Katılım Kriterleri

  • Kitle 1: İçinde bulunulan aydan önceki 3 ayda Dijital Operatör ya da Turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yüklememiş, sonraki 2 ayın 2 sinde de yükleme yapmış aboneler Dijital operatör ya da Turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yükleme yaptığında kampanyadan yararlanabilir.
  • Turkcell veri işleme izni olan aboneler faydalanabilir.

Ücretlendirme

  • Kampanya kapsamında sunulan fayda hafta sonu geçerli olup geçerlilik süresi maksimum 2 gündür.
  • Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
  • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • 14 Nisan tarihinden itibaren aşağıdaki kitle için kampanyaya katılım durdurulmuştur. 
    • Kitle 1: 3 ay ve üzeridir yükleme yapmamış, 3 ay ve üzeri süredir Turkcelli olan abonelere herhangi bir kanaldan 10TL ve üzeri paket ya da TL yükleme yaptığından kampanyadan yararlanabilir. Yükleme yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde kullanılabilecek hafta sonunda geçerli 5GB hediyesi, Dijital Operatör uygulamasında Hediye Havuzu'ndan aktiflenecektir.

Diğer
Otomatik tanımlama