Turkcell Trafom Güvende

Çiftçimizin trafosu güvende, içi rahat!

Turkcell Trafom Güvende

Turkcell Trafom Güvende Nedir?

Turkcell Trafom Güvende Servisi ile trafonuzun elektriği kesildiğinde, yağ tıpasına müdahale edildiğinde ya da panel kapağı açıldığında alarm merkezi size haber verir, verdiğiniz numaralar teker teker aranıp 7/24 durum bildirilir. Bu sırada alarm sisteminde yer alan siren çok yüksek sesle çalar. Kameralı sistemdeyse buna ek olarak trafonuza konumlu olan kameradan trafonuzu gece gündüz telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell Trafom Güvende servisi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Turkcell İletişim Merkezlerine uğrayabilirsiniz.

 • Turkcell Trafom Güvende Servisi’nden faydalanmak için trafonuza iş ortağımız Kent Güvenlik firması tarafından tercihinize göre kameralı ya da kamerasız alarm sistemi kurulur.
 • Servisten faydalanmak isteyen Turkcell’li çiftçiler alarm sisteminin çalışması için bilgisayardan 3G internet paketlerimizden faydalanabilirler:
 • İnternet paketlerine ulaşmak için tıklayınız.
 • Tavsiye edilen paket 1 GB Bilgisayardan İnternet Paketi’dir.
 • Turkcell satış noktalarından yapılan başvuru sonrası alarm sisteminin kurulumu için Kent Güvenlik firmasına haber verilir ve çiftçilerimizle iletişime geçerek kurulum günü belirlenir.

 • Turkcell Trafom Güvende servisi ile trafonuzun elektriği kesildiğinde, yağ tıpasına müdahale edildiğinde ya da panel kapağı açıldığında alarm merkezi size haber verir, verdiğiniz numaralar teker teker aranıp 7/24 durum bildirilir. Bu sırada alarm sisteminde yer alan siren çok yüksek sesle çalar. Kameralı sistemdeyse buna ek olarak trafonuza konumlu olan kameradan trafonuzu gece gündüz telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan net bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Trafonuz 365 gün 7/24 Kent Alarm İzleme Merkezi ile gözetim altındadır.
 • Bu sayede yıl boyunca sulanabilen tarlalar ile veriminizi artırır, ekonominize katkı sağlarsınız.
 • Ayrıca, bekçi ve trafo taşıma bedeli gibi maliyetlerden de kurtulursunuz.

 • İnternet paketinizi Turkcell İletişim Merkezleri ya da 532 757 22 22 numaralı çağrı merkezimizden iptal edebilirsiniz. 12 aydan önce kontrattan ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturaya yansır.
 • Alarm sisteminin iptali için 444 7 100 numaralı Kent Alarm çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Trafom Güvende hizmetinden faydalanmak için trafonuza Kent Güvenlik tarafından bir alarm sistemi kurulur. Alarm sisteminin cihaz bedeline ek olarak, her ay sunulan hizmetler (izleme servisi + internet paketi) için ayrıca ücretlendirilirsiniz:
 
CİHAZ BEDELİ*AYLIK HİZMET BEDELİ**
Kameralı Alarm SistemiPeşin : 2.395 TL
9 Ay Taksitli : 284 TL (Toplam 2.556 TL) 
19,90 TL / Ay
Kamerasız Alarm Sistemi Peşin : 2.077 TL
9 Ay Taksitli : 248 TL (Toplam 2.232 TL)
19,90 TL / Ay


 * Cihaz bedelini tercihinize göre peşin ya da 9 ay taksitli olarak ödeyebilirsiniz. 9 ay taksitli tutarda vade farkı uygulanmaktadır.
** İlk 12 ay boyunca Kent Alarm tarafından sağlanan izleme servisi bedeli (27 TL/ ay) hediye olarak sunulacaktır.  Faturanıza 1GB Bilgisayardan İnternet Paketinin (19,90 TL / ay) bedeli yansıyacaktır.

Cihaz bedeli ve izleme servisi bedeli Kent Güvenlik firması tarafından, 1GB Bilgisayardan İnternet Paketi Turkcell tarafından faturalandırılacaktır.
Sayfayı kaydırın