Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyadan 17.01.2017 tarihinden itibaren Hazır Kart'tan Turkcell Faturalı'ya veya Rahat Tarife'ye geçen bireysel, ses hatlı aboneler faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan faydalanan abonelerin, Hazır Kart'ta iken üzerinde bulunan ücretli, sabit içerikli yurt içi ses, SMS ve data paketlerinden kalan miktarlar, faturalıya geçtiklerinde hatlarına ses, SMS ve data olarak yüklenecektir.
  • Aboneler, faturalıya geçerken taşıdıkları Hazır Kart paketlerinden kalanları paketlerinin ön ödemeli dönemden kalan süresi kadar kullanabilirler. Abonelerimizin tüketimleri öncelikli olarak bu paketlerden gerçekleşecektir. Aynı içerikten (ses, SMS, data) birden fazla paket taşınması durumunda, paket bitim sürelerinin ortalaması alınır. Örneğin, faturalıya geçtiğinde taşıdığı farklı ses paketlerinin sırasıyla 10 gün ve 20 gün kullanım hakkı kalmışsa, kalan toplam ses içeriğini 15 gün boyunca kullanabilirler.
  • Yurt dışı paketler, grup içi indirimli konuşulan paketler, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya paketleri, “Home zone” paketleri, Nar gibi TL bazlı paketler ve ücretsiz olarak kullanılan hediye paketler kampanyaya dahil değildir.
  • Abonelerimiz Hazır Kart’lı dönemden kalan hakları Faturalı’da tanımlandığında SMS ile bilgilendirilecektir, en geç 2 gün içinde tanımlama işlemleri tamamlanacaktır. Örnek SMS: Hazır Kart kullandığınız dönemden hattınızda kalan, 25.01.2017 tarihine kadar kullanabileceğiniz Her yöne 66 DK, 19.01.2017 tarihine kadar kullanabileceğiniz 2220 MB faturalı hattınıza ücretsiz transfer edilmiştir. Detaylar için KALAN yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.