşteri Hizmetlerini arayarak paket iptali gerçekleştirilebilir.

  • OMA DRM çözümü kullanılmaktadır.