Dijital Güvenlik Servisi

İnternette güvende olun. Üstelik her ay, günlük 1GB internet hediye!

4,99 TL / AY
Hemen Al
Dijital Güvenlik Servisi

Dijital Güvenlik Servisi Nedir?

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içeriğe sahip internet sitelerine erişilmeye çalışıldığında uyarır. Ayrıca, e-posta ve sosyal medyada kullanılan adreslere ilişkin şifrelerin ele geçirilme durumunda otomatik uyarı sağlar. Dijital Güvenlik servisi aboneliği başladıktan sonra günlük 1GB'ınızı kullanabilirsiniz. Her ay yenileme döneminde 1GB hediyeniz yenilenecektir.Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell hattınız üzerinden mobil internette dolaşırken servis sizi tüm cihazlarda korur.

E-posta ve sosyal medya hesabınızdaki şifre sızıntılarını öğrenmek ve yeni şifre ele geçirme girişimlerinde uyarı almak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital güvenlik servisi bilgilendirme formu için tıklayınız.

Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj göndererek Dijital Güvenlik Servisine abone olabilirsiniz. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/  adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de abonelik yaptırabilirsiniz.

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içeriğe sahip internet sitelerine erişilmeye çalışıldığında uyarır. Ayrıca, e-posta ve sosyal medyada kullanılan adreslere ilişkin şifrelerin ele geçirilme durumunda otomatik uyarı sağlar. 

Şifre sızıntı hizmetinden  yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. Tanımlı olan e-postanıza ait şifre ele geçirilme durum bilgisi ve yeni bir ele geçirilme durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi bilgilendirecektir.

Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın. Servisi ayda 4,99 TL ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 2200’a IPTAL GUVENLIK yazarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

SMS
 • GUVENLIK yaz 2200’a gönder
  • Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Dijital Güvenlik Servisi vergiler dahil ayda 4,99 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız
  • 2200’a GUVENLIK yazarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz ve bu SMS için kısa mesaj ücreti ödemezsiniz. 
  • Üstelik siz iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz otomatik yenilenir ve sizi korumaya devam ederiz.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?