Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya katılım ücretsiz haklarınız bittikten sonra tüm vergiler dahil 3 TL’dir. Seçtiğiniz maçın 0-0 bitmesi durumunda hattınıza haftalık 100 MB internet paketi tanımlanır. Maksimum 1000 MB haftalık internet paketi alınabilir. Dilediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Maç başladıktan 10 dakika sonrasına kadar katılm yapılabilir. Maç bittikten sonra 24 saat içinde yüklemeniz yapılır. Yükleme yapıldığında aboneye sms ile bilgi verilir. Paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2220’ye göndererek yapabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde yapılan kullanımlar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Hız kısıtına girmiş abonelere yükleme yapılmaz. Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir.

Paketinizin %80 ve %100'ü dolduğunda kısa mesajla bilgilendirilirsiniz. 

GollerCepte İddaa Paketi'ne üye olanlar haftada 2 ücretsiz, GollerCepte Standart Paket üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Süper Paket üyeleri ise haftada 5 ücretsiz katılım hakkına sahiptir. 

Hız kısıtlı paketi olan aboneler katılabilir ama hız kısıtına girmiş aboneler bu kampanyaya katılamazlar. Katılımları alınmaz ve ücretlendirilmezler.

Paket aşımları data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
Kazanılan internet paketleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Faydalar tüm paketlerle alınabilir, herhangi bir kısıt yoktur, yalnızca hız kısıtına girmiş aboneler kullanamaz.
İptal mesajı ücretsizdir. İade yapılmaz.
Aynı hafta içerisinde paket değişikliği yapıldığı takdirde yeni kullanıma başlanan paket için geçerli olan her gol 100 MB hakkı bir sonraki hafta kullanabilecektir. 

Diğer
GOL yaz 4515'e gönder!
Sayfayı kaydırın