Daha Fazla Paylaşım

Her yıl yapılan ve tüm çalışanlarımızın tek bir çatı altında toplandığı büyük buluşmamız Infoday’de şirketimizin stratejilerini doğrudan liderlerimizden dinler, her bölge ve departmandan arkadaşlarımızla bir araya gelir ve hepsinden önemlisi keyif dolu bir gün geçiririz.

Infoday

Her yıl yapılan ve tüm çalışanlarımızın tek bir çatı altında toplandığı büyük buluşmamızdır. Şirketimizin stratejilerini doğrudan liderlerimizden dinler, her bölge ve departmandan arkadaşlarımızla bir araya gelir ve hepsinden önemlisi keyif dolu bir gün geçiririz.


Pikcell

Çalışanlarımıza özel video portalıdır. Tek bir tıkla geçen yıl yapılmış bir toplantının kaydına ulaşabilir ya da son reklam filmimizi rahatlıkla izleyebiliriz.


Turkcell İnovasyon Platformu

Turkcell Grup çalışanlarının, iş birimleri tarafından açılan sorularla ilgili fikirlerini iletebildikleri platformdur. Her soru için fikir girişi, değerlendirme ve final sunumu aşamalarından oluşan süreç sonunda kazanan fikirler ilan edilir. Gelen tüm fikirler soru sponsoru olan bölüm yöneticileri tarafından değerlendirilir. Finale kalan fikirlerin sahipleri tüm grubun izleyebildiği bir organizasyonda fikirlerini doğrudan sponsora sunarlar. Sponsor tarafından seçilen kazanan fikirlerin sahipleri Turkcell Ödül Töreni’nde ödüllendirilirler


Turkcell Gönüllüleri

2003 yılında kurulan Turkcell Gönüllüleri, bugüne dek sadece Turkcell çalışanlarının maddi manevi katkılarıyla pek çok projeye destek verdi. Turkcell Gönüllüleri 2008 yılında dernekleşerek faaliyetlerini "Hayat Ormanı Derneği" altında sürdürmeye başladı.

Son iki yıldır sadece çocuklara odaklanarak faaliyetlerini sürdüren Turkcell Gönüllüleri’nin amacı meraklı, iletişimi kuvvetli, teknolojiyi kullanan, katılımcı, çevreci ve sorgulayan çocuklar için projeler gerçekleştirmektir.

Turkcell Gönüllüleri, 2007'de Uluslararası Halkla İlişkiler Birliği IPRA tarafından "Halkla İlişkilerde Mükemmellik - Altın Dünya Ödülü"ne, 2009’da ABD’de düzenlenen PR News Nonprofit PR Awards’da onur ödülüne, 2010’da ise yine ABD merkezli E2E tarafından “Çalışanların Oluşturduğu En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü.


Öner Kazan

Öner Kazan süreciyle çalışanlarımız, Turkcell kurum kültürüne uygun, Turkcell Değerlerini yansıtabilecek ve aranılan yetkinliklere sahip kişileri boş pozisyonlar için önerebilmektedirler.


Mobilim

Turkcell Grup Çalışanlarının cep telefonlarından uygulamalarına eriştiği mobil uygulamadır. Mobilim ile çalışanların aksiyon alabilecekleri uygulamalar özellikle seçilmiştir.


Inside

Turkcell Grup çalışanlarının bilgi paylaşımında bulunduğu bir yapıdır. Turkcell’de intranet Inside olarak adlandırılmakta olup iş ile ilgili dokümanların ve bilgilerin yayınlanması ve erişiminde kullanılmaktadır. Ayrıca Inside çalışanlar ile iletişim kurulan sosyal medya yapısında konumlandırılmış kanallardan biri olarak benimsenmiştir. Çalışanlar Inside üzerinden paylaşım yapabilir, paylaşımları beğenir ve yorum yazabilir.