Daha Fazla Bilgi

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık amaçlı zararlı içeriğe sahip internet sitelerine girilmeye çalışıldığında ara bir sayfa çıkararak uyarır. Ayrıca, e-posta ve e-posta adresi kullanılarak girilen sosyal medya hesapları, uygulamalar ve web site hesaplarının ve şifrelerinin ele geçirilme durumunda otomatik olarak SMS ve e-posta ile uyarı sağlar. 
Zararlı sitelere girişte uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımlayınca geçmişe ait şifre sızıntı rapronu görebilirsiniz ek olarak yeni şifre ele geçirme girişimlerinde uyarı alırsınız.
6 aylık Dijital Güvenlik servisine abone olan kullanıcıların hatlarına, haftalık 1GB internet tek seferlik tanımlanır. Servis aboneliği 6 ayda bir yenilenir. İptal işlemi dönemsonu gerçekleşir. Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık paketinin ücreti 49 TL dir ve tek seferde alınır. İptal işlemi dönemsonu gerçekleşir.

Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın. Dijital güvenlik servisi bilgilendirme formu için tıklayınız.

SMS
  • Guvenlik6AY yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000
    Anlaşmalı Zincir Mağazalar
    0532 757 22 22