İnterneti Bol 1000 DK + 1GB Paketi Konuşma Paketi | Turkcell

İnterneti Bol 1000 DK + 1GB Paketi

İnterneti Bol 1000 dk + 1 GB paketi 30.08.2014 tarihinde iptal edilmiştir.

İnterneti Bol 1000 DK + 1GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

İçerikAylık Abonelik Ücreti
Her Yöne 1.000 DK+ 1 GB69 TL

 • İnterneti Bol 1000 dk + 1 GB paketi iptal edilmiştir. 10 Eylül tarihinden itibaren, bu paketteki aboneler mevcut fiyatlarını koruyarak Hepsi 1000 paketine taşınmıştır.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.


SMS
 • Aylık Abonelik (INTERNETI BOL1000 yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Paketi’nizi iptal etmek için kısa mesaj ile IPTAL YILLIK1000 ya da IPTAL INTERNETI BOL 1000 yazarak 2222'ye ücretsiz olarak gönderebilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  • Yıllık aboneliğe katılmak için BOL 1000 yazıp 2222'ye gönderilebilir, aylık abonelik için INTERNETI BOL 1000 yazıp 2222'ye iletilmesi yeterlidir. İnterneti Bol 1.000dk + 1GB Paketi’nden bütün bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
   Kontratlı paket tekliflerinden faydalanan müşterilerimiz İnterneti Bol 1.000dk + 1GB Paketi’ne geçmek isterlerse mevcut kontratlı tekliflerini iptal ettirmeleri gerekebilir. Eski tarifeniz kapsamında hattınızda kalan ücretsiz dakikalarınız varsa silinecektir. İptalden doğacak cayma bedeli, faturanıza yansıyabilir.

   • Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.
   • Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.
   • Dakikalarınız ve internet kullanımınız iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.

  • İnterneti Bol 1.000dk + 1GB Paketi ile her yöne 1.000 dakika konuşabilir, 1GB’lık internet hakkınızı kullanabilirsiniz. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Hepsi Birarada Tarifesi olur.
   Paket’te belirtilen dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz.
   Yurt içinde konferans görüşme yaptığınızda ya da ödemeli aramalarınızda paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olup, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz.
   Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

  • İnterneti Bol 1.000dk + 1GB Paketi ile aylık 1GB’lık internet paketine sahip olursunuz. Kullanmadığınız data hakkınız bir sonraki aya devretmez. Yurt dışındaki internet kullanımınız paketinize dâhil olmaz ve yurt dışında kullandığınız veri uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Paket dâhilinde verilen 1GB’ı modem olarak kullanabilirsiniz. Blackberry kontratlı paket kullanan müşterilerimiz de bu paketten yararlanabilirler.

  • KALAN yazarak 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika ve internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devretmez. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
   Paketiniz kapsamındaki internet paketiniz bir fatura dönemi için geçerli olur ve kullanmadığınız internet bir sonraki aya devrolmaz. İnternet kullanımınızda indirdiğiniz ve yüklediğiniz (download + upload edilen) datalar, paket limitinizden düşer.

  • 0 532 7572222’yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.


  • Paketiniz varken aynı anda başka internet paketi de alabilirsiniz. Kullanımınızda, paketinize ek olarak alınan internet paketiniz öncelikli olur. Paketiniz varken, aynı anda başka bir ses paketi alamayabilirsiniz, ek paket ise alım gerçekleşecektir.
   Blackberry BIS kullanımınızda öncelik yapılan kullanıma göre değişir. Blackberry üzerinden mail alışverişinizde BIS Paketiniz öncelikli olur.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Numara değişikliğinde paket devam eder, devirde ve numara taşımada iptal edilir.

  • FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamaz. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda veya kampanyadan faydalanan fakat telekomünikasyon ihtiyacını karşılamak dışında kötüye kullanım tespit edilen kullanımların belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri Bizbize olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımları da Bizbize Tarifesi üzerinden yeniden ücretlendirilerek hat sahibine faturalandırılır.

  Sayfayı kaydırın