VINN ile SMS

3G VINN ile SMS’leriniz “vınnnnn” diye gider!

33,25 KR / SMS
İncele
VINN ile SMS

VINN ile SMS Nedir?

Telefonunuzu çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınızda, 3G VINN Modeminizle SMS gönderebilirsiniz. 3G VINN Modem ile mesaj atmak hem çok kolay hem de ekonomiktir.

Daha Fazla Bilgi

VINN ile SMS servisi konuşmaya kapalıdır. Faturalı ve Bireysel Hazır Kart'lı tüm Turkcell’liler bu servisten faydalanabilir.

 1. VINN veya diğer modeminiz ile internete bağlanın.
 2. İşlem Listesinden "SMS"e (Text) tıklayarak Kısa Mesaj Kutunuza ulaşın.
 3. Kısa Mesaj listenizin hemen üzerinde yer alan "Yeni" (New) seçeneğine tıklayın ve Yeni Mesaj sayfasını açın.
 4. "Gönder" (Send To) bölümüne mesaj göndermek istediğiniz numarayı, mesaj bölümüne de mesajınızı yazıp"Gönder"e (Send) basın.
Tüm sorularınız için Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Bu servis, telefonunuzu çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınızda, 3G VINN Modeminizle SMS gönderebileceğiniz bir servistir.
VINN ile SMS, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
3G VINN Modem ile SMS gönderim yapmadığınız sürece hiçbir ödeme yapmaz ve servisten faydalanmamış olursunuz. Gönderdiğiniz her SMS için standart tarife üzerinden ödeme yaparsınız.
 • 3G Modem ile SMS göndermenin ve sevdiklerinize ulaşmanın en hızlı yollarından biri.
  • VINN’ınızla ya da diğer modeminizle internete bağlanın.
  • “İşlem Listesi”nden "SMS Text”e tıklayarak Kısa Mesaj (SMS) Kutunuza ulaşın.
  • SMS listenizin hemen üstünde yer alan "Yeni/New” seçeneğine tıklayın ve “Yeni Mesaj/Yeni SMS” sayfasını açın.
  • "Gönder/Send To” bölümüne 8102, “Mesaj” bölümüne de başında ve sonunda hiçbir boşluk ya da başka bir bilgi olmadan e-posta adresinizi yazıp "Gönder/Send” e basın.
  • Birkaç dakika içinde "Gelen Kutusu/Inbox”ınıza bir onay mesajı gelecek. Gelen mesajı açıp “İşlem Menüsü”nden "Cevapla/Reply” seçeneğine tıklayın.
   Açılan ekranda "ONAY" yazarak mesajı cevaplayın.
 • 3G VINN Modem sahibi olan tüm Turkcell’liler yararlanabilirler.
 • 3G VINN Modem ile verilen Turkcell hattı bir internet hattıdır yani konuşma iletişimine kapalıdır. Ayrıca kullanıcıların 3G internet paketleri ile bağlantı kurmasına olanak verdiği için çok daha ekonomiktir.
 • Evet, 3G Modemi tüm faturalı Turkcell ve Hazır Kart SIM kartları ile kullanabilirsiniz. Modem kartı diğer Turkcell hatları ile kullanırken standart mobil internet tarifesi üzerinden veri kullanımınıza göre ücretlendirilirsiniz.
 • 3G Modem'in faks özelliği ve uygulaması bulunmamaktadır. Ancak Turkcell Connect ile verilen hattın faks alıp gönderebilme özelliği vardır. Bu hattı kullanarak, faks gönderimini destekleyen donanım ve programınız var ise faks alıp gönderebilirsiniz. İnternet hattınızın faks özelliğinin açılması için Turkcell İletişim Merkezine başvurabilirsiniz.
 • Öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını doğru takip ettiğinizden emin olmalısınız. Eğer, kullanım kılavuzu talimatlarını takip etmenize rağmen hala bağlantı kuramıyorsanız, Turkcell Müşteri Hizmetleri Hattını arayarak konuyla ilgili olarak yardım alabilirsiniz.
 • Bu durumda cihazınızın en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmeniz gerekir. Böylelikle cihazınız garanti kapsamında tamir edilir.

  Yetkili servisler:
  TELESERVİCE INTERNATİONAL
  Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe / İSTANBUL
  0216 458 97 97
 • 3G VINN Modem ile SMS abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
Kapat
Yardım ister misiniz?