Daha Fazla Bilgi

  • GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilerimize 30 gün geçerli 3GB internet hediye edilecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • 25 yaş ve altında Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri GNÇ Full 7 GB Kampanyası kapsamında 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 7 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BIP, Fizy, Dergilik uygulamaları hediyesi ile açılacak.
  • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200'a gönderdikleri takdirde, sms gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. 5 GB hediye faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
  • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps'dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin SMS kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 4 kr/100 KB üzerinden ücretlendirilecektir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • GNÇ Full 7 GB Kampanyası hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamadığı için hız kısıtlı paket sahibi müşterilerimiz için Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası içinde yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 1000 dakika, 250 SMS, 9GB hediyesi ile açılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Diğer
25 yaş ve altında Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatlarına otomatik tanımlanacaktır.
Kapat
Yardım ister misiniz?