Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyaya katılım ücretsiz haklarınız bittikten sonra tüm vergiler dahil 3 TL’dir. Seçtiğiniz maçın 0-0 bitmesi durumunda hattınıza haftalık 100 MB internet paketi tanımlanır. Maksimum 1000 MB haftalık internet paketi alınabilir. Dilediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Maç başladıktan 10 dakika sonrasına kadar katılm yapılabilir. Maç bittikten sonra abone GollerCepte uygulamalarına giriş yaparak kazandığı MB'ları hattına yükleyebilir. Yükleme yapıldığında aboneye sms ile bilgi verilir. Paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2220’ye göndererek yapabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde yapılan kullanımlar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Hız kısıtına girmiş abonelere yükleme yapılmaz. Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir.
  • Paketinizin %80 ve %100'ü dolduğunda kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.
  • GollerCepte Avrupa Paketi üyeleri haftada 2 kez, İddaa Paketi üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Standart Paket üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Süper Paket üyeleri ise haftada 5 ücretsiz katılım hakkına sahiptir. 
  • Hız kısıtlı paketi olan aboneler de kampanyaya katılabilir.
  • Paket aşımları data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
  • Kazanılan internet paketleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Faydalar tüm paketlerle alınabilir, herhangi bir kısıt yoktur, yalnızca hız kısıtına girmiş aboneler kullanamaz.
  • İptal mesajı ücretsizdir. İade yapılmaz.
  • Aynı hafta içerisinde paket değişikliği yapıldığı takdirde yeni kullanıma başlanan paket için geçerli olan her gol 100 MB hakkı bir sonraki hafta kullanabilecektir.
  • Paketli, paketsiz tüm abonelerin hakları her Pazartesi 00.00'da yenilenmektedir.
GOLLERCEPTE YAZ KAMPANYASI
 
GollerCepte uygulamalarından ( Gollercepte Canlı Skor, GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907, GollerCepte 1967) herhangi birine numaralarıyla giriş yapıp haftada 50 haber okuyan kullanıcılara ek 1 adet Her Gol 100MB hakkı verilecektir. 

Her Gol 100MB kapsamında kazanılan MB'lar ilgili haftada 50 okuma gerçekleştiyse bir sonraki hafta 48 saat içerisinde tanımlanır. Haklar her hafta sıfırlanır ve her kullanıcı kampanya süresi boyunca en fazla 1 hak kazanabilir. Hakkın tanımlandığı hafta içerisinde hakkın kullanılması gerekmektedir. Her Gol 100MB kapsamında kazanılan MB'ların kullanım süresi bir haftadır. Kampanya 12 Ağustos 2019'a kadar geçerlidir. 
Diğer
GOL yaz 2200'a gönder!
Sayfayı kaydırın