Yakınımdakiler Servisi

Yakınınızdakiler size artık çok daha yakın!

28 TL / AY
İncele
Turkcell Yakınımdakiler Servisi

Yakınımdakiler Servisi Nedir?

Yakınımdakiler Servisi bir sosyal paylaşım platformudur. Kullanıcılar abonelik sonrasında bir profil yaratarak, yakınlarında bulunan diğer üyelerle sohbet edebilir, paylaşımlarda bulunabilir.

Daha Fazla Bilgi

Yakınımdakiler Servisi, Turkcell Sim Menu’deki wap portal üzerinden kullanıcıların bir profil yaratabilecekleri, takipçileriyle durum paylaşabilecekleri ve birbirlerini takip edecekleri bir sosyalleşme servisidir. Desteklemeyen telefonlarda ise kullanıcılar SMS komutlarıyla bu özelliklere erişebilirler.

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

Cep telefonlarında bulunan Turkcell Menü ikonu altından Keşfet&Paylaş/Sosyal Ağ adımları takip edilerek servis aboneliği başlatılabilir.

Yakınımdakiler Servisi, Turkcell abonelerinin Turkcell Sim Menü üzerinden kayıt olarak kullanabilecekleri bir sosyal paylaşım platformudur. Aboneler bu servise üye olarak bir profil oluştururlar ve platforma üye olmuş diğer kullanıcılar ile paylaşımlarda bulunabilirler.

IPTAL SOSYAL yazıp 7576’ya gönderilerek abonelik iptal edilebilir.
Diğer
ABONE SOSYAL yazarak 7576'ya göndererek abonelik başlatılabilir. Cep telefonlarında bulunan Turkcell Menü ikonu altından Keşfet&Paylaş/Sosyal Ağ adımları takip edilerek servis aboneliği başlatılabilir.

Tüm vergiler dahil aylık 28 TL’dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.