AppMarket

Kredi kartına ihtiyaç duymadan en popüler oyun ve uygulamaları güvenli şekilde AppMarket'ten indirin!

Turkcell AppMarket

Oyun İndirmek İçin Kredi Kartına İhtiyacın Yok!

Kredi kartına ihtiyaç duymadan en popüler oyun ve uygulamaları AppMarket'ten indirin!

Uygulama Ve Oyun İndirmenin En Güvenli Yolu.

Appmarket'te indirdiğin oyun ve uygulamalar özel güvenlik testlerinden geçer, telefonunuza zarar vermez.

AppMarkette Her Hafta Bir Süpriz Seni Bekliyor!

Yarışmalar, hediyeler, ödüller, kuponlar seni bekliyor!

AppMarket Nedir?

Hayatınızı kolaylaştıracak, dışarıda yalnızken eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak birbirinden renkli uygulamalar, AppMarket ile cebinizde. Turkcell kalitesiyle binlerce uygulama sayesinde cep telefonunuz daha yetenekli, hayat daha keyifli!

Daha Fazla Bilgi

 • AppMarket Android uygulaması ve mobil siteden 10 TL ve üzeri uygulama indiren Turkcellilere 8-12 ve 9-13 saatleri arasında geçerli her yöne 4 Saat Konuşma ve AppMarket içerisinde kullanabilecekleri 10 TL'lik Hediye Kuponu hediye edilmektedir.
 • AppMarket uygulaması içerisinde bulunan Turkcell Play uygulaması içerisinde 1.000'e yakın oyunun bulunduğu abonelikli bir servistir. Abonelik ücreti haftalık 5TL olup, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Sunulan hizmete ilişkin ücret, faturaya yansıtılarak ya da ön ödemeli hatlardan düşülerek tahsil edilecektir. Onay işlemi 0,5 TL(KDV+ÖİV dahil)'dir. Abonelik iptali için IPTAL yazıp, 6662'ye gönderebilirsiniz. Paybyme Müşteri Hizmetleri No: 0212 2669890
 • MARKET yazıp 2222’ye SMS göndererek telefonunuza gelen linkten programı indirebilir ve cihazınıza kurarak kolayca kullanabilirsiniz.
 • MIX yazıp 2959'a göndererek AppMarket HappyMix servisine üye olup, kategori altında bulunan oyunlardan her hafta 2 tanesini ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebileceklerdir. Servis üyeliği tüm vergiler dahil haftalık 2,8 TL'dir.
 • Servis iptali için IPTAL MIX yazıp 2959'a gönderilebilir.
 • Turkcell'liler aşağıdaki anahtar kelimeleri 2959'a göndererek AppMarket kuponu satın alabileceklerdir.
 • * Bu kampanyadan sadece gnctrkclliler faydalanacaktır.
  Keyword
  Numara Tutar Kupon
  3 ya da UC
  29591 TL3 TL
  20 ya da YIRMI
  29595 TL20 TL
  100 ya da YUZ295910 TL100 TL
  gnc30*29595 TL30 TL
Turkcell AppMarket’i kullanmak için herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Turkcell AppMarket, data bağlantısı için Turkcell internet bağlantı noktasını kullanır. Uygulamayı her çalıştırdığınızda güncel bilgileri ve varsa uygulamadaki güncellemeleri otomatik olarak ücretsiz indirir ve günceller.
Turkcell AppMarket, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Kullanmak istemediğiniz uygulamaları cep telefonunuzdan silebilirsiniz.
SMS
 • MARKET yaz 2222’ye gönder
  • Turkcell AppMarket Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, bu mecraları ücretsiz gezebilirsiniz. AppMarket'ten satın aldığınız uygulamaları cep telefonunuza indirirken gerçekleştireceğiniz bağlantı için ücret ödemezsiniz.
  • Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet, yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Yurt dışı internet tarife ücretlendirmesi için lütfen tıklayın.
  • AppMarket, içerisinde 10.000'in üzerinde haber, oyun, hobi, spor, sağlık, eğlence gibi hayatı kolaylaştıracak uygulamanın bulunduğu bir dükkandır.
  • MARKET yazıp 2222’ye göndererek gelen linkten uygulamayı ücretsiz olarak indirip, cep telefonunuza kurarak,
   http://appmarket.turkcell.com.tr adresine cep telefonunuzun internet tarayıcısından giderek birbirinden güzel ve eğlenceli uygulamaları cep telefonunuza indirebilirsiniz.

  • Cep telefonunda GPRS internet ayarları yapılmış Android işletim sistemini destekleyen cep telefonu kullanan herkes AppMarket’i rahatlıkla kullanabilir.
  • AppMarket ile Turkcell'liler telefonlarına uyumlu binlerce renkli, eğlenceli ve hayat kolaylaştıran uygulamaya tek uygulama üzerinden ulaşabilir, diledikleri uygulamayı buradan indirebilir.
  • AppMarket, binden fazla telefon modeli tarafından desteklenmektedir.
  • Uygulamayı indirirken bağlantının kesilmesi durumunda ya da indirdikten sonra yanlışlıkla silmeniz halinde aynı hat ve telefon için tekrar ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Uygulamanın internet bağlantısı için Turkcell internet bağlantı noktasını kullanılır. Telefonunuzdan internet bağlantı noktası(apn) ile erişebilirsiniz, uygulamayı açtığınızda internet apn otomatik olarak seçilir.
  • AppMarket abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Kullanmak istemediğiniz uygulamaları cep telefonunuzdan silebilirsiniz.