Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell abonelerine özel olan Dijital Güvenlik servisi mobil internette zararlı içerikli, dolandırıcılık amacı ile kurulan sitelere girmeye çalışıldığınızda ara sayfa çıkararak sizi uyarır ve ilgili siteyi bloklar. Bu özellik servise üye olunca otomatik başlar. Ek olarak, e-posta ve sosyal medyada kullanılan adreslere ilişkin şifrelerin ele geçirilme durumunda sizi otomatik bilgilendirir ve uyarır. Bu özellikten yararlanmak için e-posta adresinizi http://dgs.turkcell.com.tr  adresine tanımlamanız yeterli.
 • Kazandıran Dijital Güvenlik Kampanyası kapsamında, Dijital Güvenlik servisini 49 TL ödeyerek 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Ek olarak tek seferlik günlük 2GB internet hattınıza otomatik tanımlandır. 6. Ayın sonu itibari ile servis her ay 13 TL’den ücretlendirilir ve her ay günlük 1GB internet hattınıza otomatik tanımlanır. 6 ay içerisinde Kazandıran Dijital Güvenlik Kampanyası kapsamındaki pakete sadece bir kere abone olabilirsiniz.
 • IPTAL KAZANDIRAN yazıp 2200’a atarak servisi iptal edebilirsiniz. Servis dönem sonu iptal olur. Paketiniz aylık 13 TL'den ücretlendirilmeye başlayınca IPTAL AYLIK KAZANDIRAN yazıp 2200'a atarak servisi iptal edebilirsiniz, servisiniz dönem sonu iptal olur.
 • Hediye internet avantajı yurtiçindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer edilemez ve sonraki döneme devredilemez. Hediye internetin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın. 
SMS
 • KAZANDIRAN yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Anlaşmalı Zincir Mağazalar
  0532 757 22 22