TurkcellBizce

Bizce indir, Bizce kullan.

Ücretsiz
Hemen İndir
TurkcellBizce

Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş!

İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.

Aradığınız İşin Ustası Bizce’de!

Kadın Ustalar ile ister binlerce eğitimli kadın ustalarımızdan birini çağırın, isterseniz siz de kadın ustalardan biri olun.

Bizim Pazar’da Kadınlar Kazanıyor!

Bizim Pazar’da kadınlarımız, hem el emeği ürünlerini satıyor, hem de beğendikleri ürünleri satın alıyor.

Sorun Varsa Sorsana!

Aklınızdaki soruların cevapları Bizce’de. Her konunun uzmanına sorularınızı sorun, uzmanımız sorularınızı cevaplasın.

Turkcell Bizce | Mesleki Eğitimler

TurkcellBizce Nedir?

Bizce, kadınlarımızın ekonomiye katılımları, kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmeleri, ihtiyaçları olan bilgilere kolay erişmelerini sağlamaları için tam destek olan, ayrıcalıklar ve sürprizler sunan bir kadın platformudur.

Nasıl Kullanırım?

Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Bizim Pazar’da Kadınlar Kazanıyor! Bizim Pazar’da kadınlarımız, hem el emeği ürünlerini satıyor, hem de beğendikleri ürünleri satın alıyor.
 • Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş! İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.
 • Aradığınız İşin Ustası Bizce’de! Kadın Ustalar ile ister binlerce eğitimli kadın ustalarımızdan birini çağırın, isterseniz siz de kadın ustalardan biri olun.
 • Sorun Varsa Sorsana! Aklınızdaki soruların cevapları Bizce’de. Her konunun uzmanına sorularınızı sorun, uzmanımız sorularınızı cevaplasın.
 • 27 Temmuz Saat: 00:01 – 25 Ağustos Saat 23:59 tarihinde Turkcell Bizce Uygulaması'nda Milli Piyango Iphone 11 Pro Çekiliş Kampanyası olacaktır. Çekilişle 5 kişi iPhone 11 Pro kazanacaktır. Ad-Soyad, İl ve telefon bilgileri detaylarıyla kayıt olan kişilere her gün için 1 çekiliş hakkı verilecek, toplamda 30 çekiliş hakkı ile sınırlı olacak. Kampanya tüm operatörlerden katılıma açık olup, katılım ücretsiz olacak.

Uygulamayı silerek iptal edebilirsiniz.

Bizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsizdir.
Turkcell’li kullanıcılar için Bizce içindeki videolar ücretsiz izleyebilir.
Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

 • Hayır, videolar indirilemez.

 • Evet, silinir. Yeni numaranızla tekrar giriş yapmanız gerekecektir.

 • Profilim altından, “Bize Ulaşın” sekmesini açıp, bilgilerinizi paylaşarak mesajınızı iletebilirsiniz.

 • Uygulama içerisindeki profil bilgisi bölümünden ad, soyad, doğum tarihi, e-posta bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Cinsiyet bilgisi değişiklikleri talebiniz doğrultusunda manuel olarak güncellenebilir.

 • Ayrıcalıklar kısmında dilediğiniz kampanya sayfasına girdikten sonra, “Şifre Al” butonunu tıklayarak alacağınız şifreyle kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 • Bizce uygulamasını telefonunuzdan silebilirsiniz. Bilgileriniz saklı kalacağı için, yeniden indirdiğinizde kullanamaya devam edebilirsiniz.

 • Bizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsizdir. Turkcell’li kullanıcılar için Bizce içindeki videolar ücretsiz izleyebilir. Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

 • İlham Al sekmesi altından tarihte ve günümüzde ilham alınabilecek, örnek rol model kadınlarımızın hikayelerine ulaşabilirsiniz. Tüm içeriklere uygulamada “İlham Al” sekmesi altından ulaşabilirsiniz. 

