UpCall Statune Servisi

UpCall Statune servisi ile sevdiklerine o an ne ile meşgul olduğunu telefonunu açmadan söyle! Aynı zamanda her hafta için günlük 500MB hediyesi kazan!

8 TL / HAFTA
Hemen Al
Turkcell UpCall Statune Servisi

UpCall Statune Servisi Nedir?

UpCall Statune servisine abone olarak telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan, arayanlara neden açamadığınızı iletebilir, seçtiğiniz ton ile toplantıda, tatilde, sinemada olduğunuzu haber verebilirsiniz. 11 ton seçeneğini ister UpCall uygulaması üzerinden ister Bip üzerinden dinleyip, telefonunuza atayabilirsiniz. 

Nasıl Kullanırım?

SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “Arayana Ne Dinletsem” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz. Bip üzerinde UpCall Statune kanalından abonelik başlatabilirsiniz.  Tonları dinleyerek istediğiniz tonu atayabilirsiniz. 

UpCall Statune servisi hayatınızı nasıl kolaylaştırır?

  • Telefonunuzu acamadıgınız anlarda sizi arayanlara aşağıdaki tonları dinletebilirsiniz. Tek tıkla tonu kaldırıp, tekrar atayabilirsiniz. Aynı zamanda UpCall’dan atadığınız tonu Bip’ten yönetebilirsiniz. UpCall Statune servisi aboneliğinizin ilk 6 haftasında, günlük 500MB faydası aboneliğinizin yenilendiği günlerde  hattınıza tanımlanır. Hattınızda yeterli TL olmaması durumunda data faydanız aktiflenmez.
  • Cevap Veremiyorum,İş yerindeyim,Toplantıdayım ,İzindeyim ,Eğitimdeyim ,Spor yapıyorum ,Yemekteyim ,Araba kullanıyorum ,Rahatsızım, konuşamıyorum, Uyuyorum 

İptal etmek için IPTALSTATUP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

SMS
  • STATUP yaz 2200’a gönder
  • Servis ücreti KDV, ÖİV dahil 8TL’dir.Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda, hattınızda bulunan bakiyeye karşılık gelen gün sayısı kadar servisten yararlanabilirsiniz.