Platinum Akıllı 25

Platinum Akıllı 25

Platinum Akıllı 25'in bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

YILLIK ABONELİK
79 TL / AY
30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
129,90 TL / AY
Hemen Al

Paketteki Faydalar

 • BiP’e özel sınırsız internet ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun!
 • lifebox’a özel 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
 • TV+’a özel 5GB  internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • fizy’e özel 5GB internet ile sınırsız ve reklamsız müziğin keyfini çıkarın.
 • Dergilik Midi paketi ve Dergilik'e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

Akıllı Durma Özelliği

Paketiniz bitince limitinde durduran Akıllı Fatura, Akıllı paketlerler ile sizinle! Hazır Kart’tan Faturalıya geçiş yapan bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri 12 ay boyunca Hediye Akıllı Fatura Kampanyasından başvurmalarına gerek olmaksızın ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cayma Hakkı

Faturalı’dan memnun kalmazsanız, ilk 3 fatura dönemi cayma bedeli ödemeden Hazır Kart’a dönebilme rahatlığı!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve sms'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Katılım Kriterleri

17.08.2021 tarihi itibarıyla tarihi itibari ile Turkcell Mağazalarını ziyaret ederek veya çağrı merkezi, Turkcell web sitesi veya Dijital Operatör uygulamasını kullanarak son 90 gün içerisinde Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen ses hattı abonelerinin “Platinum Akıllı 25 Kampanyası”ndan yararlanabilirler
Lansman tarihi itibariyle son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler bu kampanyadan yararlanamayacaklardır.

Paket
İçerik
Platinum Akıllı 25

25 GB İnternet + Her Yöne 1500 DK + Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma + BiP ve WhatsApp’da sınırsız Mesajlaşma +300 SMS + Dergilik Midi + Dergilik’te geçerli 1 GB

Ücretlendirme

Paket
Yıllık Abonelik Ücreti
Platinum Akıllı 25
79TL
 • Abonelerimizin, bu kampanya ile kontratları 12 ay uzatmaları, yeni kontrata gelmeleri veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmaları durumunda ilk ay kullanabilecekleri 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. Kampanya kapsamında sunulan 20 GB ilk ay faydasının 45 TL bedeli, taahhüdün süresinden önce sonlandırılması halinde cayma bedeli hesaplamasına verilen indirimler kapsamında dahil edilir.
 • Paket faydaları bittiğinde aboneler, devam eden kullanımlarında yurt içi her yöne konuşma için her 500 dakikası 29,90 TL (KDV, ÖİV dâhil) , yurt içi her yöne kısa mesaj kullanımında her 250 SMS için 29,90 TL (KDV, ÖİV dâhil) ve yurt içi cepten internet kullanımında 1GB için 29,90 TL (KDV, ÖİV dâhil) ödeyeceklerdir. 500 dakika veya 250 sms kullanımları en fazla 10'ar defa tekrar eder, sonrasında 56,7 kuruş/dk veya 40,75 kuruş/sms ücretli kullanıma devam edilir. İnternet kullanımı için 10 adet internet aşımından sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz. 10. kez 1 GB faydasını bitiren müşteriler SMS ile talepte bulunup internet kullanımına devam edebilirler. ONAY DEVAM 2 GB yazıp 2200'a gönderilmelidir. Talepte bulunan müşteriler, ilgili fatura döneminin sonuna kadar ilk 2 GB ücretsiz olacak şekilde, sonraki her 2 GB 24 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. 2 GB’lık kullanımlar da 10 defa ile sınırlı olup bitişinde abonelerin kullanımı durdurulacak ve ek ücret yansıtılmayacaktır.
 • Kontratın ilk ayında geçerli olan 20 GB internet paketi, Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.
 • Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Kampanya bitiminde aboneler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
 • İlk 3 fatura dönemi boyunca erken iptal bedeli ödenmez, 3.fatura döneminden itibaren erken iptal bedeli ilk 3 faturayı da kapsayacak şekilde yansıtılır.
 • Bu kampanyaya geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

Katılım Kriterleri

 • Platinum Akıllı 25 paketinden 17.06.2021 tarihi itibari  Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak TURKCELL Faturalı'ya gelen bireysel ses hattı aboneleri yararlanabilir.
 • Platinum Akıllı 25 paketi,yurt içi her yöne 1500 dk ve yurt içi her yöne 300 SMS, 25 GB yurt içi internet kullanımı, Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, sesli ve görüntülü aramalar dışında WhatsApp ve BİP uygulamasında yaptıkları kullanımlarda geçerli sınırsız internet, Dergilik Midi Paketi ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içerir 

Ücretlendirme

Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 109 TL olacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. 

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içinden yurt dışı yönüne yapılacak ilk aramada 19,38 (KDV, ÖİV dâhil) TL'ye 60dk'lık yurt dışını arama paketi aktiflenecektir.
 • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • Dergilik’te geçerli 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne SMS ve dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda ve SMS gönderimlerinde de geçerlidir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
 • 10.12.2021 tarihi itibarıyla Platinum Akıllı 25GB paketinin aylık ücreti 129,9 TL'dir.

532 ya da 0532 532 0000
Kapat
Yardım ister misiniz?