Kelime Kelime İngilizce

Soruları doğru cevaplayın, kazandığınız puanları ödüle dönüştürün!

7 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Kelime Kelime İngilizce

Kelime Kelime İngilizce Nedir?

6669'a SOR yazarak üye olunabilen, üye olanlara haftanın 5 günü (hafta içi) birer İngilizce kelime dağarcıklarını ölçebilecekleri soru sorulan ve doğru verilen her soruyla 100, yanlış verilen veya yanıtlanmayan her soruyla 50 puan kazanılan, kazanılan puanlarla ödüller alınan bilgi yarışmasıdır.

Daha Fazla Bilgi

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

SOR yazıp 6669’a mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

  • Üyelere haftanın 5 günü (hafta içi) birer soru sorulur ve doğru verilen her soruyla 100, yanlış verilen veya yanıtlanmayan her soruyla 50 puan kazanılır. Kazanılan puanların karşılığında 6669’a AL yazıp SMS atılarak ödüller alınmaktadır.
  • İngilizce Soru servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi bireysel ve kurumsal aboneler için 1 hafta boyunca yararlanılabilecek 1GB internet paketi ücretsizdir.
  • Kampanya 28.04.2016 - 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Aboneler, kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanılabilir.


İptal için IPTAL SOR yazıp 6669’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

SMS
  • SOR yaz 6669’a gönder
  • Servis ücreti haftalık 7 TL'dir.Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.