Daha Fazla Bilgi

Kampanyadan sadece aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları yararlanabileceklerdir:

  • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
  • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
  • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
  • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
  • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler

Kampanya kapsamında yukarıdaki koşulları sağlayan müşterilere Çağrı Merkezi’nden aşağıdaki hediyeler sunulacaktır. Müşteri bu hediyelerden yalnızca birini seçebilir.

  • Turkcell'den Turkcell'lilerle Sınırsız Konuşma
  • Turkcell'den Her Yone 250 Dakika
  • Akıllı Fatura Avantaj
  • Ekstra Haftalık 2GB
  • Ekstra Sosyal Haftalık 3GB(YouTube/Instagram/Facebok/Twitter'da geçerli)

Hediyeler aktivasyon SMS'i sonrasında 3 ay boyunca (3x30 gün) boyunca geçerlidir. Ekstra Haftalık 2GB ve Ekstra Sosyal Haftalık 3GB hediyesi 3 ay boyunca tekrar eden haftalık faydadır. 2 ve 3. aylarda, ilk tanımlandığı ay gününde tanımlanır.
1 kez hediye alan müşteri 30 gün içerisinde aynı hediyeyi veya listedeki başka bir hediyeyi alamaz. Tekrar hediye alabilmek için güncel durumda koşulları sağlayıp sağlamadığına tekrar bakılır.
Kampanya yalnızca Çağrı Merkezi kanalından sunulacaktır.
Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Turkcell Uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.
Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
12 Mart 2019 itibarıyla yukarıdaki Turkcell’den Hediye Kampanyası kriterlerini ve aşağıdaki ek kriterleri birlikte sağlayan abonelere 8-15 Nisan 2019 arasında Çağrı Merkezi’nden arama yapılarak 1900 adet Migros Hediye Çeki Kodu (50 TL) ve 2835 adet Çift Kişilik Cinemaximum Bileti sunulacaktır.
10 yıldan fazla süredir Turkcell’de olan bireysel faturalı ses hattı müşterisi, hattı üzerinde tarife veya cihaz kontratı bulunmayan, 2019 Ocak ve Şubat aylarında faturasında ses veya aşım paketi bulunan, 8-15 Nisan 2019 arasında Turkcell’de bireysel faturalı ses hattı olarak bulunan, veri işleme ve tanıtım izni olan ve sinyal aldığı ilde Migros ve Cinemaximum bulunan müşteriler.
3 Mayıs 2019 itibarıyla yukarıdaki Turkcell’den Hediye Kampanyası kriterlerini ve aşağıdaki ek kriterleri birlikte sağlayan abonelere 14-21 Mayıs 2019 arasında Çağrı Merkezi’nden arama yapılarak 1004 adet Migros Hediye Çeki Kodu (50 TL) ve 2430 adet Çift Kişilik Cinemaximum Bileti sunulacaktır.
10 yıldan fazla süredir Turkcell’de olan bireysel faturalı ses hattı müşterisi, hattı üzerinde tarife veya cihaz kontratı bulunmayan, 2019 Mart ve Nisan aylarında faturasında ses veya aşım paketi bulunan, 14-21 Mayıs 2019 arasında Turkcell’de bireysel faturalı ses hattı olarak bulunan, veri işleme ve tanıtım izni olan müşteriler.

Migros hediye çekleri Türkiye’deki tüm mağazalarda 11 Ocak 2021’e kadar geçerlidir. Cinemaximum hediye biletleri Türkiye’deki tüm Cinemaximum sinemalarında (IMAX, Gold Class, Tempur ve ScreenX salonlar hariç) 30 Haziran  2019’a kadar geçerlidir. Müşterilere hediye kodu çağrı bitiminde SMS ile paylaşılır. Kriteleri sağlayan müşteriler hediyelerden yalnızca birini alabilir.
kampanyadan faturalı rahat hatlar faydalanamaz.
30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla Turkcell'den fizy Video Muzik Uyeligi Kampanyası yeni abone alımına kapatılmıştır.
06 Mayıs 2020 tarihi itibarıyla Turkcell'den 2 GB Kampanyası Turkcell'den 5GB Instagram Paketi yeni abone alımıına kapatılmıştır.

16.12.2022 tarihinde Turkcell’den Hediye Kampanyası ile 16.12.2022 tarihinde aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı abonelerine bir hafta geçerli 5 GB hediye internet tanımlanmıştır: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 15 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 38 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 87’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 4’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşterilerden Turkcell sistemlerinde 07.12.2022 tarihinde kontratsız veya kontratının son 3 ayında olan aboneler.  Hediyenin geçerlilik süresi 1 haftadır. Müşterilere 3 ay boyunca, bir ay arayla bu fayda tanımlanacaktır, her hediye  öncesi aktivasyon SMS’i gönderilecektir. Tanımlanacak haftalık 5GB hediye sınırı 50.000’dirDiğer
Kampanya kriterlerini sağlayan müşterilere tarifelerine ek bol içerikli hediyeler!