 • Bizim Pazar’da kadınlar, hem el emeği ürünlerini satıyor, hem de beğendikleri ürünleri satın alıyor. İsterseniz Bizim Pazar’da mağazanızı açıp el emeği ürünlerinizi yüz binlerce kullanıcımızın olduğu Turkcell Bizce’den satışa çıkarabilir, isterseniz onlarca kategoride elde üretilmiş ürünlerden sipariş verebilirsiniz.
  Bizim Pazar’da mağaza açmak için, Bizim Pazar’a giriş yaptıktan sonra “Mağaza Aç” butonunu tıklayıp gerekli bilgileri doldurduktan sonra mağaza açıp ürünlerinizin fotoğraf ve fiyat bilgilerini girebilirsiniz. Herhangi bir soru ya da sorunda, 05550868536
  numaralı Bizim Pazar whatsapp hattından destek alabilirsiniz..

 • Sorsana ile aklınızdaki soruları bir uzmana kolayca sorabilirsiniz. Dönemsel olarak belirlenen farklı bir alandan uzmana formu doldurup aklınızdaki soruyu sorup iletebilirsiniz. Sorularınızı aldıktan sonra uzmanımız kullanıcılarımızın sorularının cevaplarını hazırlanan bir içerik ile paylaşacak. 

 • Kadın Ustalar ile 3 büyük ilde (İstanbul, Ankara, İzmir), tesisat, elektrik tamiri, boyacılık gibi 45 ayrı meslek dalında eğitimli Kadın Usta’lardan hizmet alabilir, siz de Kadın Usta olmak isterseniz, TURKCELL BİZCE’den başvurabilirsiniz.
  “Kadın Usta Çağır” butonunu tıkladıktan sonra kaydınızı yapıp, bir kaç adımda net ihtiyacınızı belirtip (iş, yer, zaman vs) bulunduğunuz şehirdeki Kadın Ustalar’ın tekliflerinden en beğendiğinizi seçebilir, detaylarla ilgili Kadın Usta ile uygulama üzerinden mesajlaşabilirsiniz.
  “Kadın Usta” olmak için ise “Kadın Usta Olmak İçin Başvur” butonuna tıklayarak Ad-Soyad, yaşadığınız şehir ve telefon numaranızı girmeniz ve istediğiniz mesleki eğitimi listeden seçmeniz yeterli. Yaşadığınız şehirdeki eğitimler başlamadan önce “Kadın Ustalar Çağrı Merkezi” tarafından aranacak ve en uygun ücretsiz eğitimler hakkında bilgilendirileceksiniz. 

 • Astroloji ile doğum yeriniz, saatiniz, ve tarihine göre size özel haftalık burç yorumunuzu ücretsiz okuyabilir, yıldız haritanızı görebilir, güneş, yükselen, ay burcunuzu öğrenebilirsiniz. Toplam 3 farklı doğum bilgisi girişi hakkınız bulunmaktadır. Bilgilerinizi Astroloji sekmesinde Bana Özel sekmesi altından girdikten sonra detaylı burç yorumunuza ulaşabilirsiniz. Ayrıca haftaya bakış sekmesi altından haftalık genel astroloji yorumunuzu okuyabilirsiniz. 

 • İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz. İndirim Paylaş sekmesini tıklayın, yakaladığınız indirimin fotoğrafını çekerek ya da yükleyerek, il/indirim oranı/kategori/marka bilgileriyle birlikte paylaşın. Paylaştığınız indirimler kısa bir süre içinde “paylaşıma uygunluk” onayı alarak yayınlanır. Dilerseniz paylaşılmış indirimleri, kategori bazında inceleyip, favorileriniz arasına da alabilirsiniz.

 • Kupon Biriktir Kampanyası uygulama içerisinden günlük yüklenen kuponları her gün gelip toplayıp, biriktirdiğiniz kuponlarla hediye internet kazanacağınız bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaştığınızda isterseniz hak ettiğiniz faydayı kazanabilir ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirsiniz. Kampanyadan Turkcell’li bireysel/kurumsal ses hattı sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Bizce, kadınlarımızın ekonomiye katılımları, kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmeleri, ihtiyaçları olan bilgilere kolay erişmelerini sağlamaları için tam destek olan, ayrıcalıklar ve sürprizler sunan bir kadın platformudur. 

 • Açılış ekranında hızlı giriş butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaranızı girip, onayla butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bu giriş, uygulamayı ilk indirdikten veya güncelledikten sonra, bir defaya mahsus olmak üzere yapılacaktır. Sonraki girişler otomatik olarak gerçekleşecektir.

 • Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.

 • Bizce uygulamasını, kullandığınız operatör ne olursa olsun, indirip kullanabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!