Klasik 1 GB İnternet Paketi - TURKCELL

Klasik 1 GB İnternet Paketi

Yeni Klasik 1GB İnternet Paketi'ni, ayda 9 TL'ye!

Klasik 1 GB İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Klasik 1GB İnternet Paketi’nden, bireysel faturalı hat kullanan müşterilerimiz faydalanabilir. Klasik 1GB İnternet Paketi alan faturalı bireysel ses hatlı müşterilerimiz, 9TL (KDV, ÖİV dahil) karşılığında 1 ay boyunca 1GB cepten internet kullanılabilecektir.
  • Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps'dir.
  • İnternet paket aşım ücreti faturalı hatlar için 5 TL/200 MB'dir. İnternet paketi aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz.
  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  • Paket faturalı hatlar için fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. IPTALKLASIK1GB yazıp 2222’ye göndererek iptal edilmediği sürece otomatik olarak her fatura döneminde yenilenecektir. Kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Kampanyaya katılım SMSleri ücretsizdir.
  • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

Sayfayı kaydırın