Haydi Gel Küçük - TURKCELL

Haydi Gel Küçük

Haydi Gel Tarifesi Küçük Paket ile her yönü dilediğiniz gibi arayabilir, haftada 2 gün sabahtan akşama Turkcell'li sevdiklerinizle bedava konuşabilirsiniz.

Haydi Gel Küçük
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
300 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET
8 Gün Bedava Dergilik Servisinde 5GB

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 61,57 TL olmuştur.
 • Aylık paket ücreti 20 Ocak 2014 tarihinden itibaren 35 TL olarak güncellenecektir. Fiyat güncellemesi fatura kesim tarihinize göre 20 Şubat 2014, 25 Şubat 2014 ve 5 Mart 2014 faturalarına yansıyacaktır.
 • * Haftada 2 gün bedava konuşma, Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 saatleri arasında geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV ve ÖİV hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30 dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dk'nın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dk için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.
 • Haydi Gel Tarifesi'ndeki Küçük Paket ile 300 dakika her yöne konuşabilir ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle sabah 6’dan akşam 6’ya kadar bedava konuşma hakkınızı kullanabilirsiniz.
 • Paketin aylık fiyatı 20.05.2016 tarihinden itibaren 45TL olmuştur.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Aylık pakette bulunan aboneler 20.07.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 45 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 1 GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • İnternet kullanımlarınızda tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

SMS
 • HAYDI KUCUK yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22
  • Küçük Paket'e geçmek için HAYDI KUCUK yazıp ücretsiz 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli.
   SMS yolu ile yapılan tarife ve paket değişiklikleri ilk fatura kesim tarihi itibari ile geçerli olur.
   Haydi Gel Tarifesi Küçük Paket’ten, son 180 gün içinde numarasını Turkcell'e taşıyan, yeni hat alan veya Hazır Kart’tan Faturalı'ya geçen tüm bireysel faturalı Turkcell'liler yararlanabilir.

   Başka bir tarife ile açılan hattınız varsa, 180 günlük süre içinde tarife değişikliği talebinde bulunarak, ilk fatura kesim tarihinizden itibaren Haydi Gel Tarifesi altındaki tercih ettiğiniz pakete geçebilirsiniz. Haydi Gel Tarifesi altındaki herhangi bir pakete sahip olduğunuzda 180 gün koşulu aranmadan, Haydi Gel Tarifesi altındaki bir başka pakete geçiş yapabilirsiniz.
  • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz dâhilindeki dakika kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

  • Haydi Gel Tarifesi’ne geçtiğinizde aldığınız Küçük Paket ile 300 dakika her yöne konuşabilir ve sabah 6’dan akşam 6’ya kadar bedava hakkınızı kullanabilirsiniz.

   Haydi Gel Tarifesi’nde belirtilen dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Bedava dakikalarınızı yine Turkcell'lilerle, yurt içi konuşmalarınızda doya doya kullanabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

  • Küçük Pakete yeni gelen müşterilerimizin Haftada 2 Gün Bedava teklifi otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama pakete gelişten itibaren 72 saate kadar gerçekleşir. Tanımlama gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de 2 Gün Bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir.

   7 Mart 2011 öncesinde Küçük Paketten faydalanan müşterilerimizin, 2 Gün Bedava teklifinden faydalanmak için BEDAVA KUCUK yazıp 2222'ye ücretsiz olarak göndermeleri gerekmekteydi. 20 Ocak 2012 itibarıyla; 7 Mart 2011 öncesinde Küçük paket sahibi olup da SMS atarak Haftada 2 Gün Bedava faydasını almamış olan abonelere otomatik olarak Haftada 2 Gün Bedava teklifi tanımlanmıştır. Tanımlama gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de 2 Gün Bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir.

  • Haydi Gel Tarifesi'ndeki paketlerle, biri hafta içi diğeri hafta sonu olmak üzere rastgele seçilen 2 günde sabah 6'dan akşam 6'ya kadar süre sınırı olmaksızın yurt içindeki Turkcell'lilerle görüşebilirsiniz. Haftada 2 Gün Bedava haklarınız, konferans görüşmelerinizde de geçerli olur ve aylık 144 saat ile sınırlıdır.

   2 gün bedava hakkınız sadece Turkcell'den Turkcell yönüne yaptığınız yurt içi aramalarınız, görüntülü görüşme ve ödemeli arama için geçerli olur.

  • Kalan dakikalarınızı Hesabım'dan, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
   Haftada 2 Gün Bedava'dan kalan dakikalarınız ise sorgulanamamaktadır.

  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • 06:00'dan önce başlattığınız görüşme, görüşmeniz bitene kadar (06:00 sonrasına sarksa da) 2 gün bedava kapsamında sayılmaz ve tarifenizden ücretlendirilir.

  • Numara değişikliğinizde devam eder fakat devir işleminizde iptal olur. Faturalı Hat'tan Hazır Kart'a geçişinizde de yine 2 Gün Bedava hakkınız iptal olacaktır.

  • 2 gün bedava hakkınız tanımlandıktan sonra hattınız kapanırsa ve sonra tekrar aynı konuşma paketinden aktif olursa 2 gün bedava hakkınızdan şanslı günleriniz değişmeden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer teknik bir nedenle günleriniz değişirse yeni şanslı günleriniz, size kısa mesajla bildirilir.
  • Haftada 2 gün bedava hakkından faydalanırken Küçük veya Büyük Paket’ten çıkarsanız 2 gün bedava hakkınız da iptal olur. Yeni geçtiğiniz pakette iki gün bedava hakkınızın olması durumunda yeni şanslı günleriniz yüklenir ve tekrar size, kısa mesajla bildirilir.

  • Şanslı günlerinizi değiştirmeniz ve günlerinizi unuttuğunuz takdirde sorgulamanız mümkün olmaz.
  • Haydi Gel Tarifesi altındaki paketinizi iptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
   Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paketiniz devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptaliniz geçerli olur ve son paket ücretinizin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturada yer alır.
   Haydi Gel Küçük ve Haydi Gel Büyük Paket’te olup da Haftada 2 Gün Bedava teklifinden faydalanan müşterilerimizin, bu paketlerden ayrılmaları durumunda şanslı günleri iptal olur.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılır.

   Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

   Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

   Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

  Sayfayı kaydırın