Chefbook

Chefbook ile yüzlerce ünlü yemek tarifi cebinizde!

5 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Chefbook

Chefbook Nedir?

Chefbook Servisi ile akıllı telefonlarınızdan birbirinden çeşitli yemek tariflerini görselleri ile birlikte bulabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

Chefbook.com.tr adresinden abonelik başlatılır.

TARIF yazıp 3699'a göndererek de abonelik başlatılır.

Chefbook, mobil 2.0 internet uygulaması olarak akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir bilgi eğlence servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, Chefbook Servisi kapsamındaki yemek tariflerini alma hakkına sahip olurlar. Chefbook Servisi chefbook.com.tr adresinde yer alacaktır.

Paket iptali uygulamanın içindeki Turkcell Uygulaması bölümünden veya sms ile Iptal chefbook yazıp 3699’a gönderilerek olacaktır. Kullanıcı buradan rahatlıkla paketini iptal edilebilir. Servis iptal edilse de paket bedelinin tahsil edildiği dönem süresince kullanıcı servis faydasından yararlanabilir. Paket süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Haftalık bedeli 5 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Paket istenildiği sürece devam edecektir. Tam olarak ücretlendirilen tüm kullanıcılar servis başlangıcında 50MB internet paketi kazanacaklardır. Mobilden başlatılan servislerde ücretlendirme servis başlangıcının ertesi günü yapılır.

  • Chefbook, mobil 2.0 internet uygulaması olarak akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir bilgi eğlence servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, Chefbook Servisi kapsamındaki yemek tariflerini alma hakkına sahip olurlar. Chefbook Servisi chefbook.com.tr adresinde yer alacaktır.

  • Chefbook.com.tr adresinden abonelik başlatılır.

  • Haftalık bedeli 5 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Tüm vergiler dâhildir.

  • Iptal chefbook yazip 3699’a göndererek iptal edilir.