Kamu 1000 Konuşma Paketi | Turkcell

Kamu 1000

Kamuluysanız yaşadınız! Kamu 1000 ile sevdiklerinizin hangi operatörde olduğunu düşünmeden, rahatça konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. 10 Aralık 2016'dan itibaren ilk fatura kesim tarihinizde, paketinize 500MB internet ve Dergilik servisinde geçerli 5GB eklenecektir.

Kamu 1000
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE
Dergilik Servisinde 5GB

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
  1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 71,66 TL olmuştur.
 • 20.07.2018 tarihi itibarıyla paket ücreti 69 TL olmuştur.
 • 06.05.2015 tarihi itibarıyla KKTCELL yönüne yapılan aramalar tarifenizdeki yurt içi arama dakikalarından sayılır, hattınıza ek bir ücret yansımaz
 • Kamu 1000 Paket aylık abonelik ücreti 10 Temmuz 2013 tarihinden itibaren 54 TL olarak güncellenmiştir. Yeni fiyat, müşterilerimizin Ağustos ayı faturalarına yansıyacaktır. Mevcutta yıllık abonelik kampanyasından faydalanan müşterilerimiz, kampanyaları sona erene kadar bu değişiklikten etkilenmeyeceklerdir.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz sms kullanımı ve sms aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • Kamu 1.000 Paketi kapsamındaki her yöne 1.000 SMS Paketi'ne, SMS ile numara sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS'ler, uluslararası SMS'ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS'ler dahil değildir.
 • Kamu 1000 ile her yöne 1.000 dakika konuşabilir ve her yöne 1.000 SMS ile mesajlaşabilirsiniz.
 • Kamu 1000 Paketi'nde belirtilen dakikalarınızı ve mesajlarınızı, tüm Turkcell hatlarına, yurt içi diğer operatör numaralarına ve sabit telefonlara yönelik aramalarınızda kullanabilirsiniz. Kıbrıs aramaları ise paketinizin kapsamı dışında kalır.
 • Kamu tarifelerinden faydalanabilecek kurum listesi için tıklayın.
 • Kamu 1000 Paket'teki aboneler, paketlerini kullanabilmeleri için 3 yakınlarını referans gösterebilirler. Referans gösterme işlemi ile ilgili detaylar için tıklayınız.
 • 20 Mayıs 2016 tarihinden itibaren aylık paket ücreti 55 TL olarak güncellenmiştir.
 • Aylık pakette bulunan aboneler 01.11.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 55 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 2 GB internet sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

Bilmenizde fayda var

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Şu anda Turkcell Kamu Paketleri’nden birini kullanıyorsanız KAMU 1000 yazıp 2222'ye gönderdiğinizde, talebinizi takip eden ilk fatura kesim tarihinden itibaren Kamu 1000 Paketi’nden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Bu paketten halihazırda Turkcell Faturalı Hat sahibi olan, numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı Hat'ta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart'tan Faturalı Hat'ta geçiş yapan tüm Kamu çalışanı bireysel müşterilerimiz yararlanabilir. Bireysel hat sahibi muhtarlar ve belediye iştiraklerinde çalışanlar, özel okul öğretmenleri, dershane öğretmenleri ve Polis Akademesi'ne bağlı eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler de Kamu tarifelerinden faydalanabilmektedirler.

  06.06.2012 tarihinden itibaren Kamu İdareleri ve Kuruluşlarında çalışanlar, Basın çalışanları, İdari Kamu Kurumları ( Devlet Demir Yolları, DSİ vb..) ve aşağıda belirtilen kurumların çalışanları da tarifeden faydalanabilecektir.
  - Bilimsel ve Kültürel Kamu Kurumları ( Üniversiteler, Tübitak, Devlet, Opera ve Balesi vb. )
  - İktisadi Kamu Kurumları ( KİT’ler, Ziraat Bankası, Türkiye Kömür İşletmeleri, THY vb. )
  - Sosyal Kamu Kurumları ( SGK vs..)
  - Basın Mensupları
  - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çalışanları.
  - Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.
  - Sümer Holding A.Ş.
  - T. Denizcilik İşletmeleri
  - T. Elektrik Dağıtım A.Ş.
  - Gayrimenkul A.Ş.
  - Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.
  - Hamitabat Elektrik Üretim A.Ş.
  - KBİ-Karadeniz Bakır İşletmeleri A.Ş.
  - Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.
  - T. Halk Bankası A.Ş.
  - Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  - THY Türk Hava Yolları A.Ş.
  - Emek İnşaat ve İşletme A.Ş.

  Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell Mağazaları'ne başvuruda bulunabilirsiniz. Abonenin görev yaptığı kamu kuruluşu, TC no'su, sicil no'su ve kimlik bilgileri yer almak koşulu ile Sendika ve Dernek kartları da kamu tarifesine geçiş için kullanılabilir.

  Kamu Tarifesi’ne geçmek için hattın sahibi olmalısınız. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz Kamu Tarifesi olur.

  Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat açılışının bu tarife ile yapılması gerekir. Tarife değişikliği talebinizi Turkcell Mağazaları veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz. Kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üzerlerine kayıtlı en fazla 3 hat için Turkcell Kamu Paketleri’nden faydalanabilir.

 • Mevcut hattınızla başvuru yaptığınızda, paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.

  Yeni hat alarak veya numaranızı Turkcell'e taşıyarak tarifeye geçtiğinizde tarifeniz hemen aktif hale gelir.
 • Kamu 1000 ile her yöne 1.000 dakika konuşabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

  Paket dakikalarınızla yurt içinde tüm Turkcell’liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz. Paket dakikalarınız yurt dışından yapılan veya uluslararası görüşmelerde geçerli olmaz ve bu konuşmalar Turkcell’in diğer tarifelerinde olduğu gibi ücretlendirilir. Kıbrıs aramalarınız da yurt içi arama kapsamında değildir ve kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketiniz kapsamında SMS’leriniz için her yöne 1000 tane kullanım hakkınız var olup, bu SMS’leri yalnızca bir fatura döneminiz için kullanabilirsiniz.

  Kamu 1000'de belirtilen SMS’lerinizi; yurt içi her yöne kullanabilirsiniz.

  Kamu 1000 kapsamında size verilen SMS’lere; "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler dâhil olmaz.
  Akıllı Mesaj ve WebMesaj'dan gönderilen mesajlarınız 1000 SMS'e dâhil değildir.
  Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanımınız içindir, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30 dk'nın bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, SMS paketlerinin bitimini takip eden ilk SMS kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. SMS’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30 SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 SMS'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 SMS için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.

  06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirirler.

  01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
 • Kamu çalışanı olduğunuzu gösteren resmi belge ile başvurmanız gerektiğinizden faydalanmanız mümkün olmaz.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

 • Hayır yönlendirme servisini kullanmaniz halinde paket dakikalarınız geçerli değildir. Yönlendirme servisi kendi bedeli üzerinden ücretlendirilmektedir.

 • Bu kampanyadan faydalanan abonelerimiz sözleşmeleri bitene kadar kontrattaki paket sabit fiyatından ücretlendirilecektir. Sözleşme bitiminde paketin güncel fiyatı geçerli olacaktır.
 • Tarife değişikliğiniz, başvuru tarihinizden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren geçerlilik kazanır.
 • Kamu 1000 Paketi'nizi iptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliği devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptali geçerli olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.

 • FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda veya kampanyadan faydalanan fakat telekomünikasyon ihtiyacını karşılamak dışında kötüye kullanım tespit edilen kullanımların belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri Bizbize olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımları da Bizbize Tarifesi üzerinden yeniden ücretlendirilerek faturalandırılır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell'in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

  Aylık pakette bulunan aboneler 01.11.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 55 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 2 GB internet sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklardır.

Sayfayı kaydırın