Daha Fazla Keyif

​​Turkcell Sosyal Aktivite Grubu (TSAG) adındaki gönüllü ekibimiz her yıl yaklaşık 365 aktivite düzenliyor ve 30.000’in üzerinde Turkcell’li ve yakınına ulaşıyor.​

Turkcell Gezgin Klüp

Turkcell Gezgin Klüp adındaki gönüllü ekibimiz her yıl yaklaşık 365 aktivite düzenliyor ve 30.000’in üzerinde Turkcell’li ve yakınına ulaşıyor. Tüm bu aktiviteler “İşin Eğlencesi” sloganı altında yapılıyor. Yurt dışı ve yurt içi geziler, partiler, fotoğraf ve tiyatro kursları, çalışanlarımızın ailelerine ulaştığımız Çocuk Kulübü etkinlikleri, spor turnuvaları, konser ve gösteriler, trekking ve kamp aktiviteleri, sinema/şarkı/dans/film yarışmaları, spor ve hobi kursları bu aktiviteler arasında yer alıyor.


TCLUB

200’e yakın mağazada birçok avantaj ile Turkcell çalışanı olma farkını yaşıyoruz.


Spor Takımlarımız

Spor takımlarımız, sevdiğimiz sporu bir takım olarak yapma olanağını sağlıyor. Kürek, Futbol, Basketbol, Yüzme, Yelken, Masa Tenisi, Tenis, Bisiklet, Voleybol, Koşu olmak üzere toplam 15 takımımız bulunuyor.


Doğum Günü İzni

Yıllık iznimize ek olarak, doğum günlerimiz için ek bir günlük izin hakkı bulunuyor.


Rahat ve Mobil Çalışma Ortamları

Mobil iletişim dünyasındaki yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getiren ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ürün ve servislerle hizmet veren şirketimiz 12 farklı ana lokasyonda operasyonlarını yönetiyor. Mobil teknolojilerimizle zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanlarına sahibiz.
Plazalarımızda spor salonu, kuaför ve kuru temizleme hizmetlerinin yanı sıra sağlığımızı bizden çok düşünen şirket doktorlarımız da bulunmaktadır.


Spor Salonu

Çalışanlarımız, plazalarımızda bulunan modern spor salonlarından yararlanabilirler.


Kuaför ve Kuru Temizleme

Çalışanlarımız, belli plazalarımızda bulunan kuaför salonlarından ve kuru temizleme hizmetinden yararlanarak zamandan tasarruf ederler.