CNN Turk Haber Paketi

CNNTurk ile son gelişmelerden haberdar olun!

2,40 TL / HAFTA
İncele
CNN Turk Haber Paketi

CNN Turk Haber Paketi Nedir?

CNNTurk Haber Paketi, son dakika gelişmelerini, güncel haberleri, spor, ekonomi, yaşam, kültür-sanat ve teknoloji, hava, borsa, finans ile ilgili güncel ve flaş haberleri içeriyor, aboneleri cep telefonlarından bilgilendiriyor.

Daha Fazla Bilgi

 • CNNTurk Haber Paketi, son dakika gelişmelerini, güncel haberleri, spor, ekonomi, yaşam, kültür-sanat ve teknoloji,hava, borsa,finans ile ilgili güncel ve flaş haberleri içeriyor, aboneleri cep telefonlarından bilgilendiriyor.. Bu servisle günde yaklaşık 4 adet, ayda ortalama 120 adet SMS belirli saatlerde CNN TURK'ten cebinize gönderilir. Paket içerikleri ve altyapısı İnteraktif A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.
 • Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.
 • “Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”
CNNTURK yazıp 1545'e göndererek servisi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • CNNTURK HABER
  Abonelik, bilgi ve haberlere kısa mesajla anında ulaşmayı sağlıyor. Servis, son dakika gelişmelerini, güncel haberleri, spor, ekonomi, yaşam, kültür-sanat ve teknoloji ile ilgili güncel ve flaş haberleri içeriyor, cep telefonlarından bilgilendiriyor.
 • BORSA
  Döviz, borsa ve altında son durum ne? Para piyasalarındaki son rakamlar, değişimler ne yönde? Hisse senetleri ve borsa günü nasıl kapattı? Tüm bu soruların cevapları artık cebinize geliyor... Abone olmak için, BORSA yazıp 1545'e göndermek yeterli. Cnn Türk Finans SMS Paketi sayesinde ayrıca, borsada yer alan 5 hisse senedini yakın takibe alabilirsiniz. Bunun için, IMKB boşluk hisse kodunu yazıp 1545’e gönderin. (Örnek: IMKB DOHOL, IMKB DYHOL, IMKB HURGZ)
 • HAVA DURUMU
  Yarın hava nasıl olacak? Havalar daha ne kadar ısınacak? Cevabını merak ediyorsanız bu paket tam size göre. Tüm bu bilgiler CNN TÜRK'ün uzman yorumcusu Bünyamin Sürmeli tarafından kısa mesajlarla cep telefonunuza gönderilecek. Abone olmak için ilk adımda, HAVA yazıp 1545'e gönderin sonrasında yaşadığınız ilin hava durumunu da almak istiyorsanız, ilinizin plaka kodunu yine 1545'e göndermeniz yeterli. (İstanbul için örnek: 34)
 • SPOR
  Spor Paketi kullanıcılara Spor haberlerini veya sadece takımları ile ilgili haberleri alabilecekleri servistir. SPOR yazıp 1545’e gönderen kullanıcı Spor Paketi’ni satın almış olur. Kullanıcıya, spor paketinin başladığı bilgisini içeren SMS gönderilir.
Paket İptal
CNNTurk Haber IPTAL CNNTURK yazıp 1545'e gönder
Hava Durumu IPTAL HAVA yazıp 1545'e gönder
Borsa IPTAL BORSA yazıp 1545'e gönder
Spor IPTAL SPOR yazıp 1545'e gönderSMS
 • CNN TURK Haber İçin (CNNTURK yaz 1545’e gönder)
 • Paket Fiyat
  CNNTURK HABER 2.4 TL/Hafta
  BORSA 80 KR/Hafta
  HAVA 80 KR/Hafta
  SPOR 1 TL/Hafta


  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Sayfayı kaydırın