Much Gossip Servisi

Much Gossip ile son magazin haberlerinden haberdar olma fırsatını yakalayın!

5 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Much Gossip Servisi

Much Gossip Servisi Nedir?

 Much Gossip, mobil 2.0 internet uygulaması olarak akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir bilgi - eğlence servisidir. Bu servis paketini aldığınızda, MuchGossip Servisi kapsamındaki magazin içeriklerini günlük ve haftalık olarak alabilirsiniz. Ayrıca tam olarak (aylık) ücretlendirildğinizde, anında ve her ay 50 MB İnternet Paketi kazanabilirsiniz. MuchGossip Servisi, muchgossip.com.tr adresinde yer alır.

Daha Fazla Bilgi

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

FLAS/MAGAZIN/GUZEL keywordlerini 3699 kısa numarasına göndererek veya muchgossip.com.tr adresine girerek servis kullanılabilir.

MuchGossip Servisi ile, servis kapsamındaki Türk ve dünya basınının en güncel magazin içeriklerini günlük ve haftalık olarak alabilirsiniz. MuchGossip Servisi'ne, muchgossip.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tam olarak (aylık) ücretlendirildiğinizde, anında ve her ay 50 MB İnternet Paketi kazanırlar.

8.11.14-30.12.15 tarihleri arasında, kampanyaya, FLAS yazıp 3699'a göndererek abone olanlara 4 saat konuşma hediyesi verilecektir.

Paket iptalini, uygulamanın içindeki Turkcell Uygulaması bölümünden veya SMS ile Iptal muchgossip yazıp 3699’a göndererek yapabilirsiniz.

SMS
 • MAGAZIN yaz 3699’a gönder
 • Diğer
  muchgossip.com.tr adresine girerek veya MAGAZIN yazıp 3699'a göndererek servisi kullanabilirsiniz. Servise abone olmak için kullanım şartlarını onaylamanız gerekmektedir.

  Servis haftalık 5,00 TL’dir.Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Much Gossip, mobil 2.0 internet uygulaması olarak akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir bilgi-eglence servisidir. Bu servis paketini alan kullanıcılar, MuchGossip servisi kapsamındaki magazin içeriklerini günlük ve haftalık alma hakkına sahip olurlar

  • muchgossip.com.tr adresinden abone olunur. FLAS/MAGAZIN/GUZEL anahtar kelimelerini 3699'a göndererek abone olunur.

  • İlk hafta ücretsiz sonraki haftalar 5TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Başvuru SMS'i ücretsizdir.

  • muchgossip.com.tr adresine girerek servis kullanılabilir.

  • Yurt dışında geçerli değildir.

  • Paket iptali uygulamanın içindeki paket işlemleri bölümünden veya sms ile Iptal muchgossip yazıp 3699’a gönderilerek olacaktır