Dijital Operatör Uygulaması

Dijital Operatör’le siz neredeyseniz Turkcell’iniz orada!

Ücretsiz
İncele
Dijital Operatör Uygulaması

Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Dijital Operatör Uygulaması'yla kalan tutarınızı ve paketinizi görüntüleyebilir, faturanızı inceleyip ödeyebilir, size özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyip satın alabilir, sabit internet ve hatlarınızı ekleyip yönetebilirsiniz. Türkiye’nin ilk elektronik pazaryeri Turkcell Pasaj’da hızlı teslimat ve esnek ödeme avantajlarından faydalanabilir, Turkcell güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik tüm taleplerinizi iletip kolayca takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda yapay zekalı Asistan'dan destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Dijital Operatör Uygulaması’ndan; elektronik ürün alışverişi, fatura ödeme, TL/paket yükleme gibi birçok işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Size özel kutlama, hatırlatma ve tekliflerimiz de Uygulama’da sizleri bekliyor. Dijital Operatör’den Turkcell ve Turkcell Pasaj arasında kolayca geçiş yapabilir, alışveriş yapmanın ayrıcalığını Turkcell Pasaj ile yaşayabilir, birçok işlemi giriş yapmadan da gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama, Turkcell veya Turkcell Pasaj ekranlarına kolayca ulaşılabilecek karşılama ekranı ile açılmaktadır.

Teknolojinin referans noktası, Türkiye’nin ilk elektronik pazaryeri Turkcell Pasaj Dijital Operatör'de! Turkcell Pasaj’da hızlı teslimat ve esnek ödeme avantajlarından faydalanabilir, Turkcell Güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz. Pasaj ana sayfasından indirimli ürünlere ve kampanyalara göz atabilir. Kategoriler bölümünden dilediğiniz kategoride ürüne kolayca ulaşabilir, Siparişlerim bölümünden siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonu, akıllı saat, bilgisayar, tablet, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve daha birçok ürün Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor. 

Turkcell ana sayfasındaki Kalan Kullanımlarım ekranından kalan internet, dakika, SMS bilgilerinizi görüntüleyebilir, size uygun paketleri görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz. Faturalarım ekranından geçmiş ve güncel faturalarınızı ve fatura detaylarınızı inceleyebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Paket ve Servislerim ekranından sahip olduğunuz tüm ürünlerinizi tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Dijital Operatör üzerinden paketinizi veya tarifenizi değiştirmek çok kolay. Paketler bölümünden size özel sunulan paket ve tarife tekliflerine göz atabilir, kolayca paketinizi değiştirebilirsiniz. İşlemler ekranından tüm işlemlere ilgili kategori altından kolayca ulaşabilir, yeni hat başvurusu, hat taşıma, ev interneti ve Superbox başvuru işlemlerinizi ve diğer işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamalar ekranından tüm Turkcell uygulamalarını inceleyip size uygun olanları indirebilirsiniz.

Yardım ekranı, Arama Bağlantı Kontrolü adımından bağlantı sorunlarında otomatik tespit yapabilir ve konum bildirerek network talebi iletebilirsiniz. Fotoğraf çekerek evraklı talep iletilebilir ve iletilen talebin durumu takip edebilirsiniz. Yapay Zekalı Turkcell Asistan ile dilediğiniz konuda online destek alabilirsiniz.

Üst navigasyondaki Arama ekranından istediğiniz ürün ve fonksiyonlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
Üstelik, size özel hatırlatmalar ve alabileceğiniz ve aldığınız tüm hediyelerinize toplu bir şekilde ulaşabileceğiz Hediye Havuzu ve her hafta internet, dakika ya da Turkcell dijital servis hediyeleriyle Salla Kazan da Dijital Operatör'de sizlerle.

Ayrıca tüm Turkcell bireysel GSM hatlarınızı ve ev internetinizi Digital Operatör Uygulaması’na ekleyip yönetebilirsiniz. Kurumsal Hatlar sadece sabit internetini ekleyebilmekte, bireysel hatlarını ekleyememektedirler.

Turkcell’li olmayanlar da Dijital Operatör’den yeni hat başvurusu ve numara taşıma başvurusu, ev interneti başvurusu yapabilir ve taleplerini takip edebilirler. Pasaj’dan elekronik alışverişi yapabilir, dijital servisleri inceleyip indirebilir, Turkcell’li sevdiklerine TL/Paket yükleyebilir ve Superbox başvurusu yapabilirler.
Dijital Operatör'le siz neredeyseniz Turkcell'iniz orada!
 
Dijital Operatör Gizlilik Politikası'na https://m.turkcell.com.tr/tr/dijital-operator-gizlilik linkinden ulaşabilirsiniz.Dijital Operatör Uygulaması’nı App Store ve Google Play’den indirdikten sonra uygulamaya kolayca giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız Hızlı Giriş seçeneği ile telefonunuza gelecek bildirimi onaylayarak giriş yapabilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulaması ile sahip olduğunuz tüm Turkcell hatlarınızı ve ev interneti ürün ve servislerinizi aynı anda kolayca takip edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulaması iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan Uygulama'yı silebilirsiniz.

Diğer
App Store ve Google Play'den ücretsiz indirebilirsiniz.
Dijital Operatör uygulamasını AppStore ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama kullanımlarınız ücretsizdir ve paket/TL'nizden düşmez. Yurt dışındayken ise uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?