Katılım Kriterleri

Kampanya kapsamında dijital kanallar üzerinden (turkcell.com.tr ya da Turkcell Uygulaması) 125 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapan müşterilere yalnızca Instagram, Facebook, Tiktok, Youtube ve X uygulamalarında kullanılabilecek 1 hafta boyunca geçerli 20 GB data tanımlaması yapılacaktır. Kampanyadan Bireysel Faturasız Ses Turkcell müşterileri faydalanabilecektir. Kampanyadan; son 3 ayda 125 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapmamış müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya 500.000 müşteri katılımı ile sınırlandırılmıştır. Hediye Turkcell Uygulamasında hediye havuzundan aktiflenebilecek olup, hediye tanımlandıktan sonra aktifleme hakkının geçerli olduğu süre 3 gündür.

Ücretlendirme

  • Kampanya ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Facebook, Twitter, Instagram, TikTok ve Youtube canlı yayın ve görüntülü konuşma kullanımları ve Instagram üzerinden mesajlaşma bu paketin kotasına dahil değildir. Uygulamalarda geçerli data paketlerinde; üçüncü parti mecralarının/reklamlarının açılması için müşteri üzerinde her yöne geçerli internet olması gerekmektedir.

Diğer
Katılım kriterlerini sağlayan müşteriler yaptıkları işlem karşılığında hediyelerini Hediye Havuzundan aktifleyebilirler.