Yaani- Kim GB İster Oyunu

Yaani Kim GB İster, Yaani kullanıcılarına özel 15 sorudan oluşan internet paketi ödüllü bilgi yarışmasıdır.

Yaani- Kim GB İster Oyunu

Yaani- Kim GB İster Oyunu Nedir?

Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3'er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu 5 aşamanın hediye internet ve puanlardan oluşan ayrı ödülü vardır ve ödüller giderek artmaktadır. 15 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar günlük 1 GB büyük ödülü kazanırlar. 

Daha Fazla Bilgi

Daha fazla bilgi için Yaani uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. 

Yaani uygulamasını indirip Kim GB İster butonuna tıklayarak veya www.yaani.com.tr üzerinden yarışmaya katılabilirsiniz. 

  • Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3'er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu 5 aşamanın hediye internet ve puanlardan oluşan ayrı ödülü vardır ve ödüller giderek artmaktadır. 15 sorunun tamamına doğru cevap verilmesi durumunda günlük 1 GB büyük ödül kazanılmaktadır.
  • Ayrıca her ayın sonunda, oyun kapsamında en çok puanı toplayan ilk 20 kişi aylık 20 GB, ilk 20-100 kişi aylık 10 GB kazanır. Her doğru cevaplanan ardışık 3 sorunun sonunda baraja gelince yarışmacılar kazandıkları ödüller ile birlikte yarışmadan çekilebilirler. Her bir soruyu çözmek için süre 20 saniyedir. Yarışmacılar yanlış cevap verir veya söz konusu süre içinde soruyu cevaplamaz ise, o gün için yarışmadan elenmektedir. Ertesi gün hiçbir ücret ödemeden tekrar oynayabilirler. Aynı gün içinde tekrar oynamak istemesi durumunda ödeme yapması gerekmektedir.
  • Her ay en çok puanı toplayan ilk 20 kullanıcı, ay sonunda aylık 20 GB internet, sonraki 80 yarışmacı ise aylık 10 GB  internet paketi kazanmaktadır. 
  • Her Pazartesi ücretsiz oyun hakkı sıfırlanmaktadır. Eğer kullanıcılar ücretsiz baraj hediyelerini almışlarsa bir sonraki Pazartesiyi bekleyerek yeni ücretsiz oyun hakkı elde edebilirler. Şayet, ücretsiz baraj hediyesini almadan oyundan ayrılmışlar/ elenmişlerse ertesi gün tekrar ücretsiz oyun hakkı elde etmektedirler.

Abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Diğer
Yaani

  • Yarışmadan ödül aldıktan sonra bir sonraki ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isteyen kullanıcılar 2 TL ödeyerek hem 50 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya tekrar başlayabilir.
  • Yarışmadan ilk aşamada (ilk 3 soru) elenen kullanıcılar tüm vergiler dahil 2 TL ödeyerek hem 50 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
  • Yarışmadan ikinci aşamada (4-5-6. soru) elenen kullanıcılar tüm vergiler dahil 3 TL ödeyerek hem 100 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
  • Yarışmadan üçüncü aşamada (7-8.9. soru) elenen kullanıcılar tüm vergiler dahil 4 TL ödeyerek hem 250 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
  • Yarışmadan dördüncü aşamada (10-11-12. soru) elenen kullanıcılar tüm vergiler dahil 5 TL ödeyerek hem 500 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
  • Yarışmadan beşinci aşamada (13-14-15. soru) elenen kullanıcılar tüm vergiler dahil 6 TL ödeyerek hem 1 GB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?