Katılım Kriterleri

Dijital Operatör veya turkcell.com.tr’den ilk kez paket veya TL yükleyen müşteriler kampanyadan yararlanabilir.
İlk kez yapılan yükleme karşılığında Turkcell Pasaj’da geçerli 20 TL hediye çeki ve Haftalık 2 GB tanımlanacaktır. Üstelik müşteriler 2 ay boyunca dijitalden yapılacak her yüklemede Haftalık 2 GB kazanmaya devam edecektir.
Haftalık 2 GB hediyesinden yararlanmak için yapılacak yüklemenin 30 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Turkcel veri işleme izni ve veri paylaşım izni olan aboneler faydalanabilir.

Ücretlendirme

Kampanya ücretsizdir. Katılım koşullarını sağlayan müşteriler hediyeleri otomatik olarak kazanır.

Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Diğer
Katılım kriterlerini sağlayan müşteriler yaptıkları işlem karşılığında hediyeleri alır.
Kapat
Yardım ister misiniz?