Katılım Kriterleri

Turkcell uygulaması veya Turkcell.com.tr’den kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kart ile ilk kez paket veya TL yükleyen müşteriler kampanyadan yararlanabilir. TL bakiyesi ile yapılan paket yüklemeler kampanya kapsamında değildir.
İlk kez yapılan yükleme karşılığında  Haftalık 2 GB tanımlanacaktır. Üstelik müşteriler 2 ay boyunca 30 günde bir dijitalden yaılacak her yüklemede Haftalık 2 GB kazanmaya devam edecektir.
Haftalık 2 GB hediyesinden yararlanmak için yapılacak yüklemenin 150 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Turkcel veri işleme izni ve veri paylaşım izni olan aboneler faydalanabilir.

22 Nisan 2022 tarihi itibariyle Dijitale Hoş Geldin Kampanyasına ek olarak Dijitale Hos Geldin 3 GB teklifi eklenecektir. Kampanya kapsamında belirtilen kitlelerdeki kriterleri sağlayan abonelere 2 GB ’ a ek bir hafta boyunca geçerli 3GB daha hediye edilecektir.  Aboneye şartları sağladığı süre içerisinde bir kere verilecektir. 

3 GB hediye kitle si: E-ticaret sitelerini düzenli olara kullanan 6 ay ve üzeridir , Dijital Operatör ya da Turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yükleme miş ve  Dijital Operatör ya da Turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yüklememiş, son 3 ay içerisinde diğer kanallardan en az bir kez yükleme yapmış aboneler Dijital operatör ya da Turkcell.com.tr den kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kart ile 50 TL ve üzeri paket ya da TL yükleme yaptığında kampanyadan yararlanabilir. Bir ayda maksimum 500 K kişi yararlanabilir. 

31 Aralık 2022 tarihi itibariyle Dijitale Hoş Geldin 3 GB teklifi sonlanacaktır.

Ücretlendirme

Kampanya ücretsizdir. Katılım koşullarını sağlayan müşteriler hediyelerini hediye havuzundan aktiflemeye hak kazanır. Hak kazandıktan sonra 7 gün içerisinde hediye havuzundan aktifleyebilir.

Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Diğer
Katılım kriterlerini sağlayan müşteriler yaptıkları işlem karşılığında hediyeleri alır.