KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
10 GB İNTERNET
100 SMS HER YÖNE
59 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Turbo Fırsat 10+ Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Kazandıran+ Mega 10GB paketinden kullanımlarına devam edecektir. 
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla kampanya iptal edildiğinde, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Kazandıran+ Mega 10GB paketinden kullanımlara devam edilir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.  
 • Kampanyadan aşağıdaki paketlerde bulunan müşteriler faydalanabilir: Faturalı Fırsat Midi Ses;Turbo Yeni 3 GB;Turbo Fırsat Avantaj+ Ses;Turbo Fırsat Avantaj Ses;Lifecell + Eko Ses;Lifecell Akıllı Ekstra Ses;Lifecell Plus 5 GB;Lifecell Fırsat Midi Ses;Lifecell Fırsat Süper Ses;Lifecell Süper Avantaj Ses;Lifecell Fırsat 5 GB;Lifecell+ Avantaj Ses;Lifecell Fırsat Maksi Ses;Lifecell Up 5;Lifecell Fırsat Ekstra Ses;Lifecell Fırsat 7GB;Lifecell+ Ekstra Ses;Lifecell+ Bol
 • 17.02.2020 tarihi itibarıyla Turbo Süper Fırsat, Turbo Fırsat 8, Turbo Fırsat 6, Turbo Dijital 10, Turbo Fırsat 44, Turbo 7GB paketlerlerindeki müşteriler de kampanyadan yararlanabilecek; Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Fırsat Midi, Turbo Yeni 3 GB, Lifecell + Eko, Lifecell Plus 5 GB paketlerindeki müşteriler ise bu tarih itibarıyla kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla  kampanyadan Turbo Fırsat 8, Turbo Dijital 10, Turbo Fırsat 44, Lifecell Fırsat Ekstra, Turbo Fırsat Avantaj+, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell+ Ekstra, Lifecell Up 5, Turbo 7GB, Lifecell+ Bol paketlerindeki müşteriler faydalanamayacaktır. 
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo+ Süper Fırsat, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Fırsat Super, Faturalı 3 GB Plus, Akıllı 5GB, Faturalı Avantaj 5 GB, Turbo Fırsat 42, Turbo+ Eko, Lifecell Süper Avantaj, Turbo Midi, Lifecell Fırsat Midi, Lifecell + Eko, Turbo Bizbize 3GB, Turbo 5GB, Turbo 6 GB, Lifecell Plus 5 GB, Emniyet Özel, Lifecell İlk Hattım, Turbo+ Midi 6GB, Turbo+ Maksi 3GB paketindeki müşteriler faydalanabilecektir.
 • Paket ile ilgili diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 59 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir. 
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Fırsat 10+ Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten 90 günden fazladır mevcut müşteriler için yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • 16.09.2020 itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.

SMS
 • TFIRSAT10PLUS yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
   • Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Faydalar hangi yönlere geçerlidir?
    • Turbo Fırsat 10 Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 1000 dakika, 100 SMS ve Dergilik ve Dergilik’te geçerli 1GB içerir.
   • Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
    • Kampanya anında devreye girer. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 
   • Kampanya  her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
    • Evet, paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Hayır, bilgilendirme SMS'i gelmez. 

  • TFIRSAT10PLUS yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

  • Hayır, başvuru SMS'i ücretsizdir.

  • 26.11.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanmayacaktır.

    Turbo Fırsat 10+ Kampanyası’ndan Lifecell+ Bol Ses,Lifecell+ Ekstra,Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat Ekstra, Lifecell Up 5,Lifecell Fırsat Maksi,Lifecell+ Avantaj,Lifecell Fırsat 5 GB,Lifecell Süper Avantaj,Lifecell Fırsat Süper,Lifecell Fırsat Midi,Lifecell Plus 5 GB,Lifecell Akıllı Ekstra,Lifecell + Eko,Turbo Fırsat Avantaj,Turbo Fırsat Avantaj+ paketlerinde olan müşteriler  faydalanabilir.

   Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

   • Turbo Fırsat 10 Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 1000 dakika, 100 SMS ve Dergilik ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içerir.
   • Paketinizde belirtilen SMS/MMS’lerinizi; yurt içi Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yönelik kullanabilirsiniz.
   • SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS'ler paketinize dâhil değildir.
   • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve her yöne internetinizi yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Ek olarak, lifecell paketlerindeki müşterilerimize özel paketinizdeki BiP içerisinden kullanabileceğiniz internetinizi de yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Diğer uygulamalar, sosyal medya yönüne özel internet kapsamları ve hediye kampanya dahilindeki internet kapsamları geçerli değildir. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
   • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hayır, devretmez.

  • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır. 

  • KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderdiğinizde veya DO’dan ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

   • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve her yöne internetinizi yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Ek olarak, lifecell paketlerindeki müşterilerimize özel paketinizdeki BiP içerisinden kullanabileceğiniz internetinizi de yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Diğer uygulamalar, sosyal medya yönüne özel internet kapsamları ve hediye kampanya dahilindeki internet kapsamları geçerli değildir.  Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 
   • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Hayır, sınır bulunmamaktadır.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Numara değişikliğinde ve fatura dönem değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda devam etmez.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?
  YENİ
  Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